Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

אמר שמהקור של זה אחד שראה את החוזה

אם קמחי אמר הוא יודע וגם אם הוא לא היה אומר לא הייתי מאמין בחיים ששועה עבר תמורת 1.5 מליון, גם לא עבור חצי כרטיס. שיספרו סיפורים למישהו אחר,

הם גם סיפרו שכתבנו דברים גזעניים נגד קבהא וראיינו בבלעדיות את אניימה לאחר המעבר לאנגליה, אז מה אם הם כתבו שזה 1.5 מליון? אין היגיון בריא? אין הכרה של השוק הישראלי? אין הכרה של הנוכלים שמעורבים בכדורגל הישראלי ומפת האינטרסים? זה לא ב1.5, בחיים.

לא תודה.

מוכשר מוכשר אבל אנחנו צריכים שחקנים מוכחים והוא עדיין לא כזה.

המשחק שלו ממש תואם את החזון שכרגע הקבוצה מתכנסת אליו. הוא שחקן מאוד שלם ביחס לגיל שלו, והוא צעיר ובגיל שממש ניתן לעבוד על האספקטים החסרים של המשחק שלו בשביל להפוך אותו למפלצת

בסוף אין מאה אחוז באף שחקן, אבל הוא בגיל וביכולת שמאוד תואמים את מה שאנחנו צריכים ומחפשים.

הבנתי שיש בעיית התנהגות, ואנחנו בדיוק המערכת שיכולה לאפשר לו להצליח בהינתן בעיה כזו

אני לא יודע איזה סכומים אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להוציא ולכן ממש לא מבקר את המערכת או משהו. אם היה ניתן להביא אותו, לדעתי הוא היה צריך להיות אצלנו

מאחר והוא לא - זה מבאס

עזוב, זה כבר קוצץ ל-1.3 מיליון יורו. עד חדשות הספורט זה יהיה מיליון יורו בלבד, וגם זה תודות לנדיבותו של הנשיא.

אני חושב שאם היה אפשר להביא אותו ב1.3 הוא היה אצלנו.

עזוב, זה כבר קוצץ ל-1.3 מיליון יורו. עד חדשות הספורט זה יהיה מיליון יורו בלבד, וגם זה תודות לנדיבותו של הנשיא.

מחר בבוקר יפרסמו שהוא עבר תמורת זכות ראשונים של בני יהודה על שון וייסמן והשאלה לשנה של נטע לביא.

חושבים שכולם מטומטמים, איפה אתה קונה שחקן ישראלי כמו שועה היום (וכל מי שראה אותו משחק יודע שהוא לא ארבייטמן ואפילו לא סבע, המספרים המרשימים שלו זה הדובדבן על המון אספקטים טובים אחרים במשחק) ב1.5 מליון+ אחוזים ממכירה עתידית תיאורטית?

בסכום הזה בקושי קונים גוטליב.

לא מבין את החיפזון של בני יהודה, אלו סכומים (מה שפורסם) שהם היו מקבלים גם בקיץ, בנתיים העסקה הזו יכולה מאוד לעלות להם בהצלחה שלהם העונה והסיכוי להגיע לאירופה

בתכל'ס מזל שהוא בחיםה.

הוא שחקן אש באמת.

לא מסכים עם מי שטען שהוא לא שלם. הוא מהבודדים שמיד רואים שיש בהם משהו.

מזל שלחיפה חסרה איכות בכל כך הרבה עמדות שאין מצב שהוא יהיה האקס פקטור שלהם.

לא הבנתי מה כזה מעניין אתכם כמה מפרסמים ששילמו וכמה באמת שילמו?

ראיתי תלונות (לא פה, לזכות החברים בפורום יאמר) שלא מבינים למה לא הבאנו אותו ואפילו כועסים כי מכרנו את וידאר ב2 מליון ולא הבאנו את שועה בפחות מזה כשהתאפשר ושאר טענות,

זה מה שהפייק ניוז גורם, אם מכבי (וב"ש) לא נכנסו ברצינות למרוץ אחריו (אם היה כזה, הוא היה מודלף) כנראה ששחר באמת שם הצעה שהפילה את בני יהודה מהרגליים והחוזה נחתם על המקום ואין מצב שהצעה כזאת בכלל קרובה ל1.5 מליון שזה סכום סטנדרטי שלא לומר סטנדרטי עבור שחקן ישראלי סביר, כל שכן עבור כוכב כזה, ולא משהו שלא ראינו.

מאמין שהיינו נלחמים עליו במגבלות הפייר פליי אם זה היה אפשרי, כנראה שהסכום פשוט גבוה מידי.

המשחק שלו ממש תואם את החזון שכרגע הקבוצה מתכנסת אליו. הוא שחקן מאוד שלם ביחס לגיל שלו, והוא צעיר ובגיל שממש ניתן לעבוד על האספקטים החסרים של המשחק שלו בשביל להפוך אותו למפלצת

בסוף אין מאה אחוז באף שחקן, אבל הוא בגיל וביכולת שמאוד תואמים את מה שאנחנו צריכים ומחפשים.

הבנתי שיש בעיית התנהגות, ואנחנו בדיוק המערכת שיכולה לאפשר לו להצליח בהינתן בעיה כזו

אני לא יודע איזה סכומים אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להוציא ולכן ממש לא מבקר את המערכת או משהו. אם היה ניתן להביא אותו, לדעתי הוא היה צריך להיות אצלנו

מאחר והוא לא - זה מבאס

הוא מקום ראשון בליגת העל באיבודי כדור , הוא צעיר מאוד ועדיין לא שחקן שלם.

במכבי הוא היה מתחרה עם שכטר והדקות שלו היו פחותות משמעותית.

אני מעדיף בהרבה חלוץ זר מוכח שכבש יותר מ9 גולים בלבד בליגה בכירה מאשר ילד עם פוטנציאל ( במועדון כמו חיפה ומכבי לך תדע מה תקבל).

בכסף ששולם על שועה יכולת להביא שועל קרבות מנוסה.

ושיש לך מוקדמות אלופות בקיץ - אני מעדיף ניסיון מאשר פוטנציאל שלא בטוח יתממש בקבוצה כמו מכבי.

כרגע מכבי חיפה מקום ראשון...במלכות השערים!!

מכבי חיפה כולה עם 20 שערים

שועה לבד עם 9

הם כנראה חושבים שזה יוסיף להם להפרש

שועה זה קהת הבא.

רק בגלל המעבר לחיפה שיגמור אותו,

אם היה נשאר בבני יהודה/עובר אלינו או למקום שפוי אחר הוא היה נהיה מפלצת עוד שנתיים,

עכשיו מה שיקרה זה שעוד שנתיים הוא ינודה ויבקש לחזור לבני יהודה

הוא מקום ראשון בליגת העל באיבודי כדור , הוא צעיר מאוד ועדיין לא שחקן שלם.

במכבי הוא היה מתחרה עם שכטר והדקות שלו היו פחותות משמעותית.

אני מעדיף בהרבה חלוץ זר מוכח שכבש יותר מ9 גולים בלבד בליגה בכירה מאשר ילד עם פוטנציאל ( במועדון כמו חיפה ומכבי לך תדע מה תקבל).

בכסף ששולם על שועה יכולת להביא שועל קרבות מנוסה.

ושיש לך מוקדמות אלופות בקיץ - אני מעדיף ניסיון מאשר פוטנציאל שלא בטוח יתממש בקבוצה כמו מכבי.

זה.