Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

הבנתי שיש בעיות רפואיות עם אמא שלו, יכול להיות שזה משפיע עליו.

זוכר שבמוקדמות האירופאיות השנה הוא היה היחיד (לצד וואקמה) שנראה שייך לרמה.

זו תהיה מכה גדולה עבורם.

באיזה משחקים בדיוק? מי שהחזיק אותם היה נאווקמה והסמים השנה רואים את זה בברור.

עם ההוצאה על טאפוקו באר שבע עוברת את ה-8 מיליון יורו ברכישות שחקנים בשנה וחצי האחרונות.

והכנסות של גמל ומסטיק בזוקה.

לא מכיר את טאפוקו כמעט בכלל אבל זכור לי שהיה עליו דיבור בפורום שהוא שחקן טוב ושיש לו את הכי הרבה תיקונים מוצלחים פר דקה בליגה, לא? בכל מקרה, זה לא שחקן שישנה את יחסי הכוחות.

עם ההוצאה על טאפוקו באר שבע עוברת את ה-8 מיליון יורו ברכישות שחקנים בשנה וחצי האחרונות.

פאק

אגב לפי החישוב שלי מאז 12/13 אנחנו פחות או יותר מאוזנים, 18.5 מליון יורו רכש ומכירות

אבל הנרטיבבבב

חוזה ל3.5 שנים על שחקן שהוא הימור גדול. הם מתחילים להזכיר את מכבי חיפה.

כן. הימור גדול. זה עוד מקרה עם פוטנציאל להברקה וקצת יותר מידי פוטנציאל לבינוניות.

זה קצת מזכיר, אגב, את הדיון לגבי עלי מוחמד בשנה שעברה, האם היינו או לא היינו צריכים לקחת אותו כי הוא הצטיין בבית"ר רמלה. אנחנו לא לקחנו אותו מאותם טעמים שכרגע אנשים חושבים שטאפוקו הוא הימור גדול (ולדעתי בצדק), הם כן לוקחים את ההימור הזה.

להערכתי נפל להם האסימון שסאבו חרא של שחקן והם ישלחו אותו חזרה לב"ש ב' ממנה בה (אם זה יקרה כבר בינואר שהוא יחזור לבית"ר זה יהיה קומי ברמות)

השנה קישור של טאפאוגו יכול להראות טוב מבחינתם אבל זה יטעה אותם לחשוב שהם יכולים לוותר על הנשא ואז יגלו רק בשנה הבאה שטאפוקו לא מספיק טוב וינסו לדחוף אותו לבית"ר.

יש לך/למישהו סכומי רכישות?

ובכמה מכרו?

אם משלמים דמי העברה, טבעי וברור שהחוזה יהיה לכמה שנים. זה לא נעשה אחרת בשום מקום בעולם.

אפשר להחתים לעונה וחצי עם אופציה בלעדית של המועדון להארכה

החדשות הרעות היחידות מכל המהלך הזה זה שהם כנראה עלו על הבלוף של סאבו ומראים לו את הדלת החוצה.

קישור של סאבו, טאפוקו ואוגו יכל להיות מבדר.

אפשר להחתים לעונה וחצי עם אופציה בלעדית של המועדון להארכה

לא סביר. בטח לא אחרי דמי העברה.כי מה ההיגיון? הם קונים אותו כי הם מאמינים בו ורוצים לשריין את עתידו. נורמלי לגמרי.

טאפוקו אולי אחד השחקנים הכי אתלטים שראיתי בליגת העל, אבל לקבוצה שיוזמת ומחזיקה בכדור כמעט רוב הזמן אני חושב (ומקווה) שפחות מתאים.

התקפית הוא כמעט ולא קיים.

לא סביר. בטח לא אחרי דמי העברה.כי מה ההיגיון? הם קונים אותו כי הם מאמינים בו ורוצים לשריין את עתידו. נורמלי לגמרי.

אולי הם שילמו דמי העברה כי הוא טוב יותר לדעתם מהאופציות הקיימות של שחקנים חופשיים.

אם הם היו משלמים כמה מיליונים על שחקן שהכשרון שלו הוא קונצנזוס, הייתי מסכים איתך שחוזה לכמה שנים מובן. זה לא המקרה.

זה לא רק הסכום הכולל של הרכישות זה גם הפיצויים שהיו צריכים לשלם כמו לקאונקה, השוער היווני (שכחתי את השם שלו..) וכו'. חשבתי שאחרי הקיץ הנוראי מבחינה מקצועית וגם כלכלית שהם יירגעו וייתאפסו על עצמם אבל מסתבר שהקיץ האחרון לא מקרי וכל עוד הם ימשיכו להראות פח זבל הם רק יקנו יותר וייצרו יותר אשפה.

דרך אגב יש לי שאלה לאוהדי ב"ש ולכל הליגה, אם הליגה כל כך חלשה השנה אז למה ב"ש ובית"ר מנסים לקנות את כולם כמעט? הרי אם הליגה חלשה זה אומר שאין שחקנים טובים ועדיין הם מנסות לקנות אותם.

אם כבר הם היו צריכים להלחם על מישהו בכל הכוח זה על פלומיין שחקן עם איכויות לעומת טאפוקו

לפי דעתי הוא משוחרר באמצע העונה הבאה...אם לא לפני זה שתתחיל ההידרדרות האמיתית בפלייאוף התחתון

פלומיין לפי דעתי יצליח בביתר כי זאת קבוצה בינונית שמתאימה לרמה שלו בלי חלומות אליפות...לא יהיה סקורר מטורף

כמו שלא היה כל הקריירה שלו אבל יתן את הגרוש ללירה ויעשה דברים יפים,גם מבחינת תג מחיר יחסית לא יקר

אולי הם שילמו דמי העברה כי הוא טוב יותר לדעתם מהאופציות הקיימות של שחקנים חופשיים.

אם הם היו משלמים כמה מיליונים על שחקן שהכשרון שלו הוא קונצנזוס, הייתי מסכים איתך שחוזה לכמה שנים מובן. זה לא המקרה.

זאת כבר ספקולציה. ואולי המחיר היחסית אטרקטיבי(נניח) היה שיקול גדול? נקודת המוצא כאן היא פשוטה- הם השקיעו בו כסף, משמע מאמינים בו. לגמרי סדר עינינים רגיל. לא זוכר קבוצה ששילמה העברה ועשתה חוזה לשנתיים.אז זה לגמרי המקרה.

בכלל לא רלוונטי לדיון עם אתה או אחרים לא מחזיקים ממנו. הם כן ומכאן, זה הכל נגזרת של זה. וזה בלי להזכיר את האפשרות למכור אותו בעתיד ממקום נוח יותר(תג מחיר).

האם הם טעו בבחירת השחקן? אין לי מושג. לא ראיתי אותו כמעט בכלל. עוד קנייה של זר בליגה שלנו.

אם כבר הם היו צריכים להלחם על מישהו בכל הכוח זה על פלומיין שחקן עם איכויות לעומת טאפוקו

לפי דעתי הוא משוחרר באמצע העונה הבאה...אם לא לפני זה שתתחיל ההידרדרות האמיתית בפלייאוף התחתון

פלומיין לפי דעתי יצליח בביתר כי זאת קבוצה בינונית שמתאימה לרמה שלו בלי חלומות אליפות...לא יהיה סקורר מטורף

כמו שלא היה כל הקריירה שלו אבל יתן את הגרוש ללירה ויעשה דברים יפים,גם מבחינת תג מחיר יחסית לא יקר

יכול להיות שהוא יעשה פתאום קפיצת מדרגה מנטלית (מקצועית הוא בסדר גמור, הבעיה בראש) אבל ממה ששמעתי ממנו בראיון אם הייתי מנהל קבוצה גדולה ששואפת לקחת תארים הוא לא היה דורך אצלי במועדון בחיים.

רק הכתב שאל אותו אם עכשיו שהם במקום ראשון יש חלום לקחת תואר או משהו בסגנון והוא נלחץ, התעצבן ממש וברח מהראיון. (מנסה להזכר איפה זה היה, אבל לא מצליח. בטוח שזה קרה, פשוט לא מצליח לזכור איפה), וזה מתחבר גם עם דברים שניסו אביטן אמר, זה שחקן שצריך לשחק בחופשיות ובלי לחץ אחרת הוא נעלם, לבית"ר זה יכול להתאים אם הם יבואו להנות מכדורגל טוב ואטרקטיבי הוא יכול לזרוח אבל אצלנו/ב"ש/חיפה יש סיכוי לא רע שהוא היה קורס.

יכול להיות שהוא יעשה פתאום קפיצת מדרגה מנטלית (מקצועית הוא בסדר גמור, הבעיה בראש) אבל ממה ששמעתי ממנו בראיון אם הייתי מנהל קבוצה גדולה ששואפת לקחת תארים הוא לא היה דורך אצלי במועדון בחיים.

רק הכתב שאל אותו אם עכשיו שהם במקום ראשון יש חלום לקחת תואר או משהו בסגנון והוא נלחץ, התעצבן ממש וברח מהראיון. (מנסה להזכר איפה זה היה, אבל לא מצליח. בטוח שזה קרה, פשוט לא מצליח לזכור איפה), וזה מתחבר גם עם דברים שניסו אביטן אמר, זה שחקן שצריך לשחק בחופשיות ובלי לחץ אחרת הוא נעלם, לבית"ר זה יכול להתאים אם הם יבואו להנות מכדורגל טוב ואטרקטיבי הוא יכול לזרוח אבל אצלנו/ב"ש/חיפה יש סיכוי לא רע שהוא היה קורס.

אני גם זוכר...זה היה נגד הפועל חיפה בניצחון עליהם בדקות האחרונות עם בישול שלו וגול של לוסיו

אני חושב שעדיף לו בית''ר מחיפה בכל מצב ואני יודע שחיפה שמו הצעה עם הרבה יותר כסף עליו ובסוף זה לא קרה

לחיפה יש בשקט עוד שנתיים שלוש לשקוע במצב הזה עד שיחזרו לתמונה....יעקפו את העשר שנים שלנו

בית''ר נמצאת בפורמה יותר טובה למרות אי היציבות שלהם ועם קישור יותר מוצלח והתקפה