Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

לאור המציאות הכלכלית שאנחנו כנראה נמצאים בה ולאחר ההצלחה היחסית של צ'יקו בעמדת החלוץ אני לא רואה לחץ להחתים חלוץ כרגע. החלקים עובדים והמכונה רצה באופן יחסית חלק.

אלא אם כן יש מציאות טובות בשוק שעומדות ביכולת הכלכלית הנוכחית(ואין ממש כאלו), אני מאמין שהמועדון כבר מתכנן ועוקב אחר חלוצים שמתאימים לפרופיל המקצועי ולמגבלות התקציביות לקראת הקיץ.

לאור המציאות הכלכלית שאנחנו כנראה נמצאים ולאחר ההצלחה היחסית של צ'יקו בעמדת החלוץ אני לא רואה לחץ להחתים חלוץ כרגע. החלקים עובדים והמכונה רצה באופן יחסית חלק.

אלא אם כן יש מציאות טובות בשוק שעומדות ביכולת הכלכלית הנוכחית(ואין ממש כאלו), אני מאמין שהמועדון כבר מתכנן ועוקב אחר חלוצים שמתאימים לפרופיל המקצועי ולמגבלות התקציביות לקראת הקיץ.

בחלון של הקיץ מקווה שיצליחו להשאיר את איביץ' והצוות המקצועי (עד כאן כולם יסכימו)

כל השאר בונוס- גם חלוץ.

הרכש שלנו צריך להיות מהנוער והמושאלים

לאור המציאות הכלכלית שאנחנו כנראה נמצאים בה ולאחר ההצלחה היחסית של צ'יקו בעמדת החלוץ אני לא רואה לחץ להחתים חלוץ כרגע. החלקים עובדים והמכונה רצה באופן יחסית חלק.

שמע, לאור הפער המטורף גם אם נשחק עם ייני שוער עד סוף העונה, האליפות שלנו. לכן שום דבר לא באמת לחוץ. אני מניח שהצוות המקצועי בודק אם יש חלוץ מתאים ואם יש כזה הוא יחתום כבר עכשיו (איביץ' קצת רמז על היווני)

אם שנה הבאה רוצים לעשות משהו באירופה חייב בלם ברמה גבוהה מאוד קשר לאמצע(אי אפשר לסמוך על גולסה מצטער)

וחלוץ,בלי זה אין לנו מה למכור.

600 אלף שקל

עוד לא קנה, יש לו אופציה לקנות ב600 אלף שקל.

אף אחד חאניטדע מה מצב הפייר פליי כרגע, לא לשכוח שקנינו מגן שמאלי מחליף ביותר ממיליון שקל העברה.

גם אם צ'יקו לא היה טוב כחלוץ , אין צורך להחתים שחקנים

אנחנו עם סגל עמוק ובפער בטוח מאוד...

תמיד יש צורך בחיזוקים נקודתיים בדיוק בגלל זה ב"ש עקפה אותנו ועכשיו הם נמצאים איפה שהם נמצאים כי הם גם לא עשו חיזוקים קטנים שבאמת היו צריכים.

אם שנה הבאה רוצים לעשות משהו באירופה חייב בלם ברמה גבוהה מאוד קשר לאמצע(אי אפשר לסמוך על גולסה מצטער)

וחלוץ,בלי זה אין לנו מה למכור.

כבר מהעונה אם יחזור מתישהו צריך להתייחס לגולסה כשחקן ספסל.

למה מי תעקוף אותנו? חדרה?

נו תהיה רציני

מדובר בעונה גמורה חבר.

ב"ש לא במשחק מזמן.

חיזוקים קטנים? יש לנו 26 שחקני סגל בערך..כולם חמים, כולם טובים..יש לנו 3 חלוצי 9 כבר.

יש פגרה ביוני..

נו תהיה רציני

מדובר בעונה גמורה חבר.

ב"ש לא במשחק מזמן.

חיזוקים קטנים? יש לנו 26 שחקני סגל בערך..כולם חמים, כולם טובים..יש לנו 3 חלוצי 9 כבר.

יש פגרה ביוני..

בספירה שלך אתה מחשיב את שוינפלד לחלוץ 9?

נו תהיה רציני

מדובר בעונה גמורה חבר.

ב"ש לא במשחק מזמן.

יש פגרה ביוני..

דסה עוזב בחלון הזה או בקיץ תצטרך מגן מחליף ברמה ראויה, צריך חלוץ יותר יציב משכטר שיתן תחרות על העמדה הזאת, דור פרץ כנראה ימכר לאירופה בקיץ וגם ראיקו. אלו כבר שינויים שתצטרך לעשות בקיץ מי שלא עושה שינויים בזמן סופו להישאר מאחור. וגם מישהו לתפקיד של גולסה. אם אתה מתכוון רק לחלון הזה אז צריך אולי רק חלוץ בקיץ כן נצטרך להביא שחקנים.

נו תהיה רציני

מדובר בעונה גמורה חבר.

ב"ש לא במשחק מזמן.

יש פגרה ביוני..

העונה גמורה, אבל אם אנחנו רוצים להתכונן טוב לאירופה צריך לבצע רכש עכשיו.

עלייה לשלב בתים בעונה הבאה זה קריטי לדעתי.

אנחנו לא צריכים אותו

בסגל כרגע לא צריך אותו. מסכים.

אבל אם יהיו שינויים בסגל בקיץ אני דווקא חושבשהוא שחקן שמתאים למשחק של איביץ׳

רק אני לא מחזיק ממנו?

איתך.

כביכול קשר אמצע אבל רך מאוד הגנתית, איטי, מרגיש לי גם כזה שישבר מהר כשדברים לא ילכו לו.

לא אוהב שחקנים כאלה בלי תקרה גבוהה.