Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

איך הטאפוקו הזה? שווה משהו?

אוברייטד. אמן אמן יחתום שם.

אם כבר שחקן מהליגה הייתי הולך במקום על עלי מוחמד.

נראה מסוג השחקנים האלה שאתה מוצא בליגה השנייה בפינלנד.

גבוה מאוד, פיזי, יכול להיות אחלה לוחם MMA, אבל הקשר בינו לבין טכניקה לא באמת קיים.

הם לא מפסיקים להפתיע אותי עם הטעויות שהם עושים ברכש.

העמדה שלו עמוסה מאוד אצלנו.

ב"ש רוצים את פלקושצנקו, אחלה שחקן.

מחיר אחר לגמרי

מעדיף שאף אחד מהם לא יגיע לב"ש (או לחיפה. אחיה בשלווה עם טאפוקו בבית"ר)

ב"ש פנו רשמית לחדרה עבור קווין טאפוקו.

בניון חתם רשמית בבית"ר.

לא היה משהו שסיכם בחיפה? שוב הם מפסידים שחקן לב"ש.

ב״ש עברה רשמית מאסטרטגיית ״קניית שחקנים מובילים בליגה כדי לקחת אליפות״ לאסטרגיית הבטחת הפלייאוף העליון.

אם הם מביאים אותו, זאת החתמה בינונית אפילו יותר מסאבו.

כרגע מבין הזרים שריאלי להביא אותם מהליגה הוא המרשים ביותר, לא שזה אומר שהם עובדים נכון, פשוט הם ממשיכים בקו של להביא זרים מהליגה כי זה הדבר הכי קל לעשות.

טאפוקו אחלה שחקן שיכול לשדרג את מה שיש שם עכשיו. עדיין, לא מתקרב למה שיש לנו היום בקישור. לפי הזרים האחרונים שהם הביאו אני מעדיף שיחתימו מישהו מחוץ לליגה. גם אם יבוא, לא ראה סכנה לעליונות באמצע שלנו.

כמו שנאמר פה, עלי מוחמד זה סיפור אחר עם עלויות אחרות.

הקשר הצרפתי בן ה-24 יוכל לעזוב לך לכל קבוצה שתהיה מוכנה לשלם את דמי השחרור שבחוזהו - חצי מיליון אירו. באר שבע צפויה להציע עבורו סכום גבוה בהרבה.

:doh:

מחיר אחר לגמרי

מעדיף שאף אחד מהם לא יגיע לב"ש (או לחיפה. אחיה בשלווה עם טאפוקו בבית"ר)

טאפוקו אחלה שחקן שיכול לשדרג את מה שיש שם עכשיו. עדיין, לא מתקרב למה שיש לנו היום בקישור. לפי הזרים האחרונים שהם הביאו אני מעדיף שיחתימו מישהו מחוץ לליגה. גם אם יבוא, לא ראה סכנה לעליונות באמצע שלנו.

כמו שנאמר פה, עלי מוחמד זה סיפור אחר עם עלויות אחרות.

ממתי כסף עוצר את הנשיאה לקנות שחקן שהיא חפצה בו?

אני חושב שפרץ, גלזר וגלסה לא רואים את טמפוקו ולא את אוגו. ובכל מקרה לא היה סיכוי שאחד מהם ישב על הספסל במקומו כי הם יותר טובים.

טאפוקו אחלה גרזן, הוא גם מהיר ורץ הרבה יחסית לגודל שלו, כנראה מביאים אותו בתור המחליף לחולה אבולה.

ב"ש עובדת נכון בדרך לחזור למסלול של הישרדות בליגה. טאפוקו זה מהבלופים שתופסים כמה משחקים ומחזיקים ממנו שחקן. נגדנו ראינו מה הוא שווה וזה מבחינתי המדד כי נאווקמה גם ברעננה נגדנו ראו שמדובר בשחקן.

אל תזלזלו בגלל שאתם לא רוצים שהוא יהיה טוב שם.. אני חושב שהוא שחקן טוב, אבל לעומת השנים האחרונות הקישור שלנו אוכל את באר שבע בלי מלח ועושה רושם שלא משנה את מי הם יביאו לשם אנחנו נעלה עליהם בכל הפרמטרים... אבל זה מאמן.. אם איביץ' לא יהיה אי אפשר לדעת

אל תזלזלו בגלל שאתם לא רוצים שהוא יהיה טוב שם.. אני חושב שהוא שחקן טוב, אבל לעומת השנים האחרונות הקישור שלנו אוכל את באר שבע בלי מלח ועושה רושם שלא משנה את מי הם יביאו לשם אנחנו נעלה עליהם בכל הפרמטרים... אבל זה מאמן.. אם איביץ' לא יהיה אי אפשר לדעת

לא קשור בכלל שהולך לב"ש או לחיפה או לבית"ר או לכל אחת אחרת, פשוט אני לא מחזיק ממנו שחקן שיכול להיות בקבוצה גדולה. הייתי מאוד מתבאס אם היה חותם אצלנו.

דרך אגב יש כתבה בוואלה על השינויים שב"ש הולכת לעשות ולפי הכותרת אפשר לחשוב שחצי קבוצה היא הולכת לשחרר שבכלל כל הכתבה רשום "ב"ש לא תיזום מעצמה שיחרור של שחקן גנרי אבל לא תעמוד בדרכו".