Jump to content

איצטדיון רמת גן

BuSa

Recommended Posts

מגיע נושא נפרד לא?

לא יאומן שהדבר הזה עדיין עומד. כאילו לא הספיק שזה המתקן הכי מחורבן בעולם, עכשיו הוא גם לא מתוחזק כראוי. המים שחילחלו בבטון וירדו על היציע התחתון כדוגמא.

לא ראוי לאכלס בני אדם.

דיעה לא פופולרית - מעדיף את ר"ג במקום נתניה. נכון, אוירה פח. אבל מצד שני זה משחק חוץ בלי מנויים, שקיבלנו בו רק 2 יציעים (ועוד בגשם). בכל מקרה, לדעתי שווה לגמרי את הנוחות של ההגעה והחזרה לעומת הפגיעה באווירה. לא שבנתניה האווירה כזאת מושלמת. בתור אצטדיון זמני ר"ג הייתה אופציה טובה יותר לדעתי מבין השניים

דיעה לא פופולרית - מעדיף את ר"ג במקום נתניה. נכון, אוירה פח. אבל מצד שני זה משחק חוץ בלי מנויים, שקיבלנו בו רק 2 יציעים (ועוד בגשם). בכל מקרה, לדעתי שווה לגמרי את הנוחות של ההגעה והחזרה לעומת הפגיעה באווירה. לא שבנתניה האווירה כזאת מושלמת. בתור אצטדיון זמני ר"ג הייתה אופציה טובה יותר לדעתי מבין השניים

הבדלים ענקייים מבחינת אווירה

בנתניה הקהל נשמע פי מיליון. תחשבו להיות ברמת גן פעם בשבועיים איזה סבל זה ואיזה חוסר אווירה

כשמשווים בין היתרונות והחסרונות של כל אצטדיון

נתניה לוקח בגדול.

האמת? למרות כל נבואות הזעם שהיו פה לפני המשחק, לא חושב שהיה כזה גרוע, אם יש צורך להתארח שם פעמיים שלוש בעונה זה לא כזה נורא בעיניי

יש מגרשים אחרים בארץ שיש להם חסרונות אחרים שבשיקול הכללי (שלי לפחות) הופך את החוויה לדי דומה לר"ג

לגבי הטענה שהיה עדיף ר"ג על נתניה - בחיים לא

ישבתי בתוך הגוש והרגשתי כאילו אני במשחק אימון.

והגשם המגעיל עם מלא מטריות ולא רואים כלום, הקטע שאותם אנשים עם המטריות צועקים להוריד את הדגל...

ישבתי בתוך הגוש והרגשתי כאילו אני במשחק אימון.

והגשם המגעיל עם מלא מטריות ולא רואים כלום, הקטע שאותם אנשים עם המטריות צועקים להוריד את הדגל...

תתכונן לשחזור החוויה בבלומפילד נטול הגג.

ותודה לחולדאי על 2 ימי גשם בשנה.

ובלי קשר להוציא את הגשם שמפריע שם, לא רע בכלל.

כל עוד אתה נשאר בגזרת מעדיף אנטי כדורגל על פקקים אני מקבל, לא מסכים אבל מקבל.

אבל אל תכניס טיעונים כמו בנתניה גם האווירה לא מושלמת. אתה צודק, היא לא, אבל זה טיעון שכאילו מנסה להכשיר את רמת גן כאיצטדיון הגיוני. הוא לא. כל מה שיש בו זה קירבה למרכז, חוץ מזה הוא לא ראוי בשום צורה.

בעוד אלפיים שנה אחרי שואה גרעינית ושהאנושות עזבה את כדור הארץ הוא עדיין יהיה פה.

ויתפתחו תאוריות קונספירציה על הטקסים הפגאניים שנערכו במקום על ידי השבטים שישבו שם

כל עוד אתה נשאר בגזרת מעדיף אנטי כדורגל על פקקים אני מקבל, לא מסכים אבל מקבל.

אבל אל תכניס טיעונים כמו בנתניה גם האווירה לא מושלמת. אתה צודק, היא לא, אבל זה טיעון שכאילו מנסה להכשיר את רמת גן כאיצטדיון הגיוני. הוא לא. כל מה שיש בו זה קירבה למרכז, חוץ מזה הוא לא ראוי בשום צורה.

בהינתן שאיצטדיון המושבה לא רלוונטי, אז כן מבין נתניה ור"ג אם מסתכלים על יתרונות/חסרונות לדעתי עדיף היה ר"ג. אנשים רק חושבים לנסוע לנתניה, לעלות את כל המדרגות האלה, וכבר לא בא להם ללכת לשום מקום. באים עצבניים עוד מהבית. זה סיוט מתמשך. ואז יש עוד את המסע חזרה. בר"ג אולי אין אווירה, אבל לפחות הרבה יותר קל לך להגיע לאיצטדיון לשבת לראות משחק. הייתי באיצטדיון ר"ג לא מזמן במשחק של הנבחרת הצעירה במזג אויר סבבה, להגיד לך שזה היה כזה נוראי? לא חושב. שיחקנו שם במשך שנים והצלחנו להרים עידוד. אז כן זה זה איצטדיון מיושן, להרים שם עידוד ואווירה זה לא קל. אבל זה לא משהו שלא עשינו בעבר. וגם אם זה לא היה מושלם, לפחות אתה לא מגיע סחוט למגרש

אין ספק שמדובר במתקן מביך.

אני מאמין שכבר בקדנציה הקרובה של ראש עיריית ר"ג תהיה לכל הפחות תכנית שתעבור הליכי אישור מתקדמים בנוגע למתחם הזה. אני גם מאמין שהוא ייבחר לקדנציה נוספת, כך שהיא גם תצא לפועל. אבל אין לצפות לראות משהו מוכן ב6-7 שנים הקרובות.

אין ספק שמדובר במתקן מביך.

אני מאמין שכבר בקדנציה הקרובה של ראש עיריית ר"ג תהיה לכל הפחות תכנית שתעבור הליכי אישור מתקדמים בנוגע למתחם הזה. אני גם מאמין שהוא ייבחר לקדנציה נוספת, כך שהיא גם תצא לפועל. אבל אין לצפות לראות משהו מוכן ב6-7 שנים הקרובות.

גם עוד חמישים שנה האצטדיון הזה ישאר בדיוק אותו דבר.

גם עוד חמישים שנה האצטדיון הזה ישאר בדיוק אותו דבר.

בעשור הקרוב הוא ישתנה בוודאות. אני לא יודע לספר בדיוק לאיזה, אבל בעוד עשור כבר יעמוד שם מתקן חדש.