Jump to content

כרטיסים לדרבי

Recommended Posts

לא יכול להיות, אשכרה היה איתך דיון תרבותי שדרדרת ברגע ועכשיו שוב כל העולם אשם. סבבה, לך על זה כפרה. מקווה שנבטיח אליפות בהקדם ואז נמשיך לגארבג' ארוך בשבתות כיפיות.

אי אפשר סויר

הוא רוצה שכל המשחקים לא יהיו בשבת ומכבי ידאגו שכל הקרביים יקבלו אפטר פלוס כרטיס ביום של הדרבי כשהוא באמצע שבוע

אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

שמע, אני לא חושב שהוא צודק בדרך שלו. אבל בניגוד לשמירת שבת, להגנה על המדינה שלנו והקרבת החיים שלך (במסגרת שירות חובה..) זאת "סיבה" מספקת גם עבורי לא להגיע למשחקים.

לשמור שבת זה לשים זין על מכבי, ולכן אם היה פתרון שדופק את הדתיים (שהם בוגדים שמאמינים באלוהים ולא בזהבי) ומטיב עם הקרביים הייתי מאושר.

שויימר הוא לא העניין. הוא פשוט מחבר בתוכו אוכלוסייה שאני מעריך ואחת שפחות.

אי אפשר סויר

הוא רוצה שכל המשחקים לא יהיו בשבת ומכבי ידאגו שכל הקרביים יקבלו אפטר פלוס כרטיס ביום של הדרבי כשהוא באמצע שבוע

אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

תצחק, אם זה תלוי בי, מכבי כל משחק צריכה לתת 200 כרטיסים חינם ללוחמים חוץ מהמנויים לוחמים.

כל מה שתגיד לטובת הלוחמים אני בעד, אתה כאילו מנסה להוכיח שמה?

שאני בעד לוחמים?

דיברו פה על ניתוק , אתה כנראה מנותק..

מזכיר לי שכפכף אשכרה חשב שהוא חושף אותי שאני אעדיף את לה פמיליה על פני אולטראס הפועל אם אני חייב לבחור.

חבורה של הזויים מנותקים

לא יכול להיות, אשכרה היה איתך דיון תרבותי שדרדרת ברגע ועכשיו שוב כל העולם אשם. סבבה, לך על זה כפרה. מקווה שנבטיח אליפות בהקדם ואז נמשיך לגארבג' ארוך בשבתות כיפיות.

חחח גדול, לפחות אתה כבר לא מסתיר את החד צדדיות שלך.

נכון, אני הרסתי את הדיון.. אין גבול לשקרים

אני לא רוצה להשתיק אף אחד, אני רוצה למנוע ספאם מיותר בפורום. אמרת את דעתך, יופי מצוין, למה צריך לחפור על זה דפים על גבי דפים?

כי הוא מאמין בפלורליזם ועד שלא כולם יאמינו בדיוק כמוהו הוא לא יסתום את הפה שלו

כי הוא מאמין בפלורליזם ועד שלא כולם יאמינו בדיוק כמוהו הוא לא יסתום את הפה שלו

לא תצליחו להפוך עליי את ההשתקה שלכם (חלקכם), אני עניתי בצורה יפה ועדיין עונה לכל הודעה בצורה עניינית.

מי שהתחיל לכתוב בצורה אישית זה אתה וחברים שלך ועכשיו אתם מנסים לגלגל את זה עליי.

לנסות לשכנע עם טיעונים זה לגיטימי, לתקוף אישית ואשכרה לבקש ממני להפסיק לכתוב זה לא.

אם לא היית בורח משיעורי אזרחות היית מבין את ההבדל, אבל אל דאגה, אני פה כדי להשלים לך תחומר

אני חייל שמשתחרר עוד חצי שנה, לא לוחם אבל משרת בבסיס סגור.

ב16/17 הייתי בהכשרה קרבית כל העונה, היה לי מנוי ולא הלכתי למשחקי חוץ, גם לבית רק לאלה שבשבת שיצאתי.

17/18 לא עשיתי מנוי לראשונה מגיל 10 כי לא היה לי כסף ולא רציתי לבקש מההורים,

במהלך העונה ירדתי מקרבי והעונה עשיתי מנוי ואני מסתדר עם המפקד שלי על אפטרים במשחקים ופספסתי העונה עד כה רק את ק״ש חוץ (אילוצי מערכת) וגמר טוטו כנ״ל.

בקיצור כרגע אני עם 13 נקודות והדבר הכי חכם בשיטת ניקוד זה העניין שהניקוד מתאפס כל 3 שנים ככה שגם אני אוכל להיות עם ניקוד מלא מתישהו, כרגע נותר רק להתבאס ולראות את הדרבי מהבית

וכמובן שאני חושב ששיטת הניקוד זה מהדברים הכי טובים שעשו פה, גם אם אני רואה את הדרבי ביום שני מהסלון.

פסיכי לגמרי, אני בול באותו מצב כמו שלך

מה גם שאני שומר שבת ,אז לדוגמה לרעננה חוץ וחדרה בבית לא יכולתי להגיע.

אגב רמת הניתוק שלכם (מי שזה רלוונטי אליו) מהקהל וגם מהקבוצה שוב הוכחה, נתראה בדרבי

תורגי, אני אשלח לך תמונות

שמח ששויימר מגיע לדרבי כחייל שתרם למדינה, כאוהדי מכבי אמיתי שהקבוצה חשובה לו וכבן אדם שהתייחס אלי בצורה מכובדת ויפה תמיד.

עצוב שהוא הולך כאדם דתי. אם היה מוריד את הכיפה בדרבי הייתי מביא לו כרטיס בעצמי.

לא תצליחו להפוך עליי את ההשתקה שלכם (חלקכם), אני עניתי בצורה יפה ועדיין עונה לכל הודעה בצורה עניינית.

מי שהתחיל לכתוב בצורה אישית זה אתה וחברים שלך ועכשיו אתם מנסים לגלגל את זה עליי.

לנסות לשכנע עם טיעונים זה לגיטימי, לתקוף אישית ואשכרה לבקש ממני להפסיק לכתוב זה לא.

אם לא היית בורח משיעורי אזרחות היית מבין את ההבדל, אבל אל דאגה, אני פה כדי להשלים לך תחומר

השקעתי אז באנגלית, תראה מה קרה...

אגב רמת הניתוק שלכם (מי שזה רלוונטי אליו) מהקהל וגם מהקבוצה שוב הוכחה, נתראה בדרבי

לא הבנתי, מכבי הביאו לך כרטיס לוחם?

מה נסגר שם?

שמח ששויימר מגיע לדרבי כחייל שתרם למדינה, כאוהדי מכבי אמיתי שהקבוצה חשובה לו וכבן אדם שהתייחס אלי בצורה מכובדת ויפה תמיד.

עצוב שהוא הולך כאדם דתי. אם היה מוריד את הכיפה בדרבי הייתי מביא לו כרטיס בעצמי.

1. מעריך אחי..

2. חחח לא יקרה

אתה תגדל פאות לפני שאני אוריד את הכיפה

אבל אני מרגיש שאנחנו בפיסגת היחסים ביננו, אין ולא יהי'ה יותר מזה , מכאן אפשר רק לרדת

תודה

תשמע אין לך גבול וזה מדהים

כל הודעה אתה מתקרבן ומאשים את כל העולם

לא הבנתי, מכבי הביאו לך כרטיס לוחם?

מה נסגר שם?

מזל שיש אנשים במכבי שחושבים אחרת מחלק מהיוזרים פה.

תשמע אין לך גבול וזה מדהים

כל הודעה אתה מתקרבן ומאשים את כל העולם

הגעת בסוף , חכה לפעם הבאה

1. מעריך אחי..

2. חחח לא יקרה

אתה תגדל פאות לפני שאני אוריד את הכיפה

אבל אני מרגיש שאנחנו בפיסגת היחסים ביננו, אין ולא יהי'ה יותר מזה , מכאן אפשר רק לרדת

אני יודע שאני לא אשכנע אותך אבל פשוט שתדע אמיתי לגמרי הכי נקי שיש. אין אלוהים. אין בזה שום הגיון. 0. כלום הגיון.

כאילו. אי אפשר באמת לדעת.

אבל באמת שיש יותר סיכוי שהעונה הזאת מכבי תרד ליגה והפועל תל אליפות מאשר שיש אלוהים.

אני אומר את זה בשבילך כי באמת שיהיו לך חיים טובים חופשיים יותר בלי ההגבלה הדמיונית הזאת. אני יודע שלפעמים המציאות קשה וזה יותר קל שאפשר להגיד טוב זה רצון אלוהים וזה. אני מבין!

אבל שמע לי, אני אומר לך באמת מהלב.

ואני גם ממש ממש ממש חכם. בהגזמה כאילו. אז אתה יכול לסמוך עליי.

גם שאלתי את רונאש והוא גם אמר שאין אלוהים מלבד זהבי.

אני יודע שאני לא אשכנע אותך אבל פשוט שתדע אמיתי לגמרי הכי נקי שיש. אין אלוהים. אין בזה שום הגיון. 0. כלום הגיון.

כאילו. אי אפשר באמת לדעת.

אבל באמת שיש יותר סיכוי שהעונה הזאת מכבי תרד ליגה והפועל תל אליפות מאשר שיש אלוהים.

אני אומר את זה בשבילך כי באמת שיהיו לך חיים טובים חופשיים יותר בלי ההגבלה הדמיונית הזאת. אני יודע שלפעמים המציאות קשה וזה יותר קל שאפשר להגיד טוב זה רצון אלוהים וזה. אני מבין!

אבל שמע לי, אני אומר לך באמת מהלב.

ואני גם ממש ממש ממש חכם. בהגזמה כאילו. אז אתה יכול לסמוך עליי.

גם שאלתי את רונאש והוא גם אמר שאין אלוהים מלבד זהבי.

למדתי לחבב אותך עם הזמן, בוא נשאיר את זה ככה

אבל מה עם נמני?

אבל מה עם נמני?

אתה יודע שיש לי חולצה של נמני מכל עונה מאז שהוא עלה מהנוער ועד שהוא פרש לרבות:

הספרה 16

2 חולצות שהוא לבש במשחקי אליפות שלנו

חולצה מחצי גמר גביע שלקחנו

חולצה משלושער

חולצה מניצחון בדרבי

מזל שיש אנשים במכבי שחושבים אחרת מחלק מהיוזרים פה.

אמרת למכבי שבגלל שאתה לוחם פספסת משחקים והם זרמו עם זה?

כי נראה לי שאמרת קודם שיש לך 40 נקודות ורק בגלל רעננה פספסת את הדרבי, ובמקרה הזה פספסת בגלל שאתה בחרת לשמור שבת אז אין פה קשר ללוחמים.

אבל מה עם נמני?

אבי נמני הוא אלוהים עצוב

תצחק, אם זה תלוי בי, מכבי כל משחק צריכה לתת 200 כרטיסים חינם ללוחמים חוץ מהמנויים לוחמים.

כל מה שתגיד לטובת הלוחמים אני בעד, אתה כאילו מנסה להוכיח שמה?

שאני בעד לוחמים?

דיברו פה על ניתוק , אתה כנראה מנותק..

מזכיר לי שכפכף אשכרה חשב שהוא חושף אותי שאני אעדיף את לה פמיליה על פני אולטראס הפועל אם אני חייב לבחור.

חבורה של הזויים מנותקים

לא נכון, את זה עשה קאוביין.

ואני כבר 3 עמודים לא חלק מהדיון הנוכחי.

אתה רואה שאתה מחפש לדחוף אותי לכל מקום ואחר כך בוכה שאני נטפל אלייך?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.