Jump to content

כרטיסים לדרבי

Recommended Posts

אישית יספיק לי 3 נקודות.

זה דווקא משחק שבו אני אסתפק בנקודה. לא להפסיד להם זה הכי חשוב כאן. הם קבוצה מעולה ומחוברת ועם האקסטרה מוטיבציה של דרבי זה עלול להיגמר רע.

צריכים לשחק מבוקר לשמור על שער נקי, אם יבוא השער וגם ננצח? בונוס.

זה דווקא משחק שבו אני אסתפק בנקודה. לא להפסיד להם זה הכי חשוב כאן. הם קבוצה מעולה ומחוברת ועם האקסטרה מוטיבציה של דרבי זה עלול להיגמר רע.

צריכים לשחק מבוקר לשמור על שער נקי, אם יבוא השער וגם ננצח? בונוס.

רק לא לחטוף חופשית מטועמה.

מאמין שהגבול יהיה בסביבות 38-40,מה שיותר מעניין זה אם ישחררו לנו עוד כרטיסים בשביל ההכנסה הנוספת או שישארו נאמנים לאוהדים ויעדיפו מקומות ריקים על כסף לרכש לינואר.

מאמין שהגבול יהיה בסביבות 38-40,מה שיותר מעניין זה אם ישחררו לנו עוד כרטיסים בשביל ההכנסה הנוספת או שישארו נאמנים לאוהדים ויעדיפו מקומות ריקים על כסף לרכש לינואר.

ביתר קיבלו מהם 1500 כרטיסים ממה שזכור לי- יותר מהמינימום

ביתר קיבלו מהם 1500 כרטיסים ממה שזכור לי- יותר מהמינימום

בית"ר בבלומפילד גם קיבלו מהם את שער 8 בזמן שאנחנו היינו צריכים לכבוש אותו.

מכבי תקבל 1150 כרטיסים לאחר הפרשות משטרות נאצים וחובות ישארו לבעלי הניקוד כ750-800 כרטיס.

ההערכה מדברת על 44 נקודות לחיתוך. אם נשארו כרטיסים יפתחו לכל מי שיש לו 39+ (שזה עוד כ250 אנשים. משמעותי מאוד)

מכבי תקבל 1150 כרטיסים לאחר הפרשות משטרות נאצים וחובות ישארו לבעלי הניקוד כ750-800 כרטיס.

ההערכה מדברת על 44 נקודות לחיתוך. אם נשארו כרטיסים יפתחו לכל מי שיש לו 39+ (שזה עוד כ250 אנשים. משמעותי מאוד)

אני חושב שיהיה פחות מ750

ד"א כדאי לכל אחד לבדוק מול מכבי את הנושא של הניקוד והפירוט כבר מעכשיו כי יש מצב שלא יחשיבו לכם משחקים שהייתם בהם.

במושבה ובטדי היו סדרנים שלא העבירו את הכרטיסים בסורק ופשוט לקחו אותם מאנשים, אני חושב שאם הכרטיס שלכם לא עבר בסורק (במיוחד בקבוצות שמשתמשות בלאן) אז מכבי לא מחשיבים ניקוד.

עקב ריבוי הודעות בוואטסאפ. אין בהודעה הזאת אף מילה אמת. הכל הטרלות.

עוד לא התחלתי בכלל לחשוב על הדרבי/כרטיסים וזה סתם היה הודעה צינית (על כל היודעי דבר..)

עקב ריבוי הודעות בוואטסאפ. אין בהודעה הזאת אף מילה אמת. הכל הטרלות.

עוד לא התחלתי בכלל לחשוב על הדרבי/כרטיסים וזה סתם היה הודעה צינית (על כל היודעי דבר..)

חחח

הרגת את הילדים פה

ד"א כדאי לכל אחד לבדוק מול מכבי את הנושא של הניקוד והפירוט כבר מעכשיו כי יש מצב שלא יחשיבו לכם משחקים שהייתם בהם.

במושבה ובטדי היו סדרנים שלא העבירו את הכרטיסים בסורק ופשוט לקחו אותם מאנשים, אני חושב שאם הכרטיס שלכם לא עבר בסורק (במיוחד בקבוצות שמשתמשות בלאן) אז מכבי לא מחשיבים ניקוד.

אין שום קשר אם סרקו לך את הכרטיס או לא, השאלה היא האם אספת את הכרטיס או הדפסת בבית. מה שקורה אחכ לא רלוונטי.

יש לי כרגע 37 נק' לפי מכבי.

יש דרך לבדוק אם זה מדויק?

השנה פספסתי משחק חוץ אחד מול ק"ש.

זה הפירוט, תחשב לפי מה שהיית...

באתר של לאן יש היסטורית רכישה אבל אני לא חושב שזה מתחיל מעונת 16/17

כולל רעננה זה 67

זה הפירוט המלא:

ניקוד משחקי חוץ - מכבי

עונת 16/17

פ"ת -2

פ"ת גביע -1

אשקלון-3

בית"ר-1

סכנין-3

חיפה-1

פ"ת-2

עונת 17/18

פ"ת-2

רעננה-2

ק"ש-3

נתניה-2

אשקלון-3

רעננה-2

הפועל חיפה-2

מכבי פ"ת-2

בית"ר-1

סכנין-3

חיפה-1

בני יהודה-2

עכו-3

אשדוד-3

נתניה-2

בית"ר-1

הפועל חיפה-2

בני יהודה-2

עונת 18/19

נתניה-2

בית"ר-1

הפועל חיפה-2

ק"ש-3

מכבי פ"ת-2

בני יהודה-2

חיפה-1

בית"ר גביע-1

רעננה-2

אין שום קשר אם סרקו לך את הכרטיס או לא, השאלה היא האם אספת את הכרטיס או הדפסת בבית. מה שקורה אחכ לא רלוונטי.

יש קשר בטדי בלבד...

אם תשים לב בהיסטוריית כרטיסים שלך בלאן יש שעת כניסה למגרש רק בטדי ובמקומות שאין שער אלקטרוני כתוב נאסף או לא נאסף

יש לי כרגע 37 נק' לפי מכבי.

יש דרך לבדוק אם זה מדויק?

השנה פספסתי משחק חוץ אחד מול ק"ש.

כן, תפנה למכבי דרך הפייסבוק ותבקש פירוט של הניקוד שלך.

אני גיליתי במקרה שלא כל המשחקים נרשמו לי (התברר שהיה לי יוזר כפול על שמי במערכת) פניתי למכבי ששלחה את הפירוט וביקשה ממני פירוט עסקאות אשראי מול לאן כדי להחזיר מה שהושמט.

כן, תפנה למכבי דרך הפייסבוק ותבקש פירוט של הניקוד שלך.

אני גיליתי במקרה שלא כל המשחקים נרשמו לי (התברר שהיה לי יוזר כפול על שמי במערכת) פניתי למכבי ששלחה את הפירוט וביקשה ממני פירוט עסקאות אשראי מול לאן כדי להחזיר מה שהושמט.

הם רק נתנו לי את הניקוד.

לפי מה שכתבו פה לא בטוח ש-37 נק' יספיקו לי לדרבי.

זה יהיה ממש מבאס אם אני לא אקבל.

יש קשר בטדי בלבד...

אם תשים לב בהיסטוריית כרטיסים שלך בלאן יש שעת כניסה למגרש רק בטדי ובמקומות שאין שער אלקטרוני כתוב נאסף או לא נאסף

לא רק בטדי, אני מכיר אנשים שקנו עונה שעברה לרעננה (בנתניה) ולא הגיעו, הניקוד לא נחשב להם.

מאמין שזה משהו שקשור לקבוצות שעובדות מול לאן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.