Jump to content

אלי דסה תחתום..

Recommended Posts

רז אמיר התארח היום בפודקאסט של מכביבול ואמר כמה דברים מעניינים.

אחד מהדברים שהוא אמר זה,שההצעה של לודוגורץ לא כזו רצינית כמו שחושבים.

כלומר זה נכון שיש הצעה יפה שהוגשה לסוכנים, אבל נכון להיום הבולגרים לא פנו לא למכבי ולא לשחקן עצמו, שזה קצת מוזר אם הם באמת רוצים אותו..

רז אמיר התארח היום בפודקאסט של מכביבול ואמר כמה דברים מעניינים.

אחד מהדברים שהוא אמר זה,שההצעה של לודוגורץ לא כזו רצינית כמו שחושבים.

כלומר זה נכון שיש הצעה יפה שהוגשה לסוכנים, אבל נכון להיום הבולגרים לא פנו לא למכבי ולא לשחקן עצמו, שזה קצת מוזר אם הם באמת רוצים אותו..

שאלו אותו איפה הקיר?

למכור קל, גם אחלה כסף וגם קידום מקצועי וכלכלי מבחינתו.

אחי זה מועדון פאר טורקי שקונה שחקנים ב-15 מיליון יורו... זין שלי דסה במיליון שיביאו לפחות עוד 2

אחי זה מועדון פאר טורקי שקונה שחקנים ב-15 מיליון יורו... זין שלי דסה במיליון שיביאו לפחות עוד 2

אתה מעדיף שהם יחכו לקיץ ויקחו אותו בחינם?

חלאס עם ההזיות, יש לו כולה 4-5 חודשים לחוזה, מי ישלם עליו ככה?

אבל לפחות זה מועדון שאני לא ארגיש שדסה הולך סתם בשביל להגיד שהוא היה באירופה.. זה כבר קבוצה רצינית עם ליגה שחזקה בשתי דרגות מהישראלית.. לפחות ה-5 קבוצות הראשונות שם, ואני אוכל להיות יותר שקט עם עסקה כזו.. רק שטיפה נחרדתי שבכתבה בוואלה היה רשום הקבוצה מאיסטנבול...

לדעתי אנחנו דוחים את הקץ, אם המו"מ בין מכבי לשחקן לא מתקדם אז לפחות שימקסמו רווחים..זה היה נראה שדסה אחרי נתניה חותם בלודוגורץ עם כל ההיפ שהיה אחרי המשחק, אבל מאז הנושא נתקע(כנראה שהם לא היו רציניים מספיק עד כה) צריך לשם דד ליין לענין הזה כדאי שלא נצא קירחים מהנושא הזה...

לדעתי אנחנו דוחים את הקץ, אם המו"מ בין מכבי לשחקן לא מתקדם אז לפחות שימקסמו רווחים..זה היה נראה שדסה אחרי נתניה חותם בלודוגורץ עם כל ההיפ שהיה אחרי המשחק, אבל מאז הנושא נתקע(כנראה שהם לא היו רציניים מספיק עד כה) צריך לשם דד ליין לענין הזה כדאי שלא נצא קירחים מהנושא הזה...

להישאר עם המגן הימני הכי טוב בליגה זה לא להישאר קירח.

כמו שטענתי מתחילת החלון, דסה לא רוצה לעזוב ומנסה בכל דרך להביא איזו הצעת קקמייקה שיהיה קלף במומ עם מכבי, בינתיים עם כל הדיבורים אין עדיין פנייה רשמית למכבי, בטח לא עם שכר של 800,000 יורו לעונה כמו ש״לודוגורץ הציעו״.

להציע לו 350, להגיד לו נגמר המשא ומתן, מכאן תתקשקש עם עצמך ותחזיר תשובה ״כן כן-כן כן״ ( יגאל הנאצי )