Jump to content

אלי דסה תחתום..

Recommended Posts

יש גם שיקולים של מס................

יש את העניין הזה ששחקן שמשחק 5 שנים ומעלה בחו"ל לא צריך לשלם מיסים כשהוא חוזר לארץ או משהו בסגנון הזה.

אם מציעים עליו מעל מיליון יורו, חייבים לחתום על העסקה עכשיו ועל הדרך להחתים את קונסטנטין מבני יהודה (מסיים חוזה בקיץ), אנחנו יכולים לסחוב עד סוף העונה עם קנדיל.

כל אחד שיעשה את השיקולים שלו, מה שהוא מרגיש.

קח למשל את מיכה ואצילי - קיבלו חוזה של חצי מיליון יורו לכמה שנים, יחסר להם משהו בעתיד?? לא נראה לי

אם קונסטנטין מסיים חוזה, אז קל יהיה להביא אותו תמורת השאלת חוזז או משהו לבני יהודה...זה התמורה הכי רצינית שהם יקבלו

אני היתי הולך על זר וחלוץ ישראלי(שועה,אז'ובל)

ברור שזה כסף גדול ושאף אחד מאיתנו לא בסיטואציה לוותר על סכומים כאלה, אבל אלי דסה לא בסיטואציה שלנו, הוא כדורגלן מוכשר שנראה שיש לו רצון לצאת לשחק בחו״ל כדי להתקדם מקצועית ולא רק כלכלית. מעבר ללודוגורץ לאו דווקא מקדם אותו מקצועית, הליגה הבולגרית לא טובה מהישראלית לדעתי (ואם כן בטח לא שדרוג משמעותי), וכמו שאמרו פה מלשחק מול 10 אלף איש כל שבוע הוא יעבור לשחק מול 700. כל זה, לדעתי, לא שווה את המשכורת הגבוהה שקיבל. שוב, זו רק דעתי, אבל אני חושב שבמקומו הייתי מחפש קבוצה אטרקטיבית יותר מקצועית גם אם ירוויח קצת פחות. הוא לא בגיל של זהבי ולא קיבל את הסכומים של זהבי כדי להסתכל רק על השורה הכלכלית ולא על המקצועית...

די נו..זה לא שנותנים לך העלאה על 7000 שקל. מעל סכום מסויים זה כבר לא ממש מורגש, גם בחצי מיליון הוא יכול להרשות לעצמו כל מה שהוא רוצה.

זה לא ניירות של מונופול אתה יודע. אין לי מושג איך אפשר להתייחס למשכורת כזאת באהלן אהלן. מאחל לך להיות במצב דומה בחיים. מכל הלב.

מה חשבתם שיקרה? למה שדסה יקבל חוזה בליגה באמת טובה? על סמך מה? הסיכוי לזה אף.פעם לא היה גבוה, לא לדסה ולא לשחקנים ישראלים אחרים. זה הכדורגל שלנו וזה מה שהוא שווה.

זה לא ניירות של מונופול אתה יודע. אין לי מושג איך אפשר להתייחס למשכורת כזאת באהלן אהלן. מאחל לך להיות במצב דומה בחיים. מכל הלב.

אתה צריך להיות מוכשר מאוד כדי לבזבז אפילו שליש משכר של חצי מיליון יורו נטו לעונה (כולל חיסכון רציני).

אתה צריך להיות מוכשר מאוד כדי לבזבז אפילו שליש משכר של חצי מיליון יורו לעונה (כולל חיסכון רציני).

א. רמת חיים של כדורגלן שונה משל האדם הממוצע, הוא מבזבז יותר ממני וממך ביחד.

ב. מי אמר שהציעו לו חצי מיליון לעונה?

ג. לא שוכח ולא סולח

ד. קריירה של כדורגלן היא קצרה, אם הוא יכול כרגע להרוויח סכומים כאלה, הוא לא צריך לחשוב פעמיים לפני שחותם.

אתה צריך להיות מוכשר מאוד כדי לבזבז אפילו שליש משכר של חצי מיליון יורו לעונה (כולל חיסכון רציני).

מי מדבר על לבזבז? זאת רווחה כלכלית לך ולמשפחתך לכל חייך(אם לא תעשה טעויות). אני בכלל לא מבין את הדיון. מוצע לו בערך כפול 2 ממה שיש לו עכשיו. אנד אוף דה סטורי.

אנשים פה בוכים על עמלות של לאן אבל 200k זה קליל. וואלה יופי.

מצחיק אותי הזלזול של חלק מהאנשים פה בלודוגורץ. רק רוצה להזכיר את הקמפיינים האחרונים שלהם באירופה:

13/14 - הודחה בפלייאוף האלופות לבאזל, מקום ראשון בבתים באירופית (מעל פ.ס.וו ודינמו זאגרב), הדיחו את לאציו בשלב 32 האחרונות והודחו מול ולנסיה בשמינית הגמר.

14/15 - העפלה לליגת האלופות, סיימה מקום רביעי בבית (הוציאו ניצחון על באזל ותיקו מליברפול)

15/16 - הדחה מוקדמת

16/17 - העפלה לליגת האלופות, סיימה במקום השלישי בבתים (מעל באזל), הודחה ב32 האחרונות באירופית

17/18 - העפלה לליגה האירופית (אחרי ההדחה המוזרה לב"ש), סיימה מקום שני בבתים והודחה בשלב 32 האחרונות.

18/19 - העפלה ללליגה האירופית, סיימה במקום הרביעי בבית.

סה"כ 6 שנים, פעמיים ליגת האלופות (מקום 3 ו-4), 3 פעמים ליגה אירופית (מקומות 1, 2, 4) שכוללות גם הגעה אחת לשמינית הגמר, פעם אחת הודחו מוקדם. נראה לי קצת יומרני להגיד שזה לא שידרוג מקצועי, שמתווסף גם לשדרוג כלכלי של קרוב ל-50 אחוז מהסכום שמכבי מציעה לו.

בנוסף, בשנים האחרונות לודוגורץ מייצאת שחקנים בקצב. בשלוש השנים האחרונות היא מכרה לא פחות מחמישה שחקנים במחיר של 3 מיליון יורו ומעלה (עד 7.5 מיליון). מכבי, לשם ההשוואה, הצליחה למכור רק את זהבי בסכום העולה על 3 מיליון.

ערן, כפרה עליך אתה בדרך כלל אחד הרצינים פה, הפעם אתה טועה ובגדול בקטע הכלכלי..

אני אומר לך פה מדובר במינימום(והלכתי על מינימום ) 200 אלף דולר ל5 שנים נוספים בעו"ש שלך שזה מליון דולר לא היית לוקח באהבה ?

ערן, כפרה עליך אתה בדרך כלל אחד הרצינים פה, הפעם אתה טועה ובגדול בקטע הכלכלי..

אני אומר לך פה מדובר במינימום(והלכתי על מינימום ) 200 אלף דולר ל5 שנים נוספים בעו"ש שלך שזה מליון דולר לא היית לוקח באהבה ?

לא מסכים אתכם מצטער. אם אני במצב של דסה וזו האלטרנטיבה, לא הולך על זה.

במכבי אם יחדש חוזה זה מינימום 450, זה 170K שקל נטו בחודש, כל חישוב שלא תעשה (קריירה קצרה, משפחה וכו') גם חצי מזה יספיק לך לחיות ברמת חיים גבוהה.

אתה צריך להיות מוכשר מאוד כדי לבזבז אפילו שליש משכר של חצי מיליון יורו נטו לעונה (כולל חיסכון רציני).

קריירה של כדורגלן היא קצרה, מה שהכי חשוב מבחינתם זה למקסם רווחים, 200 אלף יורו פר עונה הפרש בשכר, זה פער ענק, בטח כשלא מדובר על חוזה של מיליוני יורו לעונה.

בלי קשר, לודוגורץ היא קבוצה טובה יותר מאיתנו, מה גם שהאופציה להתקדם דרכם לליגה בכירה, היא גדולה יותר, הם מכרו שחקנים בשנים האחרונות לליגה הגרמנית (שאלקה ונירנברג), לליגה הצרפתית (בורדו) ולליגה האיטלקית (אטאלנטה), לא הייתי מזלזל בהם כל כך.

במכבי אם יחדש חוזה זה מינימום 450, זה 170K שקל נטו בחודש, כל חישוב שלא תעשה (קריירה קצרה, משפחה וכו') גם חצי מזה יספיק לך לחיות ברמת חיים גבוהה.

למה לכולם פה קל לדבר על כיס של אחרים?

שחקן מקבל הזדמנות לשחק בקבוצה עם חשיפה גדולה יותר, להרוויח לפחות מיליון יורו יותר מאשר פה (וגם לבזבז פחות, המחיה שם ביצים בהשוואה לת"א או כל עיר בישראל), ואנשים פה עדיין חושבים שעדיף לו להישאר פה כי הוא יסתדר גם עם מה שמכבי ישלמו.

הוא גם יכול לעבוד במוקד מכירות, להרוויח 8-10 בחודש ועדיין להסתדר, למה לו לשחק כדורגל?

הייתם אוכלים הרבה חרא בשביל לקבל תוספת של דלקן ממקום העבודה שלכם. העיקר לקשקש על 200 אלף.

אחלה דסה שבעולם, זה לא שהוא לא נתן למכבי (הוא גם קיבל) אם הוא רוצה להרוויח עוד אז למה לא? כולם מרוויחים.

די לצרות עין ולדיבורים מלוכלכים כשמישהו מחליט להתקדם. כאן זה לא הפועל, תפסיקו עם הכפויות טובה.

לא בקטע רע, אבל אנשים פה ירדו על הברכיים ויענגו את הבוס שלהם בשביל תוספת של 2000₪ בחודש. אז 150,000-300,000 יורו יותר לעונה זה פיצוחים בשבילם.

לגמרי. מפרגן לו אם יעזוב ומאחל לו הצלחה.

אנשים פה התבכיינו ולכלכו על מישהו שהלך בשביל הפרש של מיליוני שקלים בשכר החודשי (!!!) אתם מדברים איתי על צרי עין, מה זה 300 אלף יורו בשנה בשבילם.

שיהיה לו בהצלחה, מאחל לו מכל הלב.

אם לקונסטנטין באמת יש חוזה עד סוף העונה אז צריך לעשות מהלך ולהחתים אותו, כבר חשבתי שיש לו חוזה ארוך ויפשיטו לנו את העור עליו.

הזוי שאנשים פה מדברים על לוותר על למעלה מ-4 מיליון ש"ח ככה באהלן אהלן. לא ידעתי שזה פורום של מיליארדרים.