Jump to content

אלי דסה תחתום..

Recommended Posts

ככל שעובר הזמן יש לו יותר סיבות לקום מיוזמתו ולחתום:

1. קנדיל מתחיל לתפוס תאוצה ובפוטנציאל נראה שהוא לא פחות טוב ממנו.

2. ככל שהוא משתהה אנחנו האוהדים רואים פחות רצון ונאמנות מבחינתו לשחק במכבי.

3. שיתרכז בכדורגל ולא בכסף, כי לאירופה הוא תגיע מהר מאוד ויקבל שם שכר יפה ביותר.

4. המועדון תחת עונש פייר פליי וזו ההזדמנות שלו לתת יד ולא להערים קשיים וזה יחזור אליו בגדול.

5. ביננו, הוא לא הכי יציב, ונפצע די הרבה..

מה עוד?

מי שאמר שהוא רוצה להיות קפטן בבית"ר ואחרי שבוע עבר אלינו אני לא מצפה ממנו לכלום. קנדיל אחלה מגן ובלי עין הרע עושה רושם שלא פציע כמוהו.

לא מבין איך הוא רוצה אירופה אם בקצב ישראלי הוא לא יכול להחזיק מעמד.

מבחינתן הכי חכם זה לצאת לאירופה, הוא יוכל לבחור לאיזה קבוצה+מענק חתימה.

מקסימום לא יצליח, תמיד יוכל לחזור לארץ.

שישאל את גולסה מה קורה באירופה לשחקנים פציעים.

למה שיחתום אם בקיץ הוא יכול ללכת לאירופה עם הכרטיס ביד? איך שהעונה הזו התפתחה, צריך לנסות למכור אותו בינואר ולהרוויח כמה גרושים. זה מעצבן למכור שחקן ששילמנו עליו המון כסף ונמצא בכושר טוב בנזיד עדשים, אבל זה מה שיש. צריך לבוא בטענות רק לעצמנו.

למה שיחתום אם בקיץ הוא יכול ללכת לאירופה עם הכרטיס ביד? איך שהעונה הזו התפתחה, צריך לנסות למכור אותו בינואר ולהרוויח כמה גרושים. זה מעצבן למכור שחקן ששילמנו עליו המון כסף ונמצא בכושר טוב בנזיד עדשים, אבל זה מה שיש. צריך לבוא בטענות רק לעצמנו.

איך צריך לבוא בטענות אלינו במקרה שלו? מכבי כבר משנה שעברה במשא ומתן איתו, טוב שמכבי לא נכנעת לדרישות ההזויות שלו.

הוא עושה מה שכל אחד פה היה עושה במצבו, מנסה למקסם את הרווח, אל תיקחו אישי.

נקווה שיישאר אם לא אז בהצלחה באירופה

לא לוקח אישית מאחל לו בריאות והצלחה. רק לתת הרבה יותר קרדיט לקנדיל במידה והוא לא חותם.

אין מה לקחת אישי את המקרה שלו, הוא עושה מה שכל אחד מאיתנו היה עושה במצבו. אישית מקווה שיישאר אצלנו כמה שיותר, אבל בטח שלא בכל מחיר. הייתי משאיר אותו עד סוף השנה גם במחיר של הפסד כספי. שלא יהיה שום דבר שיפגע מקצועית בעונה הזאת.

במידה והוא לא חותם אנחנו צריכים עוד מגן תותח שיתחרה עם קנדיל.. לא רואה הרבה אופציות בשוק הישראלי כרגע..

ההוא שהורחק אתמול בבני יהודה,אמרו הוא טוב לא?

ההוא שהורחק אתמול בבני יהודה,אמרו הוא טוב לא?

קונסטנטין? וואלה לא עקבתי אחריו.. שמעתי עליו קצת שהוא סבבה.. אבל כרגע אני לא חושב שיש מישהו בארץ ששווה אצלנו הרכב חוץ מדסה, קנדיל ואולי נציג דאעש בן ביטון... ולכן אין כרגע מישהו שאפשר לרכוש לאגף ימין... הייתי מחכה לסוף העונה אולי איזה ישראלי יתבשל טיפה. מה עם דור אלו? כבר לא בבאר שבע נכון?

אוהב אותו מאוד, אבל איך שאני רואה את זה? עדיף למכור ולנצל את הכסף לעמדות אחרות. כמובן שזה יתרון עצום להחזיק גם אותו וגם את קנדיל, אבל זה מסוג העמדות שאני לא רואה איך לאורך זמן אפשר להחזיק שני שחקנים כאלה חזקים מבלי לגרום למרמור אצל אחד מהם. מעבר לעובדה שאני לא חושב שדסה - אם יישאר - יהיה שווה את הסכומים שהוא יקבל כשיש לך אופציה כמו קנדיל במקומו.

מפתה מאוד להגיד לדסה שיעשה מה שהוא רוצה כי אנחנו מסתדרים, אבל לא.

רצוי ואפילו רצוי מאוד שדסה יאריך חוזה, זה משפר גם את דסה וגם את קנדיל. התחרות הזאת בריאה.

אוהב אותו מאוד, אבל איך שאני רואה את זה? עדיף למכור ולנצל את הכסף לעמדות אחרות. כמובן שזה יתרון עצום להחזיק גם אותו וגם את קנדיל, אבל זה מסוג העמדות שאני לא רואה איך לאורך זמן אפשר להחזיק שני שחקנים כאלה חזקים מבלי לגרום למרמור אצל אחד מהם. מעבר לעובדה שאני לא חושב שדסה - אם יישאר - יהיה שווה את הסכומים שהוא יקבל כשיש לך אופציה כמו קנדיל במקומו.

וגם אם הוא נשאר ויקבל חוזה גבוה (נניח 500 ) , איך קנדיל אמור להרגיש עם זה?

במידה והוא לא חותם אנחנו צריכים עוד מגן תותח שיתחרה עם קנדיל.. לא רואה הרבה אופציות בשוק הישראלי כרגע..

קונסטנטין מבני יהודה אחלה מגן ועם שם מרגש.

כשהוא בכושר הוא מצוין ומעל לליגה.

אבל אי אפשר לבנות עליו עונה שלמה עם כל ההיסטוריה של הפציעות המוזרות שלו.

כמובן שאני בעד שימשיך, אני כאוהד לא צריך להסתכל כמה הוא מרויח.

אבל למועדון יש כרגע מגבלה, ואם הוא עדיין מתעקש, אז שיהיה בהצלחה באירופה במידה ומישהי תקח אותו.

רצוי ואפילו רצוי מאוד שדסה יאריך חוזה, זה משפר גם את דסה וגם את קנדיל. התחרות הזאת בריאה.

נכון. אני מקווה שבסוף דסה יחתום ושעונה הבאה יהיו בידנו 4 מגנים הכי טובים בארץ, זה ביטחון וכולם מרוויחים מכך.. אני חושב שאלי רוצה אירופה כמו כל שחקן אבל מבין שגם הופעה בליגת האלופות או האירופית עונה הבאה יכולה לסדר אותו..

זה בכלל לא קשור לקנדיל.

אם מישהו לא רוצה להיות פה, שלא יהיה פה.

אנחנו נסתדר איתו או בלעדיו (בטח ובטח כשעכשיו יש אלטרנטיבה ראויה).

יש גבול גם לתחרות. ברור שמבחינתי בתור אוהד אני אשמח לסגל שמורכב גם מקנדיל וגם מדסה לאורך זמן. אבל... אנחנו לא באוטופיה ובסופו של דבר אם שחקן בכושר שיא אז הוא ירצה לשחק (כמעט) כל משחק, ובצדק. במציאות שבה יש לך שני שחקנים ישראלים בכירים שנמצאים בכושר מצוין אבל מתחרים על אותה עמדה - אין לך ברירה לאורך זמן אלא לנסות ולמקסם רווחים על אחד מהם. זאת לא עמדה כמו חלוץ שאפשר לשחק עם 2 שחקנים עם אותו תפקיד בהרכב, אתה בסופו של דבר צריך לסגל לעצמך היררכיה כלשהי בעמדת המגן. כמו שדוידזאדה מגן נחמד פלוס אבל לא באותו level של סאבוריט, ככה גם צריך להיות בצד ימין. כרגע קנדיל מסתמן כשחקן שלקח את ההזדמנות שלו בשתי ידיים והוכיח שהוא ראוי להיות שחקן הרכב ולא לחזור להיות אופציה שנייה.

יש גבול גם לתחרות. ברור שמבחינתי בתור אוהד אני אשמח לסגל שמורכב גם מקנדיל וגם מדסה לאורך זמן. אבל... אנחנו לא באוטופיה ובסופו של דבר אם שחקן בכושר שיא אז הוא ירצה לשחק (כמעט) כל משחק, ובצדק. במציאות שבה יש לך שני שחקנים ישראלים בכירים שנמצאים בכושר מצוין אבל מתחרים על אותה עמדה - אין לך ברירה לאורך זמן אלא לנסות ולמקסם רווחים על אחד מהם. זאת לא עמדה כמו חלוץ שאפשר לשחק עם 2 שחקנים עם אותו תפקיד בהרכב, אתה בסופו של דבר צריך לסגל לעצמך היררכיה כלשהי בעמדת המגן. כמו שדוידזאדה מגן נחמד פלוס אבל לא באותו level של סאבוריט, ככה גם צריך להיות בצד ימין. כרגע קנדיל מסתמן כשחקן שלקח את ההזדמנות שלו בשתי ידיים והוכיח שהוא ראוי להיות שחקן הרכב ולא לחזור להיות אופציה שנייה.

עונה לגיטימית במועדון כמו מכבי אמורה לכלול שלב בתים אירופאי, ככה שכל עמדה בה שני שחקנים ראויים תהיה מאויישת למספר דקות כמעט שווה בין שני השחקנים אם מחשיבים גם פציעות והרחקות

דסה לוקח פה הימור על הקריירה שלו, אם הוא לא חותם על חוזה חדש ונפצע לתקופה ארוכה עכשיו אף אחד לא יקח אותו בקיץ.

אולי מכבי יסכימו להאריך לו חוזה אבל אין מצב שהוא יקבל את ההצעה שעכשיו מציעים לו.

דסה לוקח פה הימור על הקריירה שלו, אם הוא לא חותם על חוזה חדש ונפצע לתקופה ארוכה עכשיו אף אחד לא יקח אותו בקיץ.

אולי מכבי יסכימו להאריך לו חוזה אבל אין מצב שהוא יקבל את ההצעה שעכשיו מציעים לו.

אל תגזים... כל הליגה תקפוץ עליו, במיוחד הגמלים שמחכים בדריכות ויכולים לשפוך לו משכורת יפה עד שהפייר פליי יבואו גם אליהם.. ואתה לא רוצה את דסה בבאר שבע זה באסה..