Jump to content

ברק יצחקי!

Recommended Posts

צ'יקו זה נטו יצחקי. עקב אחריו חצי שנה.

מעבר לזה הוא תרם המון לקשר של הקבוצה עם הקהל.

ובכללי, האווירה שהוא משרה בחדר הלבשה והדרך שבה הוא מקשר את כל הדרגים הגבוהים בקבוצה לנמוכים,עד לדקויות הכי קטנות. הוא ויואב זיו פשוט קינגים

ברק הצגה.

הוא אבי נימני של השנים הללו...עד כמה גולדהאר גדול? גולדהאר ידע להתעלם מהזיוני מוח לגבי יצחקי ולהבין שהמקום שלו הוא במערכת של מכבי.

לפרסונה של ברק יש איכויות שאין להרבה. חיזוק נפלא למערכת של מכבי. את ברק אי אפשר לחרטט ושאפו לו שיודע לשלב (בין זה שהיה פעם חלק מהחדר הלבשה לבין זה שהוא היום חלק מבעלי התפקידים) ולהתנהל כמו מקצוען.

אני חושב על יצחקי ונזכר בסרטון הזה, עושה שכונה, מפצח גרעינים אחרי משחק כדורגל. תמיד חשבתי שהוא עושה שכונה ולא קשור לתפקיד ניהולי.

האווירה בקבוצה השנה כל כך טובה, בטוח שלו וליואב זיו יש חלק משמעותי בעניין. בטוח כשעל הקווים עומד מאמן קשוח כמו סמל בטירונות.

אני חושב על יצחקי ונזכר בסרטון הזה, עושה שכונה, מפצח גרעינים אחרי משחק כדורגל. תמיד חשבתי שהוא עושה שכונה ולא קשור לתפקיד ניהולי.

האווירה בקבוצה השנה כל כך טובה, בטוח שלו וליואב זיו יש חלק משמעותי בעניין. בטוח כשעל הקווים עומד מאמן קשוח כמו סמל בטירונות.

חחחחחח אם איביץ' רואה אותם מפצחים גרעינים הם נחנקים מהקליפות

בן חיים אולי היה שחקן שהצליח בזכות מוסר העבודה והאופי שלו, אבל אני לא חושב שיוכל להשתלב במערכת.

אלברמן יכול ללכת להזדיין עם נפש הספורטאי שלו ולגדל את נטע לביא הבאה או משהו כזה.

בן חיים אולי היה שחקן שהצליח בזכות מוסר העבודה והאופי שלו, אבל אני לא חושב שיוכל להשתלב במערכת.

אלברמן יכול ללכת להזדיין עם נפש הספורטאי שלו ולגדל את נטע לביא הבאה או משהו כזה.

דור פרץ מאוד מזכיר לי את טב"ח במוסר עבודה שלו שמכסה על החסרנות.

אולי יש לו דיבור גם עם שועה?

אבא שלו כמעט כל יום נמצא אצל ציון מהקפיטריה במחלקת הנוער ככה שאם מכבי רוצה אותו הגישה אליו קלה. ממה שהבנתי אבא שלו ומכבי לא מתלהבים אחד מהשני אבל אי אפשר לדעת מה יהיה.

אבא שלו כמעט כל יום נמצא אצל ציון מהקפיטריה במחלקת הנוער ככה שאם מכבי רוצה אותו הגישה אליו קלה. ממה שהבנתי אבא שלו ומכבי לא מתלהבים אחד מהשני אבל אי אפשר לדעת מה יהיה.

נראה לי שהיה שם יותר מדי דם רע בינו לבין מכבי.

אלברמן ישתלב במכבי? הוא ברח. שיזדיין הוא ונפש הספורטאי שלו. מעדיף את אבוקסיס מאמן מכבי מאשר אלברמן בצוות המקצועי.

טל בן חיים, עם כל האהבה והערכה שיש לי כלפיו, הוא לא אחד שיכול להשתלב בתור איש מקצוע במערכת כמו מכבי.

אין לו את היחסי אנוש\אינטליגנציה ריגשת -- עם כל האהבה אליו ויש מלא.

נראה לי שהיה שם יותר מדי דם רע בינו לבין מכבי.

חוזה יפה ושיחת חולין עם מנספורד וברק תסתדר את העניין, כולם ילחצו ידיים ויצאו לדרך חדשה