Jump to content

מנספורד

erantheking21

Recommended Posts

מאנספורד אגדי. היה כדאי להיות בלי מנכל שנה או שעדיף היה למנות מיד מנכל תפעולי מאיזה רשת קמעונית רנדומלית? מה אומרים? מיטש הפקיר או יצא לו טוב?

מאנספורד אגדי. היה כדאי להיות בלי מנכל שנה או שעדיף היה למנות מיד מנכל תפעולי מאיזה רשת קמעונית רנדומלית? מה אומרים? מיטש הפקיר או יצא לו טוב?

יואב, ככל הזכור לי אתה גם היית מהלחוצים מהעובדה שאין מנכ"ל.

רק בארי בן זאב

חושב שמהפחות(כולם היו לחוצים). דברו על עונה פיננסית ומיטש בדרך החוצה. לא הייתי שם.

ואפשר להעריך בדיעבד את מה שמיטש רצה וחיפש- איש כדורגל מכל האספקטים. זה לא שהמידע הזה זמין לציבור בזמן אמת.

אני זוכר שהייתי מאד לחוץ בקיץ שבו יורדי הפך למאמן. זה נגרר ונגרר וכולנו היינו בחוסר וודאות.

אם ביין היה כזה מוצלח איך נכנסו לפייר פליי? ואיך הוא הוביל את סנדרלנד להתמוטטות טוטאלית?

אין לי תשובות. אולי מיטש קצת נרדם בחוזים ואישורים. ובקניןת. נכון שנון גדול למי שהיה שם שלא התריע? לא רק ביין. גם יורדי.

ותמיד מעדיף ביין על מנכל קמעונאי תפעולי.

אם ביין היה כזה מוצלח איך נכנסו לפייר פליי? ואיך הוא הוביל את סנדרלנד להתמוטטות טוטאלית?

אתה לא יודע מה באמת היה מאחורי הקלעים בכל אחד מהמקרים,

מנספורד אמר שזאת היתה חריגה קטנה, זה יכול לקרות בכל מקום.

מנספורד זה הבנאדם הכי נכון ובזמן הנכון שיכולנו לקבל.

המשולש גולדהאר, מנספורד ואיביץ' זה החלום של כל אוהד. כמה רמות מעל כל הסחלה הישראלי בליגה וזה מתבטא בעונה המופלאה הזאת.

תפסתי עכשיו את ראיון איתו בספורט 5, מעניין מאוד.

רק חבל שהאוזמן נודניק ולא נתן לו להשלים רבע משפט כל פעם.

הפריע לי גם אבל היו מקרים שהיה צריך ללחוץ על מנספורד והאוזמן עשה את זה טוב.

סה"כ נהנתי מהראיון והשאלות מאוד.

מנספורד זה נכס, וואו.

מנספורד מקצוען.

הוא בא עם רצון לשפר לא רק את מכבי,אלא את כל הכדורגל הישראלי.

קראתי את הראיונות שלו, הוא מדבר על פיתוח מתקנים, פיתוח צעירים והשקעה בנוער.

עם זאת, מה שהוא עושה במכבי פשוט מדהים, הוא זה שאחראי על הבאת שחקנים נכון?

כן, בוואן באמת הייתה התייחסות סוך סוף להתקדמות של המועדון והעירייה בנושא המתקנים (גם לאחר שואן לוון דיבר על כך) וכמה הם בכלל מתעסקים בזה.

מנספורד כמובן לא חשף כלום, אבל כן אמר שמתעסקים בזה ועובדים על זה ומקווים שיהיה מה להודיע בנושא. יש התקדמות.

זה מהחדשות היותר חשובות בעיניי. במובנים רבים, המועדון מעט דורך במקום בגלל נושא המתקנים.

כן, בוואן באמת הייתה התייחסות סוך סוף להתקדמות של המועדון והעירייה בנושא המתקנים (גם לאחר שואן לוון דיבר על כך) וכמה הם בכלל מתעסקים בזה.

מנספורד כמובן לא חשף כלום, אבל כן אמר שמתעסקים בזה ועובדים על זה ומקווים שיהיה מה להודיע בנושא. יש התקדמות.

זה מהחדשות היותר חשובות בעיניי. במובנים רבים, המועדון מעט דורך במקום בגלל נושא המתקנים.

נראה שואן לייבן דחף עוד יותר לכיוון שיפור המתקנים ובאמת מתחילים לעבוד על זה. עוד משהו מהראיון שאהבתי שהוא אמר שמנסים למשוך ולבנות את הדור הצעיר של הקהל, רק המחשבה על זה מדהימה, המטרה בעתיד היא סולד אאוט בבלומפילד כל משחק.

נראה שואן לייבן דחף עוד יותר לכיוון שיפור המתקנים ובאמת מתחילים לעבוד על זה. עוד משהו מהראיון שאהבתי שהוא אמר שמנסים למשוך ולבנות את הדור הצעיר של הקהל, רק המחשבה על זה מדהימה, המטרה בעתיד היא סולד אאוט בבלומפילד כל משחק.

אין קשר לואן לייבן זה משהו שגולדהאר מדבר עליו בערך מאז שהגיע לפה.