Jump to content

מנספורד

erantheking21

Recommended Posts

מכל האנשים הבאמת גדולים בעונה הזו קיים איש צנוע שלקח קבוצה עם עונש מורכב וקבוצה די מסורסת

והצליח להנחית מאמן+שחקנים ללא עלות +החזרת המושאלים..הצליח להוציא יותר ממקסימום ממה שהיה לו והפך את מכבי לקבוצה הטובה בארץ היום

שאפו בן

כל הכבוד לך

• 1 month later...

איש מקצוע רציני.

כשאני רואה שיענקלה מציע לברקוביץ את האחריות על הנוער אני מודה לאלוהים שיש לנו אדם כמו מיץ' שממנה בעלי תפקידים.

ההצלחה הכי גדולה של מנספורד היא איביץ. אני חושב שמאמנים אחרים היו נכשלים עם הסגל הזה.

איש מקצוע רציני.

כשאני רואה שיענקלה מציע לברקוביץ את האחריות על הנוער אני מודה לאלוהים שיש לנו אדם כמו מיץ' שממנה בעלי תפקידים.

ההצלחה הכי גדולה של מנספורד היא איביץ. אני חושב שמאמנים אחרים היו נכשלים עם הסגל הזה.

מנספורד מדהים, אבל איביץ' זאת הברקה של אנגלידיס.

אני מקווה לפגוש אותו מתישהו ברחוב או ליד האיצטדיון ולהגיד לו כמה הערכה יש אליו ואיזו עבודה נפלאה הוא עושה.

הוא שיא הקלאסה הבריטית שמצליח להתחבר גם עם הישראלים המאוסים וזה לא מובן מאליו. כל הכבוד לו באמת...שישאר כאן הרבה זמן.

רק שלא יגנבו לנו אותו, נכס...

אני זוכר שדיבר בראיון שלדור פרץ יש עתיד גדול.

זה היה בתקופה שלא ראה הרכב והסריח את הדשא, היה אדיש למות, חשבתי שהוא מערבב אותנו.

הוא חתום על הכל

מיטש חתום על הכל, גם אם מנספורד יעזוב מתישהו(מקווה שלא בשנים הקרובות) אני לא דואג

מיטש הוכיח שהוא לא מתפשר על מכבי בשום אספקט

מיטש חתום על הכל, גם אם מנספורד יעזוב מתישהו(מקווה שלא בשנים הקרובות) אני לא דואג

מיטש הוכיח שהוא לא מתפשר על מכבי בשום אספקט

אני כן אדאג. מיטשענק והכל, אבל אפשר ליפול גם, וזה לא שכל מינוי שמיטש עשה היה בינגו (וזה בסדר). בינתיים היו לו שני שיחוקים עם ג׳ורדי ועם בן, אבל זה לא מבטיח שגם הבא יהיה טוב כמוהם, ואני מקווה שבן יישאר כאן כמה שיותר - או לפחות כל עוד הוא ממשיך ככה.

אני כן אדאג. מיטשענק והכל, אבל אפשר ליפול גם, וזה לא שכל מינוי שמיטש עשה היה בינגו (וזה בסדר). בינתיים היו לו שני שיחוקים עם ג׳ורדי ועם בן, אבל זה לא מבטיח שגם הבא יהיה טוב כמוהם, ואני מקווה שבן יישאר כאן כמה שיותר - או לפחות כל עוד הוא ממשיך ככה.

ברור שאדאג אבל עדין סומך על מיטש שבסופו של דבר יגרום לנו להצליח אפילו אם יהיו מינויים כושלים

אחלה מנספורד אתמול בכנס אמר דברים אמיתים ונכונים

הוא רמז שהקבוצות בדרגים היותר נמוכים כמו מכבי לא יכולים לקפוץ לרמות היותר גבוהות אם מגבילים אותם עם הפייר פליי..יש להם הכנסות טלווזיה וקהל נמוכות משמעותית וצריכים להתחשב בהם כדאי שבעלים אחרים לא יפחדו להכנס לכדורגל