Jump to content

רז אמיר

שולח מיייל

Recommended Posts

עד שלא עולה התנצלות באתר שם הוא לא התנצל. שיקולי עורך בתחת שלי, הם ידעו להעלות שקר בכותרת הראשית - שיעלו הבהרה והתנצלות גם כן.

אין ספק שהוא טעה. טעות קשה. אלו החלטות שמתקבלות תוך דקות היום בעידן של האינטרנט. ואלו החלטות שלא תמיד נמצאות בידיים הבלעדיות שלו (אם האייטם ידוע לממונים עליו, הוא בבעיה לא לפרסם את זה).

מאז אותה טעות הוא עשה מה שהוא יכול כדי לבקש סליחה ולכפר עליה ויחד עם זאת לא לאבד את מקור הפרנסה והקריירה שלו.

אם יש משהו שהוא לא שלם איתו מצפונית/חוקית/מוסרית הוא יכול/וצריך לסרב לפרסם. לא יעלה על הדעת שעיתונאי של הארץ יפרסם טור לטובת ליברמן.

גם במקצוע שלי אם הבוס שלי יחליט לעשות משהו שלא נראה לי מקצועי, אסרב, בטח ובטח בשלו.

אם גולדהאר ביחסים מצוינים עם אופירה, אז הכל בסדר עם וואן.

רז אמיר עשה טעות, זה נכון אבל בסדר אי אפשר לצפות ל100 אחוז בסדר.

במשחק לפני ב"ש, אופירה הגנה על מכבי והדגישה את גדולתו של גולדהאר ללא הרף....אני יודע שאני בדעת מיעוט אבל אופירה ומכבי בשש האחרונות זה לא מה שהיה פעם. אין לי בעיה עם אופירה

ואפילו ההפך הוא הנכון.

אם גולדהאר ביחסים מצוינים עם אופירה, אז הכל בסדר עם וואן.

רז אמיר עשה טעות, זה נכון אבל בסדר אי אפשר לצפות ל100 אחוז בסדר.

במשחק לפני ב"ש, אופירה הגנה על מכבי והדגישה את גדולתו של גולדהאר ללא הרף....אני יודע שאני בדעת מיעוט אבל אופירה ומכבי בשש האחרונות זה לא מה שהיה פעם. אין לי בעיה עם אופירה

ואפילו ההפך הוא הנכון.

חלאס, לא רוצים כתבי חצר וכתבלבים כמו בחיפה. זה בסוף ינשך אותך בתחת.

צריך תקשורת אמינה, זה הכל

אם אני עיתונאי של צהובון ספורט (שזה לכשעצמו לא להיט אבל ניחא, כל אחד והפרנסה שלו) ובטח ובטח אם אני אוהד מכבי ואני מקבל "סקופ" כזה (גם כן אפשר לחשוב גרפיטי על איזה קיר, אבל בסדר אני מבין שזה החומר שהבוסים שלו מחפשים), אני בודק אותו 7 אלף פעם כולל לנסוע למקום ולצלם אותו מכל זווית אפשרית ורק אז מפרסם וגם אז מסייג את זה בזה שיכול להיות שזה אוהדי היריבה שרוצים לחבל בקבוצה. מה שהוא עשה זה בדיוק ההיפך, לא בדק, לא חקר, לא סייג, זרק את זה באויר ויאללה יהיה מה שיהיה. וכל זה בתור אוהד מכבי עוד. רק כדי לקדם את עצמו מקצועית. עד שלא תתפרסם הודעת התנצלות פומבית שלו באתר אין מחילה על דבר כזה. הכפיש את שמנו ברבים ויצא מזה בלי שום נזק או עונש.

רז אוהד מכבי מלידה. עשה טעות, כיפר עלינ בתיאום עם ארגון האוהדים. אתם לא מכירים אותו ואיך לכם מושג בדינמיקות של אתרי ספורט מובילים. זה לא האתר של אבא שלו, והוא לא יכל לכתוב מה שהוא רוצה שם, ובמסגרת היותו עיתונאי, הוא גם לא יכל לכתוב מה שהוא רוצה באמצעי התקשורת הפרטיים (טוויטר וכד').

אז יכל להיות שמהצד זה באמת נראה לא טוב אבל החיים יותר מורכבים.

הוא יכול להיות מה שהוא רוצה מלידה.

בכלל לא מעניין דינמיקות של אתרי ספורט. יש דבר שנקרא יושרה מקצועית, בטח ובטח כשאתה אחראי על פרסום שקרים באחד מפלטפורמות המדיה הכי נקראות במדינה (לצערנו).

הוא חתם על כתבה שהכתימה קהל שלם בגזענות, לא מתייחס כרגע בכלל אם קרה או לא קרה או אם הוא כתב את הכתבה או הכתיבו לו אותה, הוא פרסם, בשמו.

הכריחו אותו? יכל לבקש שהכתבה תעלה ככתבת מערכת ולא תחת שמו.

אבל הוא רצה קרדיט על פרסום ראשון בנושא שהיה לוהט בזמנו, לא עניין אותו היושרה או ההשלכות.

אז לסנגר עליו עכשיו זה לא פחות פתאטי.

כמו שלקח אחריות על הפרסום, שייקח אחריות על ההשלכות.

אבל הוא עד כדי כך קטן, שגם את זה הוא לא מסוגל לעשות.

בעולם מתוקן על כתבה שקרית כזאת הוא היה מקבל מכתב פיטורים, לא גיבוי.

הוא יכול להיות מה שהוא רוצה מלידה.

בכלל לא מעניין דינמיקות של אתרי ספורט. יש דבר שנקרא יושרה מקצועית, בטח ובטח כשאתה אחראי על פרסום שקרים באחד מפלטפורמות המדיה הכי נקראות במדינה (לצערנו).

הוא חתם על כתבה שהכתימה קהל שלם בגזענות, לא מתייחס כרגע בכלל אם קרה או לא קרה או אם הוא כתב את הכתבה או הכתיבו לו אותה, הוא פרסם, בשמו.

הכריחו אותו? יכל לבקש שהכתבה תעלה ככתבת מערכת ולא תחת שמו.

אבל הוא רצה קרדיט על פרסום ראשון בנושא שהיה לוהט בזמנו, לא עניין אותו היושרה או ההשלכות.

אז לסנגר עליו עכשיו זה לא פחות פתאטי.

כמו שלקח אחריות על הפרסום, שייקח אחריות על ההשלכות.

אבל הוא עד כדי כך קטן, שגם את זה הוא לא מסוגל לעשות.

בעולם מתוקן על כתבה שקרית כזאת הוא היה מקבל מכתב פיטורים, לא גיבוי.

אבל הוא לקח אחריות על ההשלכות. התנצל פומבית מול ארגון האוהדים. קיבל על עצמו להעביר הרצאות בנושא. הסיכום היה מקובל על ארגון האוהדים.

אז על כל טעות (קשה) נבקש לתלות בכיכר העיר? אין לו אפשרות לפרסם התנצלות בוואן. זה לא תלוי בו.

סליחה על הבוטות, מעניין לי את קצה הזין מה הוא עשה מול ארגון האוהדים ואם זה מקובל עליהם או לא.

לכתבה שלו נחשפו עשרות (אם לא מאות) אלפי אנשים, בפניהם הוא לא התנצל, עליהם זה לא מקובל.

לא ביקשתי לתלות אותו בכיכר העיר, ביקשתי שיתנצל.

אני ורבים אחרים כמוני לא קיבלנו התנצלות.

אין לו אפשרות לפרסם התנצלות בוואן? שיפרסם אותה באופן פרטי, מצידי שיעבור דלת דלת ויתנצל כמו שהתנצל בפני ארגון האוהדים, או שיתפטר.

עד אז? החשבון פתוח, לא צריך לסלוח לו על שום דבר וצריך להמשיך ולהזכיר לו (ולכולם) שהוא צואה עם אפס אתיקה עיתונאית.

חלאס, לא רוצים כתבי חצר וכתבלבים כמו בחיפה. זה בסוף ינשך אותך בתחת.

צריך תקשורת אמינה, זה הכל

מה הקשר כתבי חצר?

גם לקלופ ופפ יש כתבי חצר, זה לא עובד רק במקום כושל כמו חיפה, זה אצל כולם.

אף אחד לא ביקש כתב חצר או יחסי גומלין אבל בכל כלי תקשורת (זו המציאות) יש המצאות וחרטות.. אני רק אומר שאם שמים את זה על כף המאזניים, היחס של וואן למכבי הוא בסדר גמור.

אני פשוט לא מתייפיף וחושב שאפשר לשנות את מה שעובד בכל העולם ועובד בכל תחום אחר ולא רק בספורט.

עיתונאים הם שקרנים, זבל שבזבלים וזו המציאות. להשליך את זה רק על ווואן?

סליחה על הבוטות, מעניין לי את קצה הזין מה הוא עשה מול ארגון האוהדים ואם זה מקובל עליהם או לא.

לכתבה שלו נחשפו עשרות (אם לא מאות) אלפי אנשים, בפניהם הוא לא התנצל, עליהם זה לא מקובל.

לא ביקשתי לתלות אותו בכיכר העיר, ביקשתי שיתנצל.

אני ורבים אחרים כמוני לא קיבלנו התנצלות.

אין לו אפשרות לפרסם התנצלות בוואן? שיפרסם אותה באופן פרטי, מצידי שיעבור דלת דלת ויתנצל כמו שהתנצל בפני ארגון האוהדים, או שיתפטר.

עד אז? החשבון פתוח, לא צריך לסלוח לו על שום דבר וצריך להמשיך ולהזכיר לו (ולכולם) שהוא צואה עם אפס אתיקה עיתונאית.

בול.

הוא ממשיך עם הפדיחות שלו כמו שהוא חתום על הידיעה בה ׳אוהדי מכבי טוענים שאלחמיד הפנה כלפיהם אצבע׳ ומצרף תמונה שבה הוא אכן עושה את זה (!)

בהמשך ציטוט של השחקן שאומר שהוא לא עשה את זה, כן ברור.

כל הכתבה מכבסת מילים שאוהדי מכבי טוענים ולכאורה ובלה בלה בלה

יש תמונה שאומרת הכל, למה לעוות את המציאות?

הוא ממשיך עם הפדיחות שלו כמו שהוא חתום על הידיעה בה ׳אוהדי מכבי טוענים שאלחמיד הפנה כלפיהם אצבע׳ ומצרף תמונה שבה הוא אכן עושה את זה (!)

הוא רגיל לקרוא מקירות

ארי שמאי החל עם השקר הזה אתמול וייחס ל-תשתחוו, קונוטציות גזעניות.

מה? איך הוא הצליח למצוא לזה קונוטציה גזענית.

בטור הקבוע שלו בוואן אחרי משחקים של הפועל. זאת חתיכת חוצפה...

בנוסף, הרשו לי לברך, לא שזה לא היה ברור לפני אמש, את אחי אוהדי מכבי תל אביב לרגל האליפות המרגשת והמשעממת, בהעדר מתנגד. אח, כמה שאנחנו מתגעגעים לדוביד. מצד שני, קשה לדבר על מכבי מבלי לציין את שאירע אמש בנתניה כשחאתם עבד אלחמיד הורחק. "תשתחוו יא בני זונות" שר מרבית הקהל באינטונציה מתלהמת לעברו של הבלם, ואם נזכרים שמכבי במהלך השנים "טהורה" מערבים כמעט כמו בית"ר, ואם לא שוכחים את המרורים שאכל שם מהראן ראדי מחלק מהאוהדים, מבינים שהפוקוס כלפי בית"ר בעניין, ממש לא הוגן. מתי כבר יפיקו את הסרט מכבי טהורה רוב הזמן ועד הודעה חדשה.

שכאילו שרנו את השיר הזה רק כשאלחמיד קיבל את האדום. וכמובן שרנו את זה רק כי הוא ערבי (עזוב ששרנו את זה לפני המשחק, תוך כדי המשחק ואחרי המשחק וזה היה מכוון לכל קבוצת ואוהדי ב"ש ובטח לא לשחקן ערבי כזה או אחר). בכלל אני לא מבין את הקטע הזה של ארי שמאי לייחס למועדון מכבי עצמו גזענות או פחד של המועדון מהאוהדים הימניים שלו (הוא עושה את זה כמעט קבוע בטורים שלו). מילא יש לנו אוהדים שלא אוהבים ערבים, אבל במועדון עצמו משחקים בנוער שחקנים ערבים, שיחקו בעבר שחקנים ערבים, יש שחקנים ערבים מושאלים, הוא מדבר על מה שעשו לראדי מבלי להתייחס לסיבות האמיתיות שאוהדים יצאו עליו ובאותה נשימה שוכח לגמרי שגם דאבור היה פה ואפילו סבע ואבו זייד ועוד שחקנים ערבים ואף אחד מהם לא חטף כמו ראדי וכולם זכו לעידוד.

תשמע, בוא - חלק לא קטן מאלו ששנאו את ראדי שנאו אותו בגלל שיצא נגד שיר שהיום נתפס כגזעני

מה ששמאי כתב זאת חוצפה ושערוריה.

אין ויכוח על העניין של ראדי.