Jump to content

Unleash Hell

Recommended Posts

די שווימר די למה כל הודעה צריך לחפור למה.

ממתי תפאורות היו רק בשפת האם ולא באנגלית גם? או אפילו לטינית? אתה הבן אדם היחיד בעולם עם הדרישה ההזויה הזאת. שחרר אותנו מזה כבר, בבקשה

די שווימר די למה כל הודעה צריך לחפור למה.

ממתי תפאורות היו רק בשפת האם ולא באנגלית גם? או אפילו לטינית? אתה הבן אדם היחיד בעולם עם הדרישה ההזויה הזאת. שחרר אותנו מזה כבר, בבקשה

טוב אז תגיד לי מה לרשום ואני אשלח תיקון, ככה יהי'ה פה יותר נחמד

דרך אגב אני הגבתי לעקיצה אחרי שכבר עזבתי את זה..

אני אולי היחידי בפורם (לא יודע וגם לא אכפת לי) אבל לא היחידי בקהל.

דווקא בגלל הגישה שלך הרבה אנשים לא כותבים פה את מה שהם חושבים ובמקום כותבים את מה שכולם חושבים, מצטער גם לזה אני לא מתחבר.

זה שכולם בפורום חושבים ככה אז אני צריך לשנות את מה שאני חושב, צא מזה, ממליץ לך תמיד לכתוב מה שאתה חושב בלי לעשות חשבונות איך זה יתקבל.

ושוב, לא ביקרתי , ההפך, אמרתי שזה היה הכי יפה לדעתי מבחינת הגודל והציור, גם הרעיון מדהים.

פשוט לא מבין טוב אנגלית, זה הכל.

בוא אני אסביר לך עוד משהו כי אוהבים להתנשא ולחשוב שכל אוהדי מכבי זה פורום השחקן, בעיינך אני אולי חריג אבל מחוץ לפורום יש עולם שלם של אוהדים, אני שם את הצניעות בצד רגע, כל משחק שאני הולך אני מביא איתי עוד כמה אוהדים (חברים, שכנים, ילדים , משפחה) יש לי פרספקטיבה יותר רחבה מעמוד 3 בפורום.

היו משחקים שארגנתי כרטיסים למעל ל20 אנשים מהרשימה שציינתי קודם, אני בשבילם האוהד הזה ששואלים אותו מתי נוסעים, ומה היה בקהל ומאחורי הקלעים שיש משהו (הרבה בזכות הפורום)וכו' וכו'

אני שם רגע את הילדים והמבוגרים בצד, 40 אוהדי מכבי חברי ילדות נמצאים בקבוצת ווטצאפ ואני חבר בעוד כמה קבוצות של אוהדים שאני לא מכיר, אז כאן אני משמיע קול מסוים שנשמע לך חריג, אבל במקומות אחרים אני זה שמחבר והרבה אוהדים שואלים אותי שאלות, לדוגמה על התפאורה אתמול..

יש למכבי המון אוהדים במעגלים שונים ולא כולם חושבים כמוך וגם לא כמוני, טוב לשמוע את כולם.

תקבל את זה

אין בעיה בעברית.

הסיכוי שתפאורה מלאה ולא שלט בודד בעברית יגרום לרטט הוא קטן הרבה יותר מאשר באנגלית.

אפשר בעברית, עדיף באנגלית. סורי אבל באמת שתפאורות בסדר גודל כזה שנעשות בעברית - זה בית"ר ירושלים.

אין בעיה בעברית.

הסיכוי שתפאורה מלאה ולא שלט בודד בעברית יגרום לרטט הוא קטן הרבה יותר מאשר באנגלית.

אפשר בעברית, עדיף באנגלית. סורי אבל באמת שתפאורות בסדר גודל כזה שנעשות בעברית - זה בית"ר ירושלים.

בית"ר ירושלים כי אין להם את האיכות הזאת, בחייך ראית את התפאורה נגדנו בגביע, זה שמים וארץ.

אוהדי מכבי היו עושים תפאורות כאלה לפני 15 שנה וגם לא היה יוצא עקום.

אין פה וויכוח בכלל, אתה מעדיף אנגלית אני עברית, זה לא משפיע על האיכות ועל הרמה.

אין בעיה בעברית.

התפאורה הכי יפה ומרגשת בהיסטוריה של הקהל של מכבי היא "ההצלחה קודמת לעבודה רק במילון" והיא בעברית. אני לא מסכים עם שווימר (בטח לא עם זה שהוא מנסה להפוך את הקהל של מכבי לקהל שלא יודע אנגלית, כאילו זה איזה מקור לגאווה), אבל בטח שלא צריך ללכת לקיצוניות השנייה כמוך

התפאורה הכי יפה ומרגשת בהיסטוריה של הקהל של מכבי היא "ההצלחה קודמת לעבודה רק במילון" והיא בעברית. אני לא מסכים עם שווימר (בטח לא עם זה שהוא מנסה להפוך את הקהל של מכבי לקהל שלא יודע אנגלית, כאילו זה איזה מקור לגאווה), אבל בטח שלא צריך ללכת לקיצוניות השנייה כמוך

מישהו אמר שזה מקור לגאווה, שפה זה סה"כ כלי שפותח לך יותר אפשרויות, זה לא מעיד על כלום.

זאת עובדה שלא כולם מבינים אנגלית, לא אמרתי כולם לא יודעים, אבל בטוח שיש מספיק שלא יודעים.

אגב, יש מדינות כמו צרפת גרמניה רוסיה שהם מדינות מערביות ומתקדמות, הם לא מוותרים על שפתם בשביל אנגלית - בינלאומית, זאת הגישה שלי , אני ישראלי מדבר עברית ומעניין לי את התחת מה חושבים עליי כל מיני אולטראסים בעולם בדגש על אירופה.

מבין ומקבל שיש אנשים שלהם זה כן עושה את זה, במיוחד כשהם אלה שמשקיעים את הזמן והאנרגיות כדי שיהי'ה לנו על מה לדבר.

בגלל זה להם אני אומר תודה ובלי קשר אומר את דעתי שאני מעדיף עברית.

גם אם עוד 100 בפורום יגידו שעברית זה בית"ר ואנגלית זה רמה של אולטראס הכי מטורף באירופה לא ישנה את דעתי.

וגם אין טעם לנסות להסביר ולשכנע, כל אחד ומה שעושה לו את זה.

תפאורה מדהימה כל כבוד לכולם

נכנסנו מוקדם ליציע במטרה לעזור אבל כבר אמרו שהכל היה מוכן ובאמת שאפו לפאנטיקס על הארגון

גם השיר (התאהבתי בך מזמן) יצא אש שכולם זזים מצד לצד

זה מה שעושים כאן, אתה יודע פורום וזה..

תנסה פעם אחת שרושמים לך ריפליי לא להגיב,

פעם אחת,אתה תראה זה ישחרר המון.

אתה אחלה,וגם דעתני,והכל סלאמתק.. באמת..

אבל די להעיק,לפעמים תשחרר.

לא כל דבר שנאמר מחייב תגובה,בטח לא עניינית.

הנה,תראה - רק אחרי באמת המון תגובות אני מעיר לך את דעתי.

היופי בעיניי המתבונן. היופי מורכב מהרבה פרמטרים ואפשר להתווכח על התפאורה היפה ביותר. אבל חבל להרוס את הנושא, כי עוד ועוד הודעה ועוד דעה ימשיכו את הנושא הזה לחפירה לא רצויה.

מסכים שאין בעיה בעברית, בראייה שלי עדיף באנגלית. התפאורות בעברית יפות, לטעמי - יפות יותר באנגלית.

תנסה פעם אחת שרושמים לך ריפליי לא להגיב,

פעם אחת,אתה תראה זה ישחרר המון.

אתה אחלה,וגם דעתני,והכל סלאמתק.. באמת..

אבל די להעיק,לפעמים תשחרר.

לא כל דבר שנאמר מחייב תגובה,בטח לא עניינית.

הנה,תראה - רק אחרי באמת המון תגובות אני מעיר לך את דעתי.

התבלבלת, זה נושא על התפאורה בפורום שהקונספט שלו זה הודעות.

החוסר ענייניות הוא שלך לא שלי , אני לא אומר לך מה לרשום ואתה אל תגיד לי,בכלל כל הקטע הזה של לחלק פה ציונים על תגובות ואשכרה לבקש ממישהו שלא ירשום בניגוד לדעה הרווחת פשוט דפוק מהבסיס.

מה אתה עושה בפורום?

וזה שרשמת לי אחרי הרבה המון תגובות באמת מחמם לי תלב ובשורה הזאת הצלחת לשכנע אותי שאתה צודק

ענייני זה אתה אין ספק

תסלחו לי שאני מסיט בחזרה לנושא המקורי;

רמת הירידה לפרטים של הפנאטיקס משאירה אותי עם הלסת למטה כל פעם מחדש! אם זה הקפוצ'ונים, הmf בעיניים, הרטייה שגם עליה יש גולגולת, ובעיקר- הרקע בצורת להבה מגופיות פףףףףףףףף

אולי הכי יפה שהיתה כאן אבר, וזה אומר המון המון המון

נכנס לראות תפאורה ומולטימדיה מאתמול ומקבל זיוני מוח לא קשורים. שויימר תלמד כבר לדעת לשחחר דברים לא סתם יוצאים עליך בכל פעם זה באמת נהיה מעיק. מנהלים אם אפשר למחוק את כל הדיון הלא קשור הזה תודה.

נכנס לראות תפאורה ומולטימדיה מאתמול ומקבל זיוני מוח לא קשורים. שויימר תלמד כבר לדעת לשחחר דברים לא סתם יוצאים עליך בכל פעם זה באמת נהיה מעיק. מנהלים אם אפשר למחוק את כל הדיון הלא קשור הזה תודה.

די נו, אל תגיד לי את זה..

מעניין לי אתה יודע את מה

עקצו ,הגבתי, התפתח דיון, מי שכותב לעניין מקבל תגובה לעניין, שחרר אתה

התבלבלת, זה נושא על התפאורה בפורום שהקונספט שלו זה הודעות.

החוסר ענייניות הוא שלך לא שלי , אני לא אומר לך מה לרשום ואתה אל תגיד לי, כל הקטע הזה של לחלק פה ציונים על תגובות ואשכרה לבקש ממישהו שלא ירשום.

מה אתה עושה בפורום?

וזה שרשמת לי אחרי הרבה המון תגובות באמת מחמם לי תלב ובשורה הזאת הצלחת לשכנע אותי שאתה צודק

ענייני זה אתה אין ספק

לא לא אתה התבלבלת,ואתה ליצן,מבטיח שעוד תגובה ממני לא תקבל,אבל את כל הבילבולי ביצים שלך אל תזרוק עלי,

רמה מעל מינימום.

הפורום אכן מיועד לתגובות על תפאורה או כל דבר אחר שתרצה,וכמובן שלי לפחות אין שליטה על כל השיט שאתה רושם (האמת חבל), אבל במינימום אל תחזור על הדברים שכבר רשמת שוב פעם בעוד נושא וגם תעיק עליו את הגיבובים האלה בחייאת רבאק.

אתה אדם בוגר,תלמד לקבל ביקורת,בטח אם היא נעשית על ידי מספר אנשים שאומרים אותו הדבר,

ותחסוך ממני תגובה על כמה מוצלחי היסטוריה שכולם אמרו להם שדי עם דעותיהם.

אולי גם בהודעה הזאת שכנעתי אותך שאתה צודק?

כי אני לא אתפלא, אתה כמו ילד שנסע לראות עולם פעם ראשונה בחייו, והוא בטוח שיודע הכל.

לא לא אתה התבלבלת,ואתה ליצן,מבטיח שעוד תגובה ממני לא תקבל,אבל את כל הבילבולי ביצים שלך אל תזרוק עלי,

רמה מעל מינימום.

הפורום אכן מיועד לתגובות על תפאורה או כל דבר אחר שתרצה,וכמובן שלי לפחות אין שליטה על כל השיט שאתה רושם (האמת חבל), אבל במינימום אל תחזור על הדברים שכבר רשמת שוב פעם בעוד נושא וגם תעיק עליו את הגיבובים האלה בחייאת רבאק.

אתה אדם בוגר,תלמד לקבל ביקורת,בטח אם היא נעשית על ידי מספר אנשים שאומרים אותו הדבר,

ותחסוך ממני תגובה על כמה מוצלחי היסטוריה שכולם אמרו להם שדי עם דעותיהם.

אולי גם בהודעה הזאת שכנעתי אותך שאתה צודק?

כי אני לא אתפלא, אתה כמו ילד שנסע לראות עולם פעם ראשונה בחייו, והוא בטוח שיודע הכל.

טוב אחי, כולם אומרים אז אתה צודק..

קיבלתי