Jump to content

מכבי ת"א - הפועל בש | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

הרכב מוזר ומאוד מלחיץ, מצד שני גם ב"ש לא התכוננה להרכב הזה וזה יכול לגרום לנו לתפוס אותם עם המכנסיים למטה.

אני דואג בגלל שאמאדור לא שיחק לאחרונה ובטח לא לצד פיבן אז התיאום לא יהיה בשמים ועומדים מולנו סבע,האסלביינק, בן שהר ועוד (בפרט האסלביינק שפותח בספסל ובטח יעלה במחצית השנייה על ההגנה שלנו),

דואג בגלל היכולת שראינו מאז החזרה מהפציעה של גלזר ובגלל היכולת שאופואדו הראה במשחקים האחרונים וגם בכלל החוסר של שכטר שאולי לא חורר רשתות אבל עשה המון פעולות חשובות במשחק שלנו.

מצד שני שמח לראות את יונתן כהן פותח וסומך על איביץ'.

לדעתי פיבן ישחק מגן

יותר הגיוני ייני שכבר מילא את התפקיד הזה בעבר בהצלחה או אפילו אמאדור שיש לו מהירות טובה בשביל זה והפלוס של העברה של אמאדור לשם זה שאתה משאיר מרכז הגנה של ייני ופיבן שהוא מתואם ורץ כבר תקופה ביחד

אבל אי אפשר לקרוא את המהלכים של איביץ', יכול להיות שאופואדו יהיה מגן בכלל

מצד אחד באמת הרכב מלחיץ, מצד שני אנחנו מקבלים את מיכה, צ'יקו, יוני וגלזר רעננים.

המשחק הזה יוכרע בין היתר על מלחמה, אנרגיות וכמות שטח שנשרוף.

שכטר, עטר וברסקי די שחוקים. רק באסה על המגן הימני אבל זה מה יש ועם זה ננצח

הרכב מאוד מוזר חייב להודות.

דווקא שכטר למשחקים כאלה באנקר לדעתי

באר שבע קבוצה מציקה ואנחנו חייבים מציק משלנו.

חחח הרגת אותי. לא יודע מה איתכם. יונתן כהן מתחיל לעשות זהבי והלוואי שימשיך.

מקווה מאוד שלא נשלם בריבית על ההחלטה להעביר את פיבן לעמדת המגן הימני. הוא שחקן צעיר שרק התחיל לצבור ניסיון וביטחון בעמדת הבלם לצד ייני ודווקא במשחק כזה מול התקפה עם יכולת אישית סופר מסוכנת כמו שיש לב"ש מציבים אותו בעמדה חדשה? ובפרט במחצית השנייה שבכר יעלה את האסלביינק שישחק על הראש שלו.

הייתי מעדיף את אמאדור, שהוא שחקן מהיר, בעמדת המגן ולשמור על מרכז הגנה מתואם של ייני ופיבן,

או להציב את ייני כמגן ימני ולהשאיר את פיבן לצד אמאדור במרכז הגנה, שהמינוס פה הוא העדר התיאום בין פיבן לאמאדור אבל הפלוס שייני יודע לשחקן טוב את המגן הימני.

בכל מקרה האופציה של פיבן מגן ימני הייתה האחרונה שהייתי חושב עלייה, כמובן שאיביץ' יודע "קצת" יותר ממני מה הוא עושה אבל זה נראה ממש מוזר.

גם לא כ"כ מבין את ההורדה של שכטר לספסל כשאין חלוץ רחבה אמיתי אחר שיכול לשחק ואז מאלתרים שם עם יונתן כהן/אופואדו,
הייתי עולה עם כהן באגף ושכטר במרכז התקפה.

חושש גם מהחולשה של גלזר מאז שחזר מהפציעה אבל פה אין הרבה אופציות בלאו הכי.

סומך על איביץ' בלי ספק אבל זה הרכב מוזר ומלחיץ.

הרכב טוב (בהתחשב בנסיבות). לא מבין מה אתם רוצים. קישור חזק עם פרץ וגלזר, ישחרר את מיכה.

בהתקפה יוני בהחלט הרוויח את בקרדיט הזה, שחקן קלאץ'. חוץ מאופאודו, אין הפתעות גדולות. אני מניח שאיביץ רוצה להרוויח את הפיזיות של אופיידו.