Jump to content

מכבי ת"א - הפועל בש | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

זהו. זה הגיע.

אנחנו מדברים על זה כבר חודשים, אנחנו חיים את המציאות שיכולה להשתנות לחלוטין במשחק היום ובעצם עומדים לפני 90 דקות שיכולות להכריע את העונה.

אני יודע שכל המאגניבים פה כבר חגגו אליפות מזמן אבל בפער 11 עם רוח גבית ותמיכה תקשורתית הסיפור פשוט לא סגור.

לעומת זאת, 17 הפרש. אחרי נוקאאוט ישיר ועם פסטיבל ההכתרה מסביב - הם אפילו לא ינסו.

כל מה שאנחנו צריכים כדי לסגור את העונה הזאת עוד ב2018 זה פאקינג 3 נקודות. משחק ביתי, התפאורה כבר מוכנה והגרונות רועדים מהתרגשות. היום זה על כל הקופה.

תגיעו מוקדם, תצבעו את עצמכם בצהוב ותלחמו עד ב

השניה האחרונה. מחזירים את האליפות הביתה. יאללה מכבי!!

וואי כמה כולם רוצים היום 3 נקודות! פשוט לעלות 90 דקות ולהחליט שהיום עולים כדי לזיין ולא כדי להתמזמז! כל גישה אחרת, לא תתקבל. בבקשה שיעלו היום ואת כל מה שתלוי בנו שיעשו ב-100%, זהו!

עריכה: לא קשור כל כך אבל ראיתי שוב פעם בלופים את השער של יונתן כהן. וגדל לנו פה ווינר נוסף, איך הוא ירד עד למטה לקבל את הכדור בדקה ה-92 והאמין שהוא עושה את זה ומביא לנו את הניצחון ועשה את זה כמו זאב אמיתי. כמו זאבי!

הכי חשוב - שופט!

כבר כמה משחקים שנכנסים לנו עם השופטים ואנחנו מצליחים לנצח, והבני זונות עוד יוצאים בכותרות שהשופטים עוזרים למכבי.

לא לתת לשופט להכריע את המשחק. לחץ, שריקות וקללות מהחימום.

במשחק ספורטיבי שהשופט הוגן אנחנו לוקחים את זה (ואוגו שוב מורחק דקה 20).

יאללה מכבי

אני מת מהתרגשות מהבוקר ולא תיפקדתי היום.

עוד שעה אני כבר יוצא פשוט חובה לנצח ואז לחגוג עש סוף העונה רק ניצחון! יאללה מכבי.

פדיחה חולנית שלי.

לא אמרתי מילה על ציר הרשע, באמת זה השיא של השיא. כל הנאצים הראשיים ביחד.

מרגיש לי שהפינת חייב למות כותבת את עצמה - חייבים לתת דגש יוצא דופן על בוז ולא לתת לנאצים האלו לזיין אותנו בבית.

פדיחה חולנית שלי.

לא אמרתי מילה על ציר הרשע, באמת זה השיא של השיא. כל הנאצים הראשיים ביחד.

מרגיש לי שהפינת חייב למות כותבת את עצמה - חייבים לתת דגש יוצא דופן על בוז ולא לתת לנאצים האלו לזיין אותנו בבית.

שתתהפך המונית שמביאה כל הנוער ההיטלראי הזה לשפוט את המשחק.