Jump to content

מכבי נגד באר שבע, יום שלישי 21:00

Recommended Posts

יש כאלה שמסתכלים על זה כגמור. אני חושב שחייבים לנצח את המשחק הזה כדי לשים על זה חותמת סופית, לא רוצה לחשוב על שום תוצאה אחרת. אחרי הרבה משחקים צמודים איתם הגיע הזמן לניצחון משכנע באמת. מקווה שאיביץ מתכונן למלחמה

יאללה מכבי!

לא לזלזל במשחק ובחשיבות שלו, אני אומר לכם, אם ננצח, זה נגמר. ואם לא? אנחנו נותנים להם הרבה רוח.

בשום פנים ואופן אסור שברסקי יפתח, מציג יכולות לא טובות מספיק. גם ריקן לא צריך להיות בתמונה.

להרוג את המשחק עם ה11 הכי טובים שלנו.

דסה/קנדיל ייני פיבן סבוריט

גלזר(גולסה אם יקרה נס)

מיכה פרץ

עטר שכטר אצילי.

לא לשחק עם המזל. בואו נקבור את זה כבר.

זה שלנו.

המשחק היום נגד ביתר ממש עיצבן אותי

נכון שכולם אצלנו שחקנים תחרותיים ורוצים לשחק כמה שיותר כי זה המקצוע שלהם הרי , זה שהם שיחקו היום 90 דקות מלאות כנ"ל נגד חיפה והולך להיות קרב קשוח בשלישי ,

רק מגדיל את הסיכויים לפציעות חלילה.

בכל מקרה ,מצטרף לשאר הדעות פה , מלחמת עולם יום שלישי . לא לזלזל לרגע . לא רוצים לתת להם רוח גבית שיכולה לטרוף פה את הקלפים.

שה-11 הטובים ביותר יעלו ועל הדרך יביאו רגל(מישהו אמר אוגו?)!

מכבי ת"א: חואן פאבלו, יובל שפונגין, עומרי בן הרוש, ניקולה מיטרוביץ', גל אלברמן, דן איינבינדר, יואב זיו, מהרן ראדי, דור מיכה, ערן זהבי (87, ברק יצחקי) וראדה פריצה (ברק בדש, 72).

מגיעים לא במצב אידיאלי, שני המגינים הימניים שלנו פצועים ונראה שייני יתפקד כמגן ימני ובקישור גולסה וגלזר בדיוק חוזרים מפציעה כך שבוודאות מכבי לא תהיה עם ההרכב החזק שלה.

אני רוצה לתת להם בראש כי הגיע הזמן, אבל לאור המשחקים האחרונים והעומס זה כנראה לא יקרה.

האמת, משחק גארבג׳. לא יקרה כלום בכל תוצאה.

ניצחון שלהם יתן תחושה של "אנחנו לא ממש גרועים כמו שחשבנו עובדה ניצחנו את מכבי" אז רק בגלל זה צריך לסיים את הסיפור הזה

ניצחון שלהם יתן תחושה של "אנחנו לא ממש גרועים כמו שחשבנו עובדה ניצחנו את מכבי" אז רק בגלל זה צריך לסיים את הסיפור הזה

ברור שיש להם זרזיר של תקווה שצריך גם אותו להעיף להם, אבל זה לא קריטי לדעתי.

הם חלשים מאוד, וגם הם מבינים שאליפות הם לא יקחו העונה. מספיק לראות את ההתנהגות שלהם על המגרש כדי להסיק את זה.

מגיעים לא במצב אידיאלי, שני המגינים הימניים שלנו פצועים ונראה שייני יתפקד כמגן ימני ובקישור גולסה וגלזר בדיוק חוזרים מפציעה כך שבוודאות מכבי לא תהיה עם ההרכב החזק שלה.

קנדיל פצוע?

בואו לא נשכח שהם אחרי 120 דקות מול קבוצה מליגה לאומית, הם עייפים ופגיעים מאוד.

כששמעתי שהם נכנסו להארכה ישר חשבתי שגם אם ינצחו בסוף, עדיין זה מעולה לנו שהם באים אחרי 120 דקות של כדורגל 3 ימים לפני.

לאנוששש