Jump to content

גרינפלד הבן זונה..

אלירןMTA

Recommended Posts

לא רוצה להרוס את החגיגות היום אבל בשלישי אדלר שופט, כשיפת וריינשרייבר שופטי רחבה. זהו. תבלו.

שלושת השופטים הגרועים בליגה נפגשים, הלוואי ובר-נתן ישלים את הרביעייה.

מזדיין. יש את הקלישאה השחוקה הזאת שאם לשתי הקבוצות יש תלונות על השיפוט זה אומר שהשיפוט היה טוב.היום ראינו דוגמא קלאסית לעד כמה זה לא תמיד נכון.פשוט שופט גרוע, מקצועית נטו.משיכה בחולצה של אצילי מחצית שנייה, עוצרת מתפרצת- כלום, שרק עבירה והזהיר. בן אלף שונא מכבי, מאחל לו דברים קצת פחות גרועים ממה שאני מאחל לריינשרייבר

משחק שני ברצף שאנחנו מקופחים קשות ע"י השופט, ובראיון סוף המשחק המאמן של היריבה תוקף את השופט, במקום שאיביץ יזרוק מילה

אולי מספיק עם הג'נטלמניות הזו?

יש שופט צעיר..נראה לי לייבה אפ אני לא טועה. שפט אותנו לדעתי פעם אחת העונה, והיה פשוט בכל מקום. שריקות מדויקות, בלי יותר מדי דיבורים.

"אנשי מכבי ת"א השפיעו על השיפוט וזו חלק מהסיבה להפסד."

חחחחחח מה מעשנים שם בירושלים?

משה חוגג זה אלונה ממין זכר. DNA של מועדון.

יש שופט צעיר..נראה לי לייבה אפ אני לא טועה. שפט אותנו לדעתי פעם אחת העונה, והיה פשוט בכל מקום. שריקות מדויקות, בלי יותר מדי דיבורים.

המשטרה עדיין מחפשת את הגופה שלו

כמה אפשר כבר כוס אמא של כל איגוד השופטים.

מעניין אותי מאיפה האנטי הזה של השופטים נגד מכבי,

יש תחושה שכל אחד מחפש לזיין אותנו באופן קבוע.

באמת מאחל להם אחד אחד שלא יראו אור יום.

חכו חכו, עוד מעט תהיה ועדה שתחליט שהשער של יונתן כהן היה צריך להיפסל בגלל נבדל

יש מצב שאתה נביא כי לפי הדף של ביתר.נט בפייסבוק הם בוכים על זה שראיקוביץ גנב מטר בפנדל

וששכטר הפריע לניצן בבעיטה של יונתן כהן והיה צריך להשרק נבדל

יש מצב שאתה נביא כי לפי הדף של ביתר.נט בפייסבוק הם בוכים על זה שראיקוביץ גנב מטר בפנדל

שימצצו. כל שוער בליגה הזאת גונב בפנדלים, מה קרה הם פתאום קופצים.

שידברו על זה שאינברום קוקסינל ילדה עם קוקיות ושווארן הומו אחושרמוטה

האמת שרואים את זה באופן די ברור בתקציר (הכוונה לשער של יונתן כהן), ומפתיע שדווקא אחרי שזה קרה לנו גם נגד פ"ת ושמו דגש על זה, זה קורה לנו שוב ושוב מאשרים לנו את השער.

לגבי הפנדל שיזדיינו מצידי שיגנוב 20 מטר גם לא היה בכלל פנדל, ושיגידו תודה שסיימו ב-11 שחקנים על כל הכרטיסים שלא קיבלו כל המשחק.

האמת שרואים את זה באופן די ברור בתקציר (הכוונה לשער של יונתן כהן), ומפתיע שדווקא אחרי שזה קרה לנו גם נגד פ"ת ושמו דגש על זה, זה קורה לנו שוב ושוב מאשרים לנו את השער.

לגבי הפנדל שיזדיינו מצידי שיגנוב 20 מטר גם לא היה בכלל פנדל, ושיגידו תודה שסיימו ב-11 שחקנים על כל הכרטיסים שלא קיבלו כל המשחק.

הדבר היחידי שאני רואה זה שאומנם מבחינת מיקום שכטר בנבדל אבל הולך לגמרי לצד השני מהבעיטה ולא מעורב בשום דרך לבעיטה