Jump to content

גרינפלד הבן זונה..

אלירןMTA

Recommended Posts

הבן זונה בנה את זה שריקה אחרי שריקה,

ממציא פנדל, נותן צהוב לרייקו כהכנה לצהוב השני שיתן לו בהמשך,

מרחיק את את השוער השני בחלטה הזויה שלא ראיתי אף פעם כדי שלא יהיה לנו גם שוער להכניס במקום,

נזכר שייני שוער סביר ביחס לשחקני שדה אז גם ממציא לו צהוב ראשון מבוא לשני.

נוסף לכל מיני עבירות קשות שהם עושים עלינו ולא נשרקות והמצאות של עבירות שאנחנו לא עושים וכן נשרקות, זה עוד מילא.

אגב, אם הוא מרחיק לנו את 2 השוערים זה תופס על ב"ש? כי אם כן הוא לא רק מדיח אותנו מהגביע אלא גם דואג להם בליגה.

למשרפות

אם אתם לא קרובי משפחה אין סיבה שתגן עליו ככה

חד משמעית גרינפלד השופט הכי טוב בארץ, ויתרה מכך הוא ככל הנראה השופט הישראלי הכי בכיר מאז תחילת שנות ה-90.

בנוגע להיום השיפוט מזעזע.

השופט הכי טוב בארץ כיום. מחצית ראשונה לא טובה שלו אבל מפה ועד זעקות השבר... מילא.

היה פנדל? היה צהוב?

הגיוני לתת אדום לשוער השני במשחק גביע אחרי שכבר עשית חצי דרך להרחיק את הראשון על סיפור מוזר שהוא רב עם הקהל? תהיה בטוח שהקהל של בית"ר לא בדיוק הנוער העובד והלומד, לעומתם לאוחיון אף פעם לא הייתה בעיי משמעת, מה גם שעד עכשיו לא ראינו שום צילום של מה קרה.

והצהוב של ייני גם היה?

והעבירה הגסה שעשו על אצילי ולא נשרקה בתחילת המשחק?

והעבירות המומצאות שנשרקות לטובות בית"ר?

לא צריך יותר מזה כדי לגנוב לך תואר בצורה לא ספורטיבית, זה גביע, זה לא לספוג 3 נקודות להתבאס ולהמשיך הלאה, זה להדיח אותך מהגביע במרמה.

אין לי בעיה להפסיד את המשחק בצורה ספורטיבית ואיך שאנחנו נראים מבחינה מקצועית מזוקקת משערוריית שיפוט זה גם לא יפתיע אותי,

אבל יש לי בעיה מאוד קשה עם שופט שעושה הכל בצורה מתוכננת שלב אחרי שלב להדיח אותך.

אם אתם לא קרובי משפחה אין סיבה שתגן עליו ככה

אין לי שום קשר אליו, מבחינתי שייפרוש מהמקצוע מחר.

מקצועית - הוא השופט הכי טוב בארץ כיום. התחרות לא קשה במיוחד אתה יודע.

השופט הכי טוב בארץ כיום. מחצית ראשונה לא טובה שלו אבל מפה ועד זעקות השבר... מילא.

איזו סיבה בעולם הזה יש לך להלל שופט ששפט כל כך גרוע מחצית, ישר אחרי המחצית?

הוא לא שחקן של הקבוצה שלך, לא אמור להיות לך שום אינטרס שיהיה לו ביטחון או כל דבר אחר

הודעה הזויה

לא היה צהוב לייני בחיים,האדום של אוחיון הזיה(שרף האנטי מכבי אפילו לא הבין מה קורה) שלא נדבר על הפנדל ההזוי והצהוב הלא מוסבר לראייקוביץ..