Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי חיפה בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | עוד תצוגת כדורגל עוד שלישייה לחיפה!

Sawyer

Recommended Posts

שרן? לקח גול מיליון אחוז עם גליץ' מדהים ב-0:1.

ברסקי שוב לא סיפק את הסחורה, אין לו מקום בהרכב על אף כל הפצועים.

למרות ה-20 הדקות האחרונות שהיו נוראיות ותודה לראיקו (ענק היום). לא האמנתי שיהיה כל-כך קל.

פסילת השער זו פשוט שערוריה, ממש מתוך רחמים ורק במזל עוד לא הגענו ל-2:3 בעשר דקות האחרונות.

בסופו של יום כיף גדול, הם אוכלים בדיוק את החרא שאכלנו מהם. גם אני זוכר רצף הפוך כזה של 20 משחקים וכו.

14 הפרש? תענוג. אפילו תיקו בית מול ב״ש זה טוב מאוד.

אה והמטוסים האלה מביכים, למה אתם באים למשחק.

ברסקי היה לא רע , ברגע שיצא האמצע נחלש.

אגב, אם הקוון לא היה גונב לנו גול היו לנו לפחות פי 5 שערים מהפועל ת"א, סביר להניח שקצת יותר. עכשיו זה 7 לעומת 34.

אני יכול לספור לנו גם את העצמי של ייני כדי שיהיה עגול? ואז גם בניכוי העצמיים שלהם שאמרו פה שהיו שניים (לטובתנו היו עצמיים?) זה יוצא פי 7.

שרן? לקח גול מיליון אחוז עם גליץ' מדהים ב-0:1.

ברסקי שוב לא סיפק את הסחורה, אין לו מקום בהרכב על אף כל הפצועים.

למרות ה-20 הדקות האחרונות שהיו נוראיות ותודה לראיקו (ענק היום). לא האמנתי שיהיה כל-כך קל.

פסילת השער זו פשוט שערוריה, ממש מתוך רחמים ורק במזל עוד לא הגענו ל-2:3 בעשר דקות האחרונות.

בסופו של יום כיף גדול, הם אוכלים בדיוק את החרא שאכלנו מהם. גם אני זוכר רצף הפוך כזה של 20 משחקים וכו.

14 הפרש? תענוג. אפילו תיקו בית מול ב״ש זה טוב מאוד.

אה והמטוסים האלה מביכים, למה אתם באים למשחק.

לא מבין מה יש לך מברסקי

רוסלן שיחק טוב ומהרגע שהוא יצא נחלשנו מאוד.

אחלה משחק אחלה תוצאה ושאפו ענק לראייקו

עם כל הכבוד לכל השחקנים, אני מתגעגע לגולסה וממש מקווה שהוא ישחק נגד ב״ש. איתו בהרכב אני הרבה יותר רגוע.

מרכז שדה של גלזר, גולסה ופרץ מול ב״ש ואפשר להוציא חולצות אליפות באופן רשמי.

היו לשרן כמה חורים מרגיזים, במצב של 1-0 בהגבהה לעוואד. פיבן לעומת זאת עם משחק פשוט טוב.
פעם הבאה שניקלע לדקות רעות כאלה כמו אחרי ה-3-1 יהיה לנו את גולסה, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

פיקנטריה: אחרי ה-3-0 אוהדי חיפה מתחילים לעלות במדרגות בדרך ליציאה ורק התקפה מתפרצת של מכבי גורמת להם לעצור לרגע ולראות אם זה 4.

המספר הנוסף - רותם ישראלי, איזה קלאסה.

היו לשרן כמה חורים מרגיזים, במצב של 1-0 בהגבהה לעוואד. פיבן לעומת זאת עם משחק פשוט טוב.

פעם הבאה שניקלע לדקות רעות כאלה כמו אחרי ה-3-1 יהיה לנו את גולסה, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

פיקנטריה: אחרי ה-3-0 אוהדי חיפה מתחילים לעלות במדרגות בדרך ליציאה ורק התקפה מתפרצת של מכבי גורמת להם לעצור לרגע ולראות אם זה 4.

המספר הנוסף - רותם ישראלי, איזה קלאסה.

גולסה זה שחקן שצריך להיכנס בדקות כאלו אסור לו לפתוח בהרכב עם הרגלים הפריכות שלו.

מזכיר את הפעם ההיא שאלי ביטון בעט בראובן עובד ברחבה במקום בכדור ושניהם נפלו.

יש הרבה רגעים שאוהדי קבוצה ראו מהיציע ולא ישכחו, בדר"כ מדובר בתארים ובשערים - בשבילי זה לחלוטין אחד מהם.