Jump to content

מאמן!

Recommended Posts

אני לא מדבר על משחקי מחשב/קונסולה, אני מדבר על שיח הכדורגל בארץ שבו עד שקבוצות התחילו לשחק עם קשר אחורי יחיד, CM היה "קשר אחורי". זה היה הדיבור. בעיתונים, בטלוויזיה, ברדיו, ביציע, בפורום.

אני זוכר ממש מזמן שיש קשר אחורי, קשר מרכזי, קשר התקפי. ג'ורדי לא המציא את זה בישראל.

לגבי השיח? בתקשורת כל הזמן אומרים על שחקני כנף שהם חלוצים, אז מה? זה אומר שזה נכון?

אני זוכר ממש מזמן שיש קשר אחורי, קשר מרכזי, קשר התקפי. ג'ורדי לא המציא את זה בישראל.

לגבי השיח? בתקשורת כל הזמן אומרים על שחקני כנף שהם חלוצים, אז מה? זה אומר שזה נכון?

בישראל חושבים שאם זה לא מתחת לחלוץ, זה קשר אחורי, זה ידוע.

פגשתי את סלובודאן דראפיץ’ במשחק הקודם ואנחנו בקשר טוב, אבל בשבוע האחרון לא דיברנו כדי לשמור על מקצועיות, אבל נאחל אחד לשני חג שמח ושנה טובה ואני מאחל לו הצלחה בהמשך”.

הוא פשוט ענק.

אז מה זה עכשיו?

עכשיו זה חלום שלא רוצה להתעורר ממנו

אבל תוספת של ערן תעשה הירושימה ונגאסקי לכל קבוצה יריבה

עכשיו זה חלום שלא רוצה להתעורר ממנו

אבל תוספת של ערן תעשה הירושימה ונגאסקי לכל קבוצה יריבה

אם ערן מגיע זה על המשבצת של מיכה וערן בלי מיכה זה כמו מיכה בלי ערן.. כיף אבל יכול להיות יותר כיף... סתם אבל ימצאו דרך לשלב את שניהם בהרכב, מקסימום ערן הולך לחוד כמו בימים הטובים ומדי פעם שכטר גם נכנס לשחק איתו ביחד שני חלוצים..

אבל יש לו חוזה לעוד שנתיים... אבל מי יודע.. היו דברים, קרו מקרים של הרבה שחקנים עם חוזי עתק בסין שהחליטו שנמאס להם.. את הכסף שלו הוא עשה אז אני מניח שזה תלוי בו..

אם ערן מגיע זה על המשבצת של מיכה וערן בלי מיכה זה כמו מיכה בלי ערן.. כיף אבל יכול להיות יותר כיף... סתם אבל ימצאו דרך לשלב את שניהם בהרכב, מקסימום ערן הולך לחוד כמו בימים הטובים ומדי פעם שכטר גם נכנס לשחק איתו ביחד שני חלוצים..

אבל יש לו חוזה לעוד שנתיים... אבל מי יודע.. היו דברים, קרו מקרים של הרבה שחקנים עם חוזי עתק בסין שהחליטו שנמאס להם.. את הכסף שלו הוא עשה אז אני מניח שזה תלוי בו..

אח לא בקטע רע אבל כל הודעה שלך יותר הזויה מהשניה.

ערן בתפקיד של מיכה אולי בשנת 2010. כבר שנים על גבי שנים הוא חלוץ.

אח לא בקטע רע אבל כל הודעה שלך יותר הזויה מהשניה.

ערן בתפקיד של מיכה אולי בשנת 2010. כבר שנים על גבי שנים הוא חלוץ.

הרבה מההודעות שלי ציניות.. אבל אתה שוכח איפה ערן שיחק כשפריצה היה חלוץ..תבדוק אותי

על מה אתה מדבר מאייסטר, עם ערן מיכה הופך להיות שף של מלא כוכבי מישלן

לא.. בדוק, אין ספק, ההודעה שלי לא סתרה לרגע ששניהם צריכים לשחק יחד