Jump to content

מאמן!

Recommended Posts

לזה אני מתכוון. סגל שיש בו רוח נעורים. הירככיה נכונה. עטר חייב להיות טוב כדי לשחק, מי דוחף את אוגו להצטיינות? בש זה מים עומדים. גם אנחנו היינו כאלה.

יש לך תפקידים. אתה קורא להם זרים ומבדל אותם. בעיני הם שחקנים בתפקידים נדרשים. לא שמות, לא פרוספקטים דימיוניים, לא מקרי שיקום. הם תפקידים והם נלחמים עם האחרים על מקומם.

סטארים זה קצת עניין של הגדרה 6תפיסה עצמית.. המספרים של עטר ושכטר בחמש שנים האחרונות הם לא של סטארים בכלל. כן, הם שחקנים נהדרים. אף אחד מהם לא מרגיש סטאר ומתייחס לעצמו ככזה. בליגה שמצמיחה כל הזמן כדורגלנים, הם היו ווטרנים שעולים ותורמים מהספסל.

באירופה זה משהו טבעי, רק פה יש עוד פרשנים כמו ברקוביץ ושלמה שאומרים ש"הכוכבים" חייבים לפתוח כל משחק,

מי שהיה חייב לפתוח כל משחק זה רק זהבי, הוא היה למכבי כמו שמסי ורונאלדו לריאל ובארסה.

חולק עליך בעניין עטר וההרגשה (:

בסופו של יום, הסגל מאוזן מבחינת הגיל והשאיפות האישיות. ללא מעט שחקנים במכבי, זוהי נקודת המפנה בקאריירה שרק החלה. שכטר, עטר, שרן לא בקטגוריה הזאת ונהדר שאפשר להנות מהניסיון והיכולות שלהם. תמיד צריך להשאיר מקום בסגל לצמיחה מלמטה. כמו נניח יוני במקום עטר בסגל כבר בעונה הקודמת(זאת רק דוגמא לא מייצגת). תמיד מקום לאנשים שידחפו מלמטה.

אתמול בדקה 70, דווח לי שהופיעה סטטיסטיקה שמכבי רצה 8 קמ יותר מבש. זה פסיכי. אי אפשר לייצר את זה עם שבעים ועשירים.

אתמול בדקה 70, דווח לי שהופיעה סטטיסטיקה שמכבי רצה 8 קמ יותר מבש. זה פסיכי. אי אפשר לייצר את זה עם שבעים ועשירים.

ובדרך כלל הקבוצה שפחות שולטת רצה יותר אז זה מעצים את זה, לא זוכר מה היה אחוזי שליטה אתמול אבל אין מצב שב"ש שלטו יותר.

בשבוע הבא: "יש לנו משחק חשוב נגד רעננה, אנחנו יודעים שזה כמו דרבי בשביל האוהדים".

זה מצחיק אותי איך אף אחד לא שם לב או לפחות לא ציין את זה בשום מקום שהוא מתייחס לכל המשחקים ה"קשים" כביכול בתור דרבי. הוא בא לראיון ואומר "היה לנו 3 דרבים, נגד חיפה בית"ר וב"ש " וכולם מעבירים את זה באהלן אהלן כזה חחח וזה לא הראיון הראשון שהוא אומר על משחק שהוא דרבי ולא מתכוון להפועל

זה מצחיק אותי איך אף אחד לא שם לב או לפחות לא ציין את זה בשום מקום שהוא מתייחס לכל המשחקים ה"קשים" כביכול בתור דרבי. הוא בא לראיון ואומר "היה לנו 3 דרבים, נגד חיפה בית"ר וב"ש " וכולם מעבירים את זה באהלן אהלן כזה חחח וזה לא הראיון הראשון שהוא אומר על משחק שהוא דרבי ולא מתכוון להפועל

נגד חיפה זה מובן. זה דרבי סרבי.

באירופה זה יותר מקובל, כמו מנצ'סטר-ליברפול שנחשב דרבי

נגד חיפה אני חושב שהרוב אהבו לראות שלוקחים את המשחק מולם ברצינות, ושאיביץ׳ מבין שחיפה יעלו כמו לדרבי אז גם אנחנו צריכים להיות מוכנים לכך, ושהקהל שלנו רוצה לדרוס אותם במיוחד. נגד בית"ר זה כבר היה קצת הזוי, ונגד באר-שבע בכלל. אבל אם עוזר להם להתכונן - מי אני שאגיד משהו.

מצדי שידבר על שורשי הסכסוך בינינו לבין מכבי פ"ת כשנפגוש אותם, ויסביר שהוא יודע מה חשיבות המפגש עבור האוהדים. שיגיד שזה כי הם גנבו לנו את הסמל, הנה, מצאתי גורם ליריבות שעכשיו המצאתי. עוד זה עוזר למכבי להתמקד ביריבה זה מבורך.

אגב, שמישהו ישלח לו את תקציר ההפסד לעכו בגביע ב-2006 ויגיד שאנחנו רוצים נקמה. כל דבר שימקד את הקבוצה.

אם אתם זוכרים, אחרי שלקחנו שתי אליפויות התחיל להיות לנו הרבה יותר קשה לשחק מול קבוצות בליגה. כולן כבר ידעו מראש שאנחנו הולכים לשחק על אחזקת כדור רוחבית מצד לצד ומחכים להזדמנות לעקוץ ואז התחיל להיות לנו סיוט לשחק בליגה. אני חושב שאם הפעם זה יקרה, זה יהיה שונה, כי אין לנו הנעת כדור סתמית, הכל לעומק, לתאחלס, יש גם בועטים מעולים מרחוק שזו הדרך הכי טובה לפרוץ בונקרים, יש ניהול מעולה במצבים נייחיםאני מאוד מקווה שאיביץ' יישאר לפחות שתי עונות במועדון. בא לי להנות מזה מאוד ועוד בבלומפילד.. בכלל.בא לי שנעשה לליגה הזאת פ.ס.ז עוד שנתיים-שלוש

אם אתם זוכרים, אחרי שלקחנו שתי אליפויות התחיל להיות לנו הרבה יותר קשה לשחק מול קבוצות בליגה. כולן כבר ידעו מראש שאנחנו הולכים לשחק על אחזקת כדור רוחבית מצד לצד ומחכים להזדמנות לעקוץ ואז התחיל להיות לנו סיוט לשחק בליגה. אני חושב שאם הפעם זה יקרה, זה יהיה שונה, כי אין לנו הנעת כדור סתמית, הכל לעומק, לתאחלס, יש גם בועטים מעולים מרחוק שזו הדרך הכי טובה לפרוץ בונקרים, יש ניהול מעולה במצבים נייחיםאני מאוד מקווה שאיביץ' יישאר לפחות שתי עונות במועדון. בא לי להנות מזה מאוד ועוד בבלומפילד.. בכלל.בא לי שנעשה לליגה הזאת פ.ס.ז עוד שנתיים-שלוש

א. כן, בהנחה שאתה שומר על הסגל.

ב. לפני 3 שנים דיברנו על באזל הישראלית, היום זה פ.ס.ז?

נגד חיפה אני חושב שהרוב אהבו לראות שלוקחים את המשחק מולם ברצינות, ושאיביץ׳ מבין שחיפה יעלו כמו לדרבי אז גם אנחנו צריכים להיות מוכנים לכך, ושהקהל שלנו רוצה לדרוס אותם במיוחד. נגד בית"ר זה כבר היה קצת הזוי, ונגד באר-שבע בכלל. אבל אם עוזר להם להתכונן - מי אני שאגיד משהו.

מצדי שידבר על שורשי הסכסוך בינינו לבין מכבי פ"ת כשנפגוש אותם, ויסביר שהוא יודע מה חשיבות המפגש עבור האוהדים. שיגיד שזה כי הם גנבו לנו את הסמל, הנה, מצאתי גורם ליריבות שעכשיו המצאתי. עוד זה עוזר למכבי להתמקד ביריבה זה מבורך.

אגב, שמישהו ישלח לו את תקציר ההפסד לעכו בגביע ב-2006 ויגיד שאנחנו רוצים נקמה. כל דבר שימקד את הקבוצה.

בגלל זה אמרתי עוד בעמוד הקודם - זה הסוד שלו

אני מדמיין לעצמי את איביץ' בשיחת הכנה עם השחקנים:

"אאאהההה אין דה שבת דיי ווי האב דרבי"

ואחד השחקנים מעיז לענות לו: "וואט דרבי? איטס ביתר"

ואז איביץ' נובח עליו עם מבט של רוצח שכיר: "איי סייד דרבי סו איטס דרבי!"

והשחקן שניה אחרי שהוא משתין בתחתונים: "יסס! דרבי!! פאק אפואל!! קיל אול דה רדס!!! טל אביב איז אאורז!! ווי לייק וור!! ארררררררררר"

והשחקן שניה אחרי שהוא משתין בתחתונים: "יסס! דרבי!! פאק אפואל!! קיל אול דה רדס!!! טל אביב איז אאורז!! ווי לייק וור!! ארררררררררר"

הרצתי את הסיטואציה בראש והתחלת לצחוק מול המחשב

גדול חחחח

מעניי מה איביץ היה יכול להוציא משחקנים כמו בלקמן וסקאריונה (הם נתנו תפוקה אבל יכלו הרבה יותר)

מעניין מה איביץ היה יכול להוציא משחקנים כמו רוני גפני, ליאור ז'אן ורונלד ראלדס

איביץ מאמן גדול אבל לא משתווה לבנדאו.

אם בנדאו היה פותח את העונה בחיפה, לא היינו זוכים באליפות.

בנדאו, יש לך ד"ש מגלזר ויוני, אמרת שאין להם מקום בבני יהודה.

בנדאו זה הבן דוד הברזילאי של בנאדו?

ניר צדוק- אצל איביץ אתה טוב כמו המשחק הבא, לא המשחק האחרון. הוא קובע מי יהיה טוב במשחק הבא.

לאיביץ יש את הלוק הנכון להלביש סופרלטיבים. הוא נראה כמו שאנחנו מדימיינים מאמן.

תרגום חופשי למה שאמר אתמול בתוכנית מועדון כדורגל.

הוא צודק.

הקטע הזה עם ההרכבים ועם החילופים של איביץ׳ מטורף. ולא פחות מיכולת אנליטית קרה שמייחסים לו (ובצדק), יש בנוסף כנראה גם אלמנט של יחסי אנוש, כי עם כמה שהוא נראה קר - גם ראינו את צ׳יקו ואת שונפלד קופצים עליו משמחה כשיוני הבקיע בגביע, ואותו מחייך. עם כמה שאולי נראה מרוחק וקר לעתים, נראה שהשחקנים אוהבים אותו. גם אלה שלא משחקים, והוא יכול לשלוף אותם פתאום ויתנו הכל.