Jump to content

מאמן!

Recommended Posts

הכי טוב שהיה פה יחד עם סוזה

העמיד מכונה משומנת

אני מת על זה שהוא יוצא עצבני מהמשחק הזה על ה 25 דקות האחרונות

אמן שיהיה פה בעונת החזרה לבלומפילד! מגיע לו!

לא פוסל שבסופו של דבר יהיה הכי טוב שדרך פה. כרגע אני כבר לא חושב שנופל מפאולו או מאוסקר.

משווה ומעלה. להחתים אותו על חוזה לכל החיים.

איך אפשר להשוות בין מאמנים שאימנו סגלים שונים לחלוטין ?

הוא מאמן מצויין, גם הם היו. לא חושב שיש שום אינדיקציה לקבוע מי טוב יותר.

מכבי קצרה, עוזרת אחד לשני, אנשים משחקים בנגיעה בזכות זה. מחפשת עומק. נהדר איביץ. הכישרון האישי יוצא שם כשצריך להביא אותו. גראנדה מכבי.

הוא עוד ייזכר כמאמן יותר טוב מסוזה בקצב הזה.

לסוזה לפחות היה את זהבי. כולם היו בטוחים שהולכים לעונה פיננסית עם המושאלים שחזרו.

איך אפשר להשוות בין מאמנים שאימנו סגלים שונים לחלוטין ?

הוא מאמן מצויין, גם הם היו. לא חושב שיש שום אינדיקציה לקבוע מי טוב יותר.

מקבל. אני כן חושב שמכבי של איביץ' משחקת אולי את הכדורגל הכי טוב שאני ראיתי כקבוצה, קבוצה שהגיעה מ-0 ל-100 די מהר.

יש לך תובנה למה לא הוציא את פרץ שהיה בסיכון של צהוב חמישי ולא לשחק מול בש?

כי פרץ היה השחקן הטוב במכבי הערב.

סביב הדקה ה 30 חשבתי שהחילוף גלזר-ברסקי מתבקש כבר במחצית. האמצע של מכבי היה קצת רך, ולא הרגשתי שהמשחק בידיים שלנו עד השני.

לוותר על פרץ בדינמיקה הזו רק מהחשש לצהוב ? לוקסוס גדול מדי.

סביב הדקה ה 30 הרגשתי שהחילוף גלזר-ברסקי מתבקש כבר במחצית. האמצע של מכבי היה קצת רך הערב וולא הרגשתי שהמשחק בידיים שלנו עד השני.

השילוב גלזר פרץ לא טוב. מחייב את פרץ לעבור מקדימה בגלל שגלזר אחורי. גלזר מטאטא פחות טוב במשחקים האחרונים שלו ויש לו חלק לא קטן בגול שספגנו.

השילוב גלזר פרץ לא טוב. מחייב את פרץ לעבור מעט קדימה בגלל שגלזר אחורי. גלזר מטאטא פחות טוב במשחקים האחרונים שלו ויש לו חלק לא רטן בגול שספגנו.

לא מסכים שהשילוב לא טוב.

גלזר חזר מפציעה, והיה חלש מאוד בדקות ששיחק.

השילוב גלזר פרץ לא טוב. מחייב את פרץ לעבור מעט קדימה בגלל שגלזר אחורי. גלזר מטאטא פחות טוב במשחקים האחרונים שלו ויש לו חלק לא רטן בגול שספגנו.

השילוב עבד מעולה הרבה פעמים העונה.

פרץ מעט קדימה גם עובד מעולה - הכניסות שלו לרחבה זה אחד הדברים שהוא שיפר העונה ומשנים מאוד את המשחק שלנו.

גלזר בדיוק חזר מפציעה. על איזה משחקים אחרונים אתה מדבר?

סביב הדקה ה 30 חשבתי שהחילוף גלזר-ברסקי מתבקש כבר במחצית. האמצע של מכבי היה קצת רך, ולא הרגשתי שהמשחק בידיים שלנו עד השני.

לוותר על פרץ בדינמיקה הזו רק מהחשש לצהוב ? לוקסוס גדול מדי.

מסכים. בכלל, אנחנו במשחק יריבות, והפער מול באר שבע אם ננצח אותו הוא 14 לפני המשחק מולם. ואנחנו קבוצה מספיק טובה ועם מספיק אופציות כדי שלא נפגע בעצמנו בהווה בגלל פאניקה שאולי ניפגע בעתיד. כדי לקחת אליפות צריך לנצח כל שבוע, לא לתכנן את המשחק מול ב"ש. אם פרץ יקבל צהוב? קודם כל פרץ יודע שהוא צריך להיזהר, ודבר שני, אפשר להתכונן בהתאם.

אגב, אם כבר צהוב חמישי - מתישהו דור יקבל אותו, וחבל לי שאין בארץ את החוק שיש באנגליה (או שלפחות היה עד לפני כמה שנים), שבכלל לא ברור לי למה לא קיים בכל מקום - החל מינואר בערך צהוב חמישי לא גורר הרחקה. שזה הגיוני, כי אתה אומר שצהוב חמישי ב-30 משחקים לא צריך לגרור הרחקה, אבל צהוב חמישי ב-15 משחקים כן. אז קובעים גבול שרק עד אליו מורחקים מכמות כזאת של כרטיסים.

השילוב עבד מעולה הרבה פעמים העונה.

פרץ מעט קדימה גם עובד מעולה - הכניסות שלו לרחבה זה אחד הדברים שהוא שיפר העונה ומשנים מאוד את המשחק שלנו.

גלזר בדיוק חזר מפציעה. על איזה משחקים אחרונים אתה מדבר?

מכבי פ"ת וקריית שמונה. הקישור שלנו לא עבד טוב.

פרץ משמעותית טוב יותר כקשר אחורי יחיד עם 2 שחקנים טכנים יותר מלפניו.

המצב של קהת אחרי ה3-1 התחיל מאיבוד של פרץ. הגול של חיפה הגיע משמירה איטית של גלזר על סולליך.