Jump to content

כמה פעמים 3?

Afrojack

Recommended Posts

אין שנוא יותר מהפועל ואוהדיה, לעולם ועד. אל תתנו לחוסר הרלוונטיות שלהם לפגוע בשיקול דעת שלכם. הם היו, עודם, ויהיו לעד הכי שנואים שיש. וגם איזה עשור אחד של שחצנות חיפאית (שכבר קברנו מזמן בעשור הזה) לא ישנה את זה.

הנושאים והתגובות פה שחמים יומיים אחרי המשחק מעידים אחרת. לא חושב שגם אם היינו מנצחים דרבי במקום שלשום זה היה ככה.

כל הנושאי ציטוטים והשמחה לאיד באופן כללי בפורום ברובם על חיפה ואז על כל השאר, סבבה רדיו חיפה הוא מרכיב חשוב במשוואה ועדיין..

רבים מחבריי אוהדי מכבי ושונאים יותר את חיפה מהפועל.

הם שנה שמינית בלי אליפות.

כבר עכשיו הם ברצף הכי ארוך שלהם ללא אליפות מאז שהתחילו לשחק כדורגל בארץ, בקיץ 83.
אני מת שיגיעו ל10 שנים בלי אליפות. שירגישו מה שאנחנו הרגשנו.
אם הם באמת מגיעים ל10 שנים בלי אליפות יש לזה פוטנציאל להתפתח אפילו לכמה עשורים טובים בלי תארים.
אבל הליגה פה פח זה בחיים לא יקרה.

אין שנוא יותר מהפועל ואוהדיה, לעולם ועד. אל תתנו לחוסר הרלוונטיות שלהם לפגוע בשיקול דעת שלכם. הם היו, עודם, ויהיו לעד הכי שנואים שיש. וגם איזה עשור אחד של שחצנות חיפאית (שכבר קברנו מזמן בעשור הזה) לא ישנה את זה.

בשנות התשעים הם היו יותר שנואים מהפועל, בשנות האלפיים (שהם העשור שאתה אומר עליו) הם לא אבל עדיין היו מאוד שנואים, למרות שהרבה אוהדי מכבי התכחשו לזה (ובואו נודה באמת, זה היה בין היתר כדי לעצבן אותם). ועכשיו העשור הזה.

אלה שלושה עשורים של יריבות (עם רקע עוד בסוף שנות השמונים אם תתעקש), לא אחד. אני אמנם שונא את הפועל יותר, אבל גם לא תלוש לשנוא את חיפה יותר.

לקראת המשחק בשני התרגשתי כמו שלא התרגשתי לפני שום דרבי מאז ה-4-0 לדעתי.

הם שנה שמינית בלי אליפות.

כבר עכשיו הם ברצף הכי ארוך שלהם ללא אליפות מאז שהתחילו לשחק כדורגל בארץ, בקיץ 83.

אני מת שיגיעו ל10 שנים בלי אליפות. שירגישו מה שאנחנו הרגשנו.

אם הם באמת מגיעים ל10 שנים בלי אליפות יש לזה פוטנציאל להתפתח אפילו לכמה עשורים טובים בלי תארים.

אבל הליגה פה פח זה בחיים לא יקרה.

חיפה היתה חייבת לקחת אליפויות כשהם בסמי ואנחנו בגלות , זה היה יכול לתת להם יתרון כלכלי לשנים הבאות, במקום זה הכל התהפך נגדם.

הבעיה שלהם זאת ב"ש, אין בישראל מספיק שחקנים טובים ליותר מ2 קבוצות ולעיתים 1.

אם אתה עם הקבוצה השלישית בסדר העדיפויות אז הסיכוי לקחת אליפות מאוד נמוך (סטייל האליפות של קרית שמונה).

לא רק שלהיות שלישי בסדר העדיפויות לא מביא לך תארים, עם הלחץ שיש בקבוצה גדולה גם למקום שלישי הסגל לא מצליח להגיע.

פעם פעמיים בעשור באה קבוצה שהיא לא מ2 הפיבוריטיות בתחילת העונה ולוקחת אליפות.

ב"ש תופסת את המקום של חיפה, מאוד פשוט

ב"ש תופסת את המקום של חיפה, מאוד פשוט

חיפה תופסת את המקום של הפועל בתור הקבוצה ששנואה בלי קשר למצב בטבלה (בזמן שהפועל תדשדש בלאומית), אם כבר.

חיפה תופסת את המקום של הפועל בתור הקבוצה ששנואה בלי קשר למצב בטבלה (בזמן שהפועל תדשדש בלאומית), אם כבר.

אנחנו לא משדרים על אותו גל, אתה מדבר על שנאה ואני מדבר על יכולת מקצועית.

כבר התייחסתי פעם לתזה שלך על חיפה והחוסר רלוונטיות של הפועל, את חיפה וגם בית"ר אני שונא ספורטיבית כי בדומה אלינו האוהדים שלהם בכל מקום.

להפועל זו שנאה אחרת , פשוט כל מה שאני שונא נמצא בקבוצה המיותרת הזאת, כאילו לקחו את כל הזבל במדינה ושפכו בוולפסון ואז הגיעה עוד משאית ששפכה מלמעלה עוד מיץ של זבל..

אנחנו לא משדרים על אותו גל, אתה מדבר על שנאה ואני מדבר על יכולת מקצועית.

כבר התייחסתי פעם לתזה שלך על חיפה והחוסר רלוונטיות של הפועל, את חיפה וגם בית"ר אני שונא ספורטיבית כי בדומה אלינו האוהדים שלהם בכל מקום.

להפועל זו שנאה אחרת , פשוט כל מה שאני שונא נמצא בקבוצה המיותרת הזאת, כאילו לקחו את כל הזבל במדינה ושפכו בוולפסון ואז הגיע עוד משאית ששפכה מלמעלה עוד מיץ של זבל..

אני לגמרי מדבר על שנאה (ואני שונא את הפועל פשוט מאוד כי היא הדרבי של מכבי, שזאת אותה סיבה שברוב העולם שונאים את היריבה העירונית, כמה שינסו לעטוף בהסברים אחרים, אין שום סיבה אחרת). סבבה שיש פה אנשים שלא שונאים את חיפה ושמתעבים את הפועל, אבל כמו שאני מקבל שאחרים שונאים את ב"ש בזמן שלי לא אכפת להם, ככה מזמן חיפה הפכה לסוג של דרבי עבור לא מעט אוהדים שלנו.

אני לגמרי מדבר על שנאה (ואני שונא את הפועל פשוט מאוד כי היא הדרבי של מכבי, שזאת אותה סיבה שברוב העולם שונאים את היריבה העירונית, כמה שינסו לעטוף בהסברים אחרים, אין שום סיבה אחרת). סבבה שיש פה אנשים שלא שונאים את חיפה ושמתעבים את הפועל, אבל כמו שאני מקבל שאחרים שונאים את ב"ש בזמן שלי לא אכפת להם, ככה מזמן חיפה הפכה לסוג של דרבי עבור לא מעט אוהדים שלנו.

תראה, פורסם נדמה לי בתחילת העונה הזו או הקודמת שרוב המנויים שלנו לא נמצאים בת"א.

אין להפועל יותר מידי אוהדים בטח בהשוואה לאוהדי חיפה ובית"ר ובטח ככל שמתרחקים מת"א ומבועות אדומות שיש להם בקיבוצים..

בכל סקר אוהדים שהיה בשנים האחרונות רואים בבירור שהם הרחק מאחורי מכבי, חיפה ובית"ר.

אז רוב אוהדי מכבי לא מרגישים יותר מידי נוכחות שלהם ובעיקר שונאים אותם בגלל הגועל נפש שיוצא משם עוד משנות ה90.

הם תמיד שמרו על עצמם כחלוצי הגועל נפש ועם השנים קם להם סניף קטן בחיפה.

דרך אגב, אוהדי חיפה שרו לשחקנים שלהם במשחק האחרון "תורידו תחולצה ניאו נאצים" או משהו כזה..

זה תופעות מבית היוצר של הפועל ובגלל זה אוהדי מכבי שונאים אותם - 100% אנטיכוס נכתב אולי בצחוק ואולי לא, אבל מאחורי השלט הזה מסתתר כל מה ששונאים אצלם, הם פשוט אוהבים את השנאה והם תמיד יעשו משהו כדי לשמר את ההרגשה המגניבה בעינהם שהם הכי רחוק מהקונצנזוס הישראלי.

בדיוק הפוך ממכבי והשאיפה להיות הקבוצה של המדינה.

בשנות התשעים הם היו יותר שנואים מהפועל, בשנות האלפיים (שהם העשור שאתה אומר עליו) הם לא אבל עדיין היו מאוד שנואים, למרות שהרבה אוהדי מכבי התכחשו לזה (ובואו נודה באמת, זה היה בין היתר כדי לעצבן אותם). ועכשיו העשור הזה.

אלה שלושה עשורים של יריבות (עם רקע עוד בסוף שנות השמונים אם תתעקש), לא אחד. אני אמנם שונא את הפועל יותר, אבל גם לא תלוש לשנוא את חיפה יותר.

לקראת המשחק בשני התרגשתי כמו שלא התרגשתי לפני שום דרבי מאז ה-4-0 לדעתי.

אני לרגע לא מכחיש את השנאה שלי לחיפה גם. אבל זאת יותר שנאה ספורטיבית כזאת, אחרי היריבויות הגדולות והשחצנות שלהם כיף לראות מתרסקים ושלא יגמר לעולם. השנאה להפועל היא שנאה שונה, זה לא רק היריבות העירונית כמו שציינת בהודעה אחרת בהמשך, זה משהו אחר, עמוק יותר, זה מי שהם ומה שהם מייצגים, זה הקהל המטונף שלהם, זה כל ההנהלה השחקנים שמזוהים איתם זה כל מי ומה שקשור למועדון המתועב הזה. חיפה בחיים לא יוכלו להגיע לרמה כזאת, הם בעיקר מגוחכים ועלובים, הם לא ציר הרוע והרשע, זרע של השטן, כמו הפועל.

תראה, פורסם נדמה לי בתחילת העונה הזו או הקודמת שרוב המנויים שלנו לא נמצאים בת"א.

אין להפועל יותר מידי אוהדים בטח בהשוואה לאוהדי חיפה ובית"ר ובטח ככל שמתרחקים מת"א ומבועות אדומות שיש להם בקיבוצים..

בכל סקר אוהדים שהיה בשנים האחרונות רואים בבירור שהם הרחק מאחורי מכבי, חיפה ובית"ר.

אז רוב אוהדי מכבי לא מרגישים יותר מידי נוכחות שלהם ובעיקר שונאים אותם בגלל הגועל נפש שיוצא משם עוד משנות ה90.

הם תמיד שמרו על עצמם כחלוצי הגועל נפש ועם השנים קם להם סניף קטן בחיפה.

דרך אגב, אוהדי חיפה שרו לשחקנים שלהם במשחק האחרון "תורידו תחולצה ניאו נאצים" או משהו כזה..

זה תופעות מבית היוצר של הפועל ובגלל זה אוהדי מכבי שונאים אותם - 100% אנטיכוס נכתב אולי בצחוק ואולי לא, אבל מאחורי השלט הזה מסתתר כל מה ששונאים אצלם, הם פשוט אוהבים את השנאה והם תמיד יעשו משהו כדי לשמר את ההרגשה המגניבה בעינהם שהם הכי רחוק מהקונצנזוס הישראלי.

בדיוק הפוך ממכבי והשאיפה להיות הקבוצה של המדינה.

רוב המנויים שלנו גרים במרכז, ולפי ההודעות בפורום הזה אתה יכול לראות שגם רוב הכותבים בפורום הם מהמרכז (בעיקר בנושאים על המלצות למסעדות וכו'). תל-אביב היא מטרופולין, ככה שזה לא באמת מפתיע שהקבוצה של תל-אביב היא קבוצה של כל המטרופולין.

בתור אחד שגדל בעיר עם אוהדי נתניה וחיפה שצמודה לגוש דן, אין לי מושג על מה אתה מדבר. החומר האנושי בקהלים של מכבי והפועל די זהה. ובכלל ברוב הדי מוחלט של קהלים בארץ. אין שום הבדל שאני יכול להצביע עליו בין אוהדי מכבי שמכיר לאוהדי הפועל שמכיר, גם אם אנשים שגרים בפריפריה ולא מכירים אוהדי הפועל מאמינים למיתוסים.

ברגע שכל האצטדיון בשנים הקשות העדיף שחיפה יקחו אליפות ולא הפועל גם על חשבון משחקים ישירים מולנו שנה אחרי שנה מוכיח שאפשר לספור על שתי ידיים את כמות האנשים ששונאים את חיפה יותר מהפועל.

אנשים שלא בטוחים במעמד שלנו כאימפריה של המדינה ומתעצבנים שהם היו קוראים תיגר על זה ועכשיו עם הגיחוך הזה שהם קוראים לעצמם מכבי וכל החרא הילדותי הזה יכולים לשנוא אותם.

הפועל הם הכלבים שאי אפשר לראות שמחים בשום מצב, שאני מוכן לשלם כדי שתיפול רקטה באיצטיון כשהם משחקים.

לעלות במדרגות ב11 ולראות את הזבלות האלה ממול והאנדרנלין שבתוך שנייה מתמלא בגוף, הלילות בלי שינה למרות שזה דעך, מה קורה לך בגוף שהם שמים לנו גול שזה כמו ירייה בחזה. המלחמות עם האוהדים שלהם, האליטה התקשורתית, ההפועל עולה שהינו צריכים לשמוע במשך שנים בתוכנית סיכום מחזור שהיתה נקראת איך לא "שער 5", הקהל הכי אלים בליגה ודוחה בליגה בלי שום כתבות והתייחסות מנשיא המדינה. הבובה של אובארוב, הפצצות תאורה שהם היו יורים אלינו ליציע, ואני יכול להמשיך עד הבוקר.

איך אפשר להשוות? חיפה יכלו להצליח במשך שנים וזה היה מזיז את הביצה, הפועל מנצחת אותך בדרבי וכל עולמך חרב.

רוב המנויים שלנו גרים במרכז, ולפי ההודעות בפורום הזה אתה יכול לראות שגם רוב הכותבים בפורום הם מהמרכז (בעיקר בנושאים על המלצות למסעדות וכו'). תל-אביב היא מטרופולין.

בתור אחד שגדל בעיר עם אוהדי נתניה וחיפה שצמודה לגוש דן, אין לי מושג על מה אתה מדבר. החומר האנושי בקהלים של מכבי והפועל די זהה. ובכלל ברוב הדי מוחלט של קהלים בארץ. אין שום הבדל שאני יכול להצביע עליו בין אוהדי מכבי שמכיר לאוהדי הפועל שמכיר, גם אם אנשים שגרים בפריפריה ולא מכירים אוהדי הפועל מאמינים למיתוסים.

שומע רגע, הקשר בין הדעה הרווחת של הפורום בשלל נושאים לא משקף לא את הקהל הרחב וברוב המקרים גם לא דומה לארגון.

קיצר, הפורום לא מייצג את אוהדי מכבי, מזמן

אני מסתמך על סקרים ונתונים, אוהדי הפועל פחות נוכחים לעומת אוהדי חיפה ובית"ר, אם להסתמך על אוהדי מכבי בפורום יש להם נוכחות מסוימת בשכונות מסוימות בת"א, פה ושם בבת ים , יפו ואולי חולון.

מעבר לזה הנוכחות שלהם מאוד דלה בשאר ערי גוש דן ובארץ עוד יותר.

אני גדלתי בפרדס כץ עם חברים מפ"ת ור"ג ועל כל אוהד הפועל אני מכיר 20 של חיפה ובית"ר.

חוץ מזה ,התפרסמו כמה סקרי אוהדים בשנים האחרונות וכולם הראו שלהפועל יש פחות אוהדים בצורה משמעותית משלושת הגדולת ככה שזה לא רק הרגשה אישית שלי או הטיעון שלך שבפורום אמרו..

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4946439,00.html

http://rotter.net/forum/scoops1/420773.shtml

מה שכן, אם הפורום היה מייצג את אוהדי מכבי הייתי אומר שאתה די צודק , אבל אני ממש לא בטוח כמו שאמרתי.

אחי אתה מנהל דיון עם בנאדם שגר יותר קרוב לחיפה מאשר לתא וקורא לבנאדם שגדל בשער 5 המכביסט הכי גדול בהיסטוריה, אתה מבזבז לעצמך את הזמן.

די עומר, אתה רוצה להכתיב נרטיב לא קיים וחושב שאם תחזור על השטויות האלה מספיק פעמים זה יצליח. בדיוק כמו עם המכביסט הכי גדול בהיסטוריה שגדל בהפועל.

בכל מה שקשור לתרבות? אתם קרובים יותר גם ללבנון. כמה אוהדי הפועל היו לידך כשגדלת מול אוהדי חיפה?

אחד, כיום אני מכיר אפס אוהדי חיפה, כי עד התיכון כולם הפסיקו לעקוב אחרי כדורגל כי אין להם קשר לחיפה, והרבה יותר מאוהד הפועל אחד, כי שוב, החיים של תושבי נתניה נוטים להשתלב עם של גוש דן אחרי גיל 18. בגלל זה בכל חמש דקות עוברת בנמיר מונית לנתניה, כשמניסיון רוב האנשים שם יורדים בנתניה.

רוב האנשים שגדלו איתי גרו/למדו/עבדו בתל-אביב בשלב כזה או אחר בין גיל 18 להיום (גיל 30). זה שזה לא גוש דן לא אומר שאין לי היכרות עם גוש דן. וקשר לעיר חיפה בטח שאין לנו.

אתה כל כך מנסה להוכיח מה? במרכז יש הרבה אוהדי חיפה אבל את אוהדי הפועל אי אפשר לסבול ואת הקבוצה שלהם בכלל. עזוב נו, אתה לא מבין.

בשבילך חיפה היא היריבה השנואה, בסדר, רק אל תבוא ותכתוב כאילו יש יותר מעשרה אנשים שחושבים את זה וזאת האמת האבסלוטית.

החומר האנושי בקהלים של מכבי והפועל די דומה? חלאס נו.

אתה מודע לזה שנתנייתים נוטים ללמוד ולעבוד בגוש דן ולא באים בשום קשר עם חיפה, כן?

גוש דן זה כמעט 3.7 מיליון תושבים (בדקתי), זה כמעט חצי מדינה, ואם נכניס עוד ערים במרכז שהם לא חלק מגוש דן כמו מודיעין זה יותר מחצי מדינה,

הנתונים שהבאתי בהחלט משקפים את היחס של אוהדי הפועל גם שם.

תוסיף את העובדה שמדובר בקבוצה שלקחה 2 אליפויות ב30 שנה וקיבלת שכיום הפועל יותר קרובה למספרים שיש לב"ש במרכז מאשר לשלושת הגדולות.

ואחרי כל זה אוהדי מכבי שונאים אותם כי יש שם תופעות של גועל נפש ואף אחד לא מצליח להפסיק את זה ואפילו לא באמת מנסים

על זה אני מדבר, זה שטויות במיץ, אני לא מאמין שאתה מאמין במה שאתה רשמת כאן.

הם היו יותר שנואים מהפועל אבל לא מבחינתך? ואתה מתדיין על זה עמודים ולא בפעם הראשונה?

אני באמת מנסה להבין מה עומד מאחורי זה.

על זה אני מדבר, זה שטויות במיץ, אני לא מאמין שאתה מאמין במה שאתה רשמת כאן.

שהחתול והצהוב ונירסי יכתבו לך על השנאה של אוהדי מכבי לחיפה בשנות התשעים?