Jump to content

כמה פעמים 3?

Afrojack

Recommended Posts

היה כיף :wub_anim:

כיף כן, תרבות אהדה פחות..

דוד שלי היה לוקח אותי למשחקים בשער 4 בר"ג, שרים זוהר ארגוב עם דרבוקה ואח"כ הולכים לקלל את גרנט מתחת לשער 4.

אני חושב שבמשחק ממוצע היה איזה 3-4 K אוהדים וברוב המשחקים המזרחי היה סגור.

הקהל של היריבה היה יושב בשער 1.

רק במשחקים גדולים היו פותחים את 11-12 והיו חוצים בלחץ את ה10K אוהדים, אם זה משחק עונה או חצי גמר /גמר היו באים פתאם כמויות אסטרונמיות.

הייתי ילד ואולי הזיכרון מתעתע אבל נראה לי שזה די מה שהיה

הניצחון בדרבי בפנדל של עטר, הייתה יותר משמחה של תואר,

ראיתי את הפנדל הזה מאה פעם, ואחרי ההתבכינות שלהם על השיפוט שירת המשיח משיח משיח הייתה תענוג.

אחלה מנשה

תסתכלו על זה מהכיוון של העיניים של היריבות:

מצד אחד יש לך קבוצה שמגדירה את עצמה כ100 אחוז מה שאתה לא.

מצד שני קבוצה שמגדירה את עצמה מכבי האמיתית וקוראת לעצמה בשמך.

אז את מי תשנא יותר??

הפועל זאת שנאה מכל הלב, הרצון התמידי לראות אותם נרקבים ומובסים פעם אחרי פעם.

השנאה לחיפה היא יותר שנאה ספורטיבית עם הרבה הערכה לעבר כי בכל זאת בשנות ה90 היו בינינו ממש קרבות טיטאנים.

זה די טיפשי להתווכח על מי עוד שנואה חוץ מהפועל, אנחנו הקהל הכי גדול בארץ ומן הסתם לכל אחד יש את "השנואה" השניה אחרי הפועל שלו...

אני גדלתי בימי היריבות של חיפה בשנות ה-90 וכיף לי כל פעם לזיין אותם אבל נכון לעכשיו שהם לא פקטור אני שונא את ב"ש לא פחות מהם...ובית"ר בכלל הם המיץ של הזבל ושנואים עליי בלי קשר למצבם בטבלה בגלל שהאוהדים שלהם הם מיץ של זבל.

ובקשר למה שכתבו על בני יהודה - שטויות שהם שונאים אותנו יותר מהפועל...אוהדי מכבי ובני יהודה גרים באותן שכונות בדרום ת"א ורוב האנשים שם הם מזרחים וימנים מה שהביא לסוג של שנאה משותפת להפועל שידועים בתור שמאלנים שגרים במרכז ובצפון הישן בנוסף כמובן לחגיגות האליפות המפורסמות של הפועל בשכונה...זכורים לי שני מקרים לפחות ששני הקהלים שיתפו פעולה ב-00/01 שרנו איתם מיציע ליציע שמעון גרשון בן זונה, ב-03/04 (אם אני לא טועה) היה משחק של מכבי בשכונה ואחרי זה דרבי סל ביד אליהו ואני זוכר כמה עשרות של אוהדי בני יהודה הלכו איתנו עד להיכל ובדרך מקללים את הפועל.

יש מצב שהתלבלתי עם ערן זהבי והשיר על אשתו ואוסקר, כמעט כל פעם ששרו לו את זה, הוא החזיר בפיו פיו

בלי כמעט.

כמות הזרגים שהם אכלו ממנו מדהימה, לא זוכר מקרה דומה של שחקן שככה מחרבן על קהל יריב באופן שיטתי.

שאני מגיע למגרש ורואה את הקהל של חיפה עם השלט של הקופים, הרגשות שעולים לי לא מתקרבים למה שאני חווה שאני רואה את הגוש האדום של אולטראס הפועל. הפועל שנואה הרבה יותר מבחינתי והשנאה לחיפה זה פשוט מהתחרות שיש בין המועדונים על ההגמוניה מי המועדון הצליח והמעוטר במדינה. בנקודת הזמן הנוכחית זה קצת מוזר לחשוב על זה אבל ב2011 שהם השלימו 12 אליפויות ואנחנו היינו עמוק בבור של עצמנו זה היה נוראי לחשוב שהם יעשו לנו מה שיונייטד עשו לליברפול.

היום אנחנו פשוט שמחים להחזיר להם כי הזיכרון מההצלחה שלהם עוד טרי. אני מאמין שאם הם יכשלו לעוד הרבה שנים בסופו של דבר השנאה והיריבות תדעך כמו שקרה עם נתניה אחרי שנות ה80 שפשוט הפכו ללא רלוונטיים.

את השנאה הספורטיבית על מי המצליחה בישראל באר שבע התווספה לחיפה אבל יש ביניהם הבדל ענק וזה כמות התארים והקהל שעדיין לחיפה יש פי 2 או 3 יותר. אם ב"ש ימשיכו לגרוף אליפויות ולמשוך קהל חדש וחיפה להיכשל אז בסופו של דבר ב"ש יהיו יותר שנואים מחיפה.

באזור המרכז היו בעבר כמויות של אוהדי חיפה לייט כאלה. היום אוהדי ההצלחות האלה נעלמו מהרדאר כי המועדון שלהם בקריסה טוטלית אז כבר אין את היוקרה והשמחה לאיד כמו פעם, כי כבר יש פחות על מי לצחוק. אבל שאנחנו נכשלנו עדיין היינו כמטרה למושא ללעג בגלל שבשונה מהם לא נטשנו את הספינה הטובעת.

לגבי בית"ר, ידוע לי שבפריסה ארצית יש להם המון אוהדים אבל בסביבה המקומית שלי כמעט ואין, אז אני לא מרגיש כלפיהם שנאה בכלל. לפגוש אותם זה עדיין מרגיש משחק גדול כי בכל זאת הם לא הפועל רעננה אבל אין יותר מדי שמחה לאיד מבחינתי.

אמנם כל אחד מרגיש שונה, ואי אפשר לקבוע לאחרים מה להרגיש, אבל באמת ששום קהל לא יעורר אצלי את השנאה שמתפוצצת כשאני עולה במדרגות של 11 ורואה מולי את שער 5 בדרבי.

• 1 year later...
1 hour ago, Dalembert said:

האמת שלהחשיב את זה מרגיש לי קצת חיפאי. אוהב לספור רק השפלות ותבוסות (וכן אריק - 3-1 זה תבוסה).

לא תבוסה

1 hour ago, just saying said:

הפיתות עוד יגיעו אבל אתמול נהנו מלאפה גדולה

מנסה להבין את המשל והנמשל פה

2 hours ago, nirc2 said:

איך חמש זה יותר שלוש מארבע?

5 זה ברומר, 4 זה שלח.

5 זה ברומר, 4 זה וארן.

5 זה בוסקטס, 4 זה ראקיטיץ׳.

5 זה דרבי, 4 זה דרבי.

5 זה הכי 3 שיש.

כמעט כמו 3 עצמו.

1 hour ago, nirc2 said:

מנסה להבין את המשל והנמשל פה

שמש טען ש4 זה כן 3 בשימוש של לאפה כ- 3 ולאפה עם צ׳יפס כ-4

אני טענתי ש4 זה לא שלוש בשימוש של 3 כפיתה ו4 כלאפה

On 7.1.2020 at 08:14, החולצה עם הסוס said:

אפשר להוסיף את אתמול?

או שזה רק כפולות של שלוש?

ברור.

סופרים שלישיות, במשחק הצטברה שלישייה, זה לא משנה מה נוצר אחריה.

בדיוק כפי שהשישייה זה שתי שלישיות.

אגב חיפה סופרים ב - 10 פעמים 3 את התיקו 3 עם אלן מסודי

אז תאורטית גם אם היינו מפסידים היינו מחשיבים את זה כ- 3

מה שכן את שלהם הם השיגו בעשור.

בעשור הנוכחי זו לדעתי השלישייה הראשונה שלהם, וה- 9 שלנו.

יש לנו עד אוג' 23 להשלים מניין.

זה יוצא עוד 10 משחקי ליגה בהנחה והם בפלייאוף העליון לא כולל גביעים למיניהם ולא כולל את תחילת 23'