Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2019/20 - מכבי

Soul Boy

Recommended Posts

אז למען מכבי צריך להיות נגד אייאקס? איזה באסה רציתי שיקחו

לא צריך להגזים אפשר להיות בעד, גם ככה סיכויים לא גבוהים שנהיה מדורגים בסיבוב שני, רק קצת באסה אם נתחיל בסיבוב ראשון אבל אמורים לעבור שם כל קבוצה

לא צריך להגזים אפשר להיות בעד, גם ככה סיכויים לא גבוהים שנהיה מדורגים בסיבוב שני, רק קצת באסה אם נתחיל בסיבוב ראשון אבל אמורים לעבור שם כל קבוצה

לא טוב סיבוב ראשון, זה עוד שבועיים שלושה חופש לא ? עדיף שינוחו

לחזור שבועיים לפני לאימונים זה לא ביג דיל כי גם ככה בסיבוב הראשון זה נגרים, אבל אם אייאקס תזכה בליגת האלופות זה ביג פאקינג דיל.

לא מאמין לדברים שאני קורא פה. עם כל הכבוד לאהבה לאייקאס - מכבי לפני הכל. אם זכיה של אייאקס פוגעת אפילו בקצת במכבי אז עדיף שהיא תפסיד.

אני מסכים עם מה שנאמר פה, אם זכייה של אייאקס תפגע במכבי מעדיף שהם לא יזכו, אבל החל משנה שעברה אופ"א שינתה את זמן תחילת סיבובי העפלה למפעלים שלה, והסיבוב הראשון מתחיל שבועיים מאוחר יותר

אם לפני שנתיים אחרי ההפסד לבני יהודה בגמר היה למכבי חודש עד למשחק רשמי ראשון, היום אם נהיה בסיבוב הראשון, יהיה חודש וחצי ללא משחק רשמי, ואם נתחיל בסיבוב השני יהיו כמעט חודשיים ללא משחק רשמי

כמה זמן אחרי סיום העונה חוזרים?

משחק סיום העונה בטרנר ב25/5, הסיבוב הראשון של מוקדמות הצ'מפיונס הוא ב9/10.7, הסיבוב השני ב23/24.7 (הסופר-קאפ מול נתניה/בני יהודה ב20.7)

רגע מישהו יכול לסגור אותי? אם אני ארצה שאייאקס ינצחו ממש , הם באמת ינצחו?

אשכרב אתם מתווכחים על זה חח

אבל בא לך לראות משחק בכיף ולאהוד קבוצה

אחרי ההבנה שזה יפגע במכבי הלוואי ויגיעו לגמר ויפסידו לליברפול/בארסה

משחק סיום העונה בטרנר ב25/5, הסיבוב הראשון של מוקדמות הצ'מפיונס הוא ב9/10.7, הסיבוב השני ב23/24.7 (הסופר-קאפ מול נתניה/בני יהודה ב20.7)

כזה לחוץ? אז סורי אייאקס תעלו לגמר ותפסידו לבארסה (רק שסאלח לא יקח).

כזה לחוץ? אז סורי אייאקס תעלו לגמר ותפסידו לבארסה (רק שסאלח לא יקח).

סיבוב ראשון ב10 ביולי זה מה שהיה עד השנה סיבוב שני. זה סביר ביותר.

כל העונות האחרונות התחלנו ב29.6 שזה באמת רצח.

וב7.6 וב10.6 יש משחקי נבחרת בלטביה ופולין

בדקתי את העניין לעומק, אם אייאקס זוכים באלופות וגם באליפות אז נתחיל מהסיבוב השני(כלומר רק אם יזכו באלופות ולא יקחו אליפות נתחיל מהסיבוב הראשון)

בדקתי את העניין לעומק, אם אייאקס זוכים באלופות וגם באליפות אז נתחיל מהסיבוב השני(כלומר רק אם יזכו באלופות ולא יקחו אליפות נתחיל מהסיבוב הראשון)

מעולה. אחלה דאבל.

אש

צר לי לאכזב, אבל אתה טועה ומטעה.

האלופה ההולנדית נכנסת בסיבוב המוקדמות השלישי של מסלול האלופות של ליגת האלופות.

בכדי להתקדם, אנחנו צריכים שקבוצה שמגיעה לבתים של ליגת האלופות דרך הליגה שלה, תזכה בצ'מפיונס ובליגה האירופית.

כך שלא רק שלא מספיק שבארסה/ליברפול/טוטנהאם תזכה בצ'מפיונס, אנחנו צריכים שאיינטרכט פרנקפורט/צ'לסי/ארסנל (במקרה של האנגליות זה קצת טריקי, כי צ'לסי וארסנל נלחמות בינהן על הכרטיס הרביעי בליגת האלופות), יזכו בליגה האירופית.

את זה ניתן לראות בטבלה הזו:

1.png

אני לא מטעה, בדקתי את זה בפורום של המומחים לדירוגים של אופ"א kassiesa.net

yinbkmm2ztd3.jpeg

ולזוכה של ליגה אירופית אין רלוונטיות אלינו, זה משפיע רק על הקבוצות במסלול הלא אלופות

iynh4mnfwxid.jpeg