Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2019/20 - מכבי

Soul Boy

Recommended Posts

בשלושת המקרים לא מדובר בנס, הפערים קטנים

בולגריה - 3 הפרש ויש משחק העונה במחזור הבא

רומניה - קלוז' ביתרון 2 הפרש - צריך שישאר ככה

פולין - יתרון נקודה ללגיה, יש מאבק משולש שם, שלושתן קבוצות בינוניות

רומניה זה 2 הפרש לקלוז ומשחק חסר - משלימים אותו היום

רומניה זה 2 הפרש לקלוז ומשחק חסר - משלימים אותו היום

נכון. עוד יותר טוב.

הבעיה זה בולגריה, שם יהיה קשה אלא אם לודוגורץ יפסידו במשחק העונה.

למרות שאני די מסכים איתך, אני חולם על איזה קמפיין שנפתיע בצורה פסיכית ואולי אפילו נעלה שלב

וכמובן שחובה להכניס כסף אי אפשר בכלל לזלזל בזה וגם בא לי לקחת אליפות+שלב צ'מפיונס..

אני חולם שנזכה

חלומות זה דבר טוב. מציאותית אנחנו קבוצת ליגה אירופית, וזה טוב ויפה ושם אנחנו יכולים לשחק כדורגל. הצמפיונס קשוח עלינו.

אני חולם שנזכה

חלומות זה דבר טוב. מציאותית אנחנו קבוצת ליגה אירופית, וזה טוב ויפה ושם אנחנו יכולים לשחק כדורגל. הצמפיונס קשוח עלינו.

אתה לא רואה סיכוי קלוש שנצליח להגיע למקום שלישי (באחד הבתים) בצ'מפיונס..?

אני חושב שאנחנו מתאימים בכייף לשחק בליגה האירופית. השאיפה שלנו צריכה להיות "להתגנב" לצ'מפיונס. החלום זה לעשות קמפיין סטייל אפועל ניקוסיה.

עם הגרלה טובה זה אפשרי, הכוכב האדום עשו קמפיין לא רע בכלל העונה (ניצחו בבית את ליברפול) ואנחנו לא נופלים מהם.

אני חושב שאנחנו מתאימים בכייף לשחק בליגה האירופית. השאיפה שלנו צריכה להיות "להתגנב" לצ'מפיונס. החלום זה לעשות קמפיין סטייל אפועל ניקוסיה.

מה זה בכיף? אנחנו עפ"י רוב לא שווים עליית שלב

עם הגרלה טובה זה אפשרי, הכוכב האדום עשו קמפיין לא רע בכלל העונה (ניצחו בבית את ליברפול) ואנחנו לא נופלים מהם.

דיברתי על מקום שלישי אז מה שעשו הכוכב לא רלוונטי

אבל עדיין מעניין אותי (ואני לא מבין בזה בגרוש) איך הגעת להחלטה שאנחנו לא נופלים מהם?

אולי עם זהבי ודאבור בהתקפה. בקיצור לא.

דיברתי על מקום שלישי אז מה שעשו הכוכב לא רלוונטי

אבל עדיין מעניין אותי (ואני לא מבין בזה בגרוש) איך הגעת להחלטה שאנחנו לא נופלים מהם?

היה להם בית רצחני עם פריז, ליברפול ונאפולי.

אם תיקח את הניקוד האירופי שלהם ושלנו בעונות האחרונות כמו גם הניקוד של המדינות זה פחות או יותר שווה,

אפשר להוסיף גם את היכולת בליגה בעונה הנוכחית, גם אנחנו וגם הם אלופים בפער משמעותי.

היה להם בית רצחני עם פריז, ליברפול ונאפולי.

אם תיקח את הניקוד האירופי שלהם ושלנו בעונות האחרונות כמו גם הניקוד של המדינות זה פחות או יותר שווה,

אפשר להוסיף גם את היכולת בליגה בעונה הנוכחית, גם אנחנו וגם הם אלופים בפער משמעותי.

דיברתנו על הגרלה טובה אז מה אכפת לי מהגרלה קשה

לא יודע איך להתייחס לטענה הזאת של ניקוד אירופי של הקבוצה+של הליגה- זה לא מוכיח את הטענה שלך

לסיכום, קבוצה ששולטת בלפחות חצי מהכשרונות הסרבים+ לא חלים עליה חוקים הזויים של הכדורגל הישראלי, קשה לי לראות איך ניתן להשוות אותנו אליהם

דיברתנו על הגרלה טובה אז מה אכפת לי מהגרלה קשה

לא יודע איך להתייחס לטענה הזאת של ניקוד אירופי של הקבוצה+של הליגה- זה לא מוכיח את הטענה שלך

לסיכום, קבוצה ששולטת בלפחות חצי מהכשרונות הסרבים+ לא חלים עליה חוקים הזויים של הכדורגל הישראלי, קשה לי לראות איך ניתן להשוות אותנו אליהם

אתה יכול להניח שאם הם היו בבית יותר קל היו מוציאים יותר נק'.

אתה לא צריך להסתכל על הסגל אלא על תוצאות ביחס לליגה ואז להשוות בין הליגות על סמך הניקוד האירופי של המדינות, וביחס לאירופה (ניקוד קבוצה) ושם הפערים קטנים אם בכלל יש.

חייב להבין דבר אחד שלא הבנתי עד כה - אם ברסה לוקחת את הצ'מפיונס אנחנו מתחילים בסיבוב שני? (וברוב הסיכויים לא מדורגים) נכון?

המטרה של מכבי צריכה להיות להגיע לליגה האירופית ולעבור כמה שיותר שלבים במוקדמות. אם במקרה נגיע לפלייאוף יותר טוב, אם בנס נגיע לבתים עוד יותר טוב.

בכל מקרה אף קבוצה בארץ לא תעשה קמפיין מרשים באירופה עם מגבלות כאלה.

אחי לכוכב האדום יש 11 זרים בסגל

6 זרים ועוד כמה עם אזרחות כפולה סרבית ועוד אחת, כמו שוינפלד/בלקמן/טננבאום..

מה זה בכיף? אנחנו עפ"י רוב לא שווים עליית שלב

אנחנו חד משמעית שווים עליית לשלב הבתים של הליגה האירופית. שנה שעברה הייתה לנו פאשלה קטנה. אבל גם עצם זה שאנחנו מדורגים בכל השלבים מוכיח את זה ואמור להגשים את זה.

אנחנו חד משמעית שווים עליית לשלב הבתים של הליגה האירופית. שנה שעברה הייתה לנו פאשלה קטנה. אבל גם עצם זה שאנחנו מדורגים בכל השלבים מוכיח את זה ואמור להגשים את זה.

לפאשלה קוראים לצערי איתן טיבי והוא צפוי לקבל הצעה לחוזה חדש. אני באמת מקווה שיגידו לו תודה על הרבה שנים מוצלחות ויביאו בלם זר איכשהו.

"פאשלה"= שופט ניאו **** בן זונה עם 4 טעויות של שערים לטובתם.

ברור שאנחנו עפ"י רוב שווים עלייה לשלב הבתים והוכחנו את זה וכנראה שכל עונה אנחנו נהיה מחוייבים להוכיח את זה (וכמובן שבהודעה המקורית- דיברתי על עלייה לשלב ה32..)

אבל מלהיות קבוצה ראויה בשלב הבתים ועד שווים בכיף ליגה אירופית כאילו אנחנו ראויים להיות בשלב ה32 יש הפרש גדול

ועל זה בדיוק הנק' שלי כמו שאנחנו לא באמת שווים עליית שלב ל32 האחרונות אנחנו גם לא צריכים ככה לבוז לסיכוי הקלוש שנצליח לצאת בצ'מפיונס מקום 3

ועל הדרך להגיע לפסגות חדשות ולהשיג המון כסף כדי שאולי האוהדים שלנו יפסיקו לרצות למכור כאן כל מה שטוב

ברור שאנחנו עפ"י רוב שווים עלייה לשלב הבתים והוכחנו את זה וכנראה שכל עונה אנחנו נהיה מחוייבים להוכיח את זה (וכמובן שבהודעה המקורית- דיברתי על עלייה לשלב ה32..)

אבל מלהיות קבוצה ראויה בשלב הבתים ועד שווים בכיף ליגה אירופית כאילו אנחנו ראויים להיות בשלב ה32 יש הפרש גדול

ועל זה בדיוק הנק' שלי כמו שאנחנו לא באמת שווים עליית שלב ל32 האחרונות אנחנו גם לא צריכים ככה לבוז לסיכוי הקלוש שנצליח לצאת בצ'מפיונס מקום 3

ועל הדרך להגיע לפסגות חדשות ולהשיג המון כסף כדי שאולי האוהדים שלנו יפסיקו לרצות למכור כאן כל מה שטוב

אם תגיע לפסגות חדשות, בוודאי שתיאלץ למכור. פסגות חדשות = דגים גדולים יותר בים. אייאקס כדוגמת קיצון. אבל זה גם יתחיל אבולוציה של כסף נכנס. גם תוכל לקנות בגדול יותר. הלוואי.

לגבי שלב 32 הגדולות, זה תלוי בהגרלה ואיזה בית נקבל. זה לא שאפשר להגיד מראש האם אנחנו שווים עליה ל32 הגדולות או לא, אבל אנחנו בממוצע ברוב הבתים שווים התמודדות על עלייה, גם אם מסיימים בסוף מקום 3 זה בסדר כל עודד התמודדנו בכבוד (וזה פחות או יותר מה שאנחנו שווים) לסיים מקום 4 באירופית לרוב לדעתי זה כישלון (אבל שוב תלוי בבית)