Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2019/20 - מכבי

Soul Boy

Recommended Posts

כמדומני, אחרי שאופ"א שינתה את השיטה של המוקדמות, הם גם שינו אותה כך שלפני כל משחק גומלין, אתה יודע מול מי תשחק, ההגרלות נערכות לפני משחק הגומלין של הסיבוב שלפני, כך בעצם שאין הרבה השפעה של הדירוג

זכור לי שזה הרבה פעמים ככה אבל רק סיבוב שלישי ופלייאוף. כי מקיימים את המשחקים שבוע אחרי שבוע.

• 3 weeks later...

בדנמרק נכון לעכשיו מיטלנד בפיגור של נקודה מקופנהאגן (אנחנו צריכים שמיטלנד יקחו אליפות)

בקפריסין אפולון לימסול מובילה ב2 נקודות על אפואל ניקוסיה (צריכים שישאר ככה )

בבולגריה וסקוטלנד כבר זה די סגור למרות שהיה אפשר לפנטז שם על הפתעות עד לפני חודש בערך

לפי בדיקה שלי אנחנו מדורגים בסיבוב שני(כרגע צריך שמחזיקת הצ׳מפיונס תקבל כרטיס לשלב הבתים מהליגה שלה, רוב הקבוצות שנשארו במפעל עומדות בקריטריון חוץ מאייאקס ומנצ'סטר)

היום בשש מחזור אחרון בדנמרק. קופנהגן מובילה בנקודה אחת על מייטיילנד.

קופנהגן מארחת את מקום 13 - אחד לפני האחרון

ומייטיילנד מארחת את מקום 11

נקווה למהפך

• 2 weeks later...

מהכתבה בספורט 1 בגלל הדירוג של ישראל נדלג ישירות לסיבוב השני(כרגע מדורגים), המשמעות שבועיים יותר הכנה

‎נקודת הפתיחה של האלופה הישראלית בקיץ הקרוב תהיה, באופן חד פעמי לפני הירידה החדה בשנה הבאה, טובה יותר. ברשימת הכניסה לעונת 2019/20 ישראל מדורגת במקום ה-18. בהנחה סבירה שהזוכה בליגת האלופות תרוויח כרטיס ישיר לשלב הבתים גם דרך הליגה המקומית, מכבי ת"א ראשונה בתור לקפוץ ישירות לסיבוב המוקדמות השני. היא גם תימנע בשל כך ממפגש אפשרי מול אלופת אוסטריה (כנראה זלצבורג), שתקבל כרטיס ישיר לשלב הבתים דרך המקום ה-11. כידוע, ב"מסלול האלופות", מכבי ת"א תוכל לפגוש במהלך כל סיבובי המוקדמות רק קבוצות שזכו באליפות בארצן.

‎משמעות הקפיצה לסיבוב השני היא שהצהובים ישחקו לראשונה ב-23/24 ביולי ויקבלו עוד שבועיים להכנות.

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-813068

אז אין באזל?

אין באזל כי יאנג בויז לקחו אליפות

אגב בדקתי לעומק, בשביל להיות מדורגים בסיבוב שני צריך ש-3 מתוך 6 הקבוצות האלה לא יקחו אליפות: קופנהגן, לודוגורץ, אפואל, לגיה, סטיאווה וקרבאח

יותר מאוחר אני יוסיף טבלה עם קצת יותר פרטים

אין באזל כי יאנג בויז לקחו אליפות

אגב בדקתי לעומק, בשביל להיות מדורגים בסיבוב שני צריך ש-3 מתוך 6 הקבוצות האלה לא יקחו אליפות: קופנהגן, לודוגורץ, אפואל, לגיה, סטיאווה וקרבאח

יותר מאוחר אני יוסיף טבלה עם קצת יותר פרטים

לגיה 5 הפרש ממקום ראשון עם משחק חסר, 3 מחזורים לסוף (לגיה 4)

סטיאווה 8 הפרש ממקום ראשון, 8 מחזורים לסוף

קארבח 3 הפרש ממקום ראשון, 7 מחזורים לסוף עם משחק חסר

לגיה 5 הפרש ממקום ראשון עם משחק חסר, 3 מחזורים לסוף (לגיה 4)

סטיאווה 8 הפרש ממקום ראשון, 8 מחזורים לסוף

קארבח 3 הפרש ממקום ראשון, 7 מחזורים לסוף עם משחק חסר

לגיה קיבלה בראש 4-0, ההפרש נשאר 5.

אנחנו צריכים גם שאחת הקבוצות שתזכה באלופות תזכה גם בכרטיס דרך הליגה בשביל שנתקדם שלב ושזלצבורג יעפילו אוטומטית.

יש את הקטע שהלא מדורגות בסיבוב השני לוקחות את הדירוג של היריבות לסיבוב השלישי אם הן מנצחות?

כן.

ההגרלה נערכת לפני שהגומלין משוחק, כך שהניקוד של הקבוצה המדורגת הוא זה שיקבע מי תהיה היריבה.

אנחנו צריכים גם שאחת הקבוצות שתזכה באלופות תזכה גם בכרטיס דרך הליגה בשביל שנתקדם שלב ושזלצבורג יעפילו אוטומטית.

כרגע לפי הקבוצות שנשארו בצ'מפיונס אני מעריך 90% שזה יקרה הזוכה תקבל כרטיס לבתים דרך הליגה שלה, אך עדיין בשביל להיות מדורגים צריך ש-3 קבוצות שבטבלה לא יקחו אליפות

טבלה מפורטת, מחר לקרבאח יש משחק חסר

dgjozyrjk5nl.png

שמע דאבל, שאפו!

אם הליגה מתה לפחות נעקוב אחרי קרבאח ועוד קבוצות אנטישמיות.

כרגע לפי הקבוצות שנשארו בצ'מפיונס אני מעריך 90% שזה יקרה הזוכה תקבל כרטיס לבתים דרך הליגה שלה, אך עדיין בשביל להיות מדורגים צריך ש-3 קבוצות שבטבלה לא יקחו אליפות

טבלה מפורטת, מחר לקרבאח יש משחק חסר

dgjozyrjk5nl.png

נראה לי גם כדאי להוסיף עמודה, כמה משחקים נשארו להם לסיום הליגה

נראה לי גם כדאי להוסיף עמודה, כמה משחקים נשארו להם לסיום הליגה

דנמרק עוד 9 מחזורים

בולגריה עוד 9 מחזורים

קפריסין עוד 6 מחזורים

פולין עוד 10 מחזורים (3 ליגה סדירה + 7 פלייאוף)

רומניה - עוד 7 מחזורים

אזרבייגאן עוד 7 מחזורים

בקיצור לא נהייה מדורגים בסיבוב השני. אגב, לפי הניקוד כאן, נראה שגם אם היינו עולים לבתים של הליגה האירופית השנה זה לא היה עוזר לנו במיוחד כי הפער בינינו לבין יתר האלופות הוא בערך קמפיין של סוזה.