Jump to content

הצבר

Recommended Posts

אומנם קצת מוקדם אבל חרב הירידה המאיימת על יותר מחצי ליגה והמרחק האדיר בצמרת יעשו לנו לדעתי ינואר מעניין.

שוני גדול נוסף הוא עמדת התצפית שלנו על הליגה. חייבים להודות שממעוף הציפור הנוף הוא פסטורלי, השקט והשלווה מורידים את מפלס הלחץ.

אחר 6 שנים של כסיסת צפורנים עד שטורקים לנו את החלון על האצבעות השנה אפשר לתת לאולקוס חופשת שיזרוע.

התחזית לצמרת :

התחזית שלי לינואר : אשכול ינואר דל ומשמים. נציג הפורום בנתב"ג יפוטר הדודים הדתיים ישוחררו לחגוג כריסמס ואף אחד לא יסע למשרדי מכבי באמצע הלילה לבדוק באיזה קומה דולקים אורות. אפילו לא יהיו השנה הדלפות וטיזרים של סוייר (טוב זה קצת מוגזם ).
בקיצור בחלון הזה נהנה בעיקר מפרדה מרגשת משחקן העונה של 2015-2016 ( בליגה שנייה בצרפת )

אפילו הפתעה מרעישה שאנגלאוויץ יבשלו לנו לא תצליח לקרב את האשכול לשיאים שנראו פה בשנים האחרונות

ינואר בתחתית ( כל הקבוצות שקרובות יותר לליגה שנייה מלמקום ראשון)

פה יהיה מעניין חרב הירידה מרחפת מעל 11 קבוצות שעוד 2 ( חדרה ונתניה ) רחוקות מאוד מלהיות רגועות

המנוע של ינואר הזה יהיו 3 קבוצות עם סגל עמוס וכמות נקודות דלה

באר שבע, חיפה ובית"ר העמיסו שחקנים לפי משקל מדובר על עומס תקציבי מעיק מצד אחד ומצד שני לאור התוצאות הקבוצות האלה חייבות לערוך שינויים בסגל.

קבוצות אלה ייזרקו לשוק שחקנים ברמה וכמות שבד"כ לא רואים בינואר. צפוי גם לחוץ על הקבוצות הקטנות לטריידים על שחקנים מבוקשים ( בחדרה כבר יושבים במקלטים ).

אני אעבור מידי פעם על האשכול ואעדכן לפי מה שאתם כותבים

בתגובה ראשונה אעדכן קבוצות ושמועות בשנייה שחקנים פנויים והעברות

( אשמח אם מישהו אחר ייקח את זה על עצמו ויעשה את זה טוב ממני )

קבוצות :

מכבי : נראה שמיצינו את החלון של ינואר כבר בנובמבר קצת לפני שלקחנו את האליפות של מאי כבר בדצמבר.

בני יהודה : ינסו לשמור על מה שיש

חדרה : גם הם ינסו לשמור על מה שיש, אבל מאחר והחוזים שם נזילים נראה שהם מנסים לקושש גם כמה מציאות בחו"ל.

באר שבע : מוכרים בלבד? אם עד עכשיו הם כנו שחקנים על המשקל, נראה שעכשיו מה שדרוש להם הוא דילול רציני לקראת בנייה קבוצה לשנה הבאה.

העדיפות כנראה תהיה לקבוצת הבת החדשה שלהם שגם מוכנה להתנדב להוריד את הזבל ואפילו לשלם על זה פשוט חגגגגגגיגה

( כל עוד הם נשארים עם כל החן עזרות האלה זה חלון טוב מבחינתי )

מכבי נתניה : לא בטוח שסגל בכלל רוצה עכשיו לשים עוד כסף, סה"כ נראה שנתניה עשויה להשתחל לפליאוף העליון גם עם מה שיש לה וזה אחרי מכירה/שחרור של שני הכוכבים הגדולים.

הפועל חיפה : שחררו את החלוץ הזר, ונראה שיואב---כץ מוכן להשכיב כמה לירות כדי לנסות להשאר הקבוצה הבכירה בעיר.

הפועל ק"ש : חסר להם שם גרוש ללירה כדי להבטיח פלייאוף עליון, אצל איזי קריזי אי אפשר לדעת מה עובר לו בראש ואם בכלל בא לו להשקיע עכשיו בחיזוק

מה שבטוח זה שאם איזי מחתים שחקן כדאי לנו מראש לחתום על אופציה על השחקן הזה לשנים הבאות, אחרי עידן טביב איזי הוא ללא ספק צייד הכשרונות הבכיר שנשאר.

מכבי פ"ת : היה יכול להיות חלון חלום ובחלום הם מקבלים 3428 מיליון יורו על חצי כרטיס של סלומון, במציאות נראה שהוא יסיים את העונה בלונלנד.

מכבי חיפה : כן ההם, הולכים להביא 2-3 שחקנים זרים ואולי גם יהוו אופציה שנייה לחמ"ן, אבל כל מה שרשמתי על איזי וק"ש? אז בחיפה אותו דבר רק הפוך.

בני סכנין ?

רעננה : שחררו כבר שלושה שחקנים אחד מהם אפילו די בכיר (ניקוליץ ) ואשר אלון גם מדבר הרבה על שחקנים די בכירים, אבל לדבר זה זול ויוסי בניונים זה יקר.

חזק אותם כבר יקמצן אומנם אין לרעננה אוהדים שאכפת הם אבל אם תרדו במקום הפועל כל המדינה תשנא אותך .

אשדוד : החיזוק הקבוע שלהם בחלון ההעברות הוא לתת לגמלים את שלושת השחקנים הבכירים שלהם, מצד שני נגמר כבר המקום על הספסל בב"ש מרוב אשדודים בינוניים אז אולי הגיע הזמן שאלונה תתחיל להחזיר לבן זקן את העודף בשחקנים. ג'קי כמה אמרתה על הכושי הקטן הזה קינדר ? אפשר לשלם בזריהנים ?

_______________________________________________________________________________________________________________________________

בית"ר : קודם כל תלוי מה ייסגר קןדם שער הביטקוין, חלון ההעברות או דלתות בית המאסר.

חוץ מזה בתור מחסן החלפים החדש של באר שבע בית"ר תיקח לאיחסון את השחקנים ששונת הגמלים תגיד להם ( כנ' ממן זריהן ואולי גם איזה מזוקן מההגנה שלהם )

הפועל : יש שם דיבור חזק על שני כוכבים גדולים מהסגל של עפולה, אבל זה תלוי אם יוכלו לשחרר שחקנים לפנות מקום בתקציב.

כמו שאמרתי - עדיף שמישהו יותר מתאים ייקח את העדכונים האלה על עצמו.

שחקנים על המדף ולאן הם ילכו ?

ערן לוי : כנראה ישוחרר מבית"ר, מסתמן נכון לעכשיו שרעננה רוצים אותו

חנן ממן : כנ' יעזוב את ב"ש, אני מהמר על בית"ר בעיקר בזכות הקשרים עם חוגג והעבר הקרוב עם קלינגר.

מסקרן לראות מה ב"ש יעשו בינואר, הקבוצה שלהם סופר מבוגרת והם תקועים עם כמה חוזים כבדים וארוכי טווח. יש גם את סוגיית אוגו שהם צריכים להכריע לגביה בקרוב.

אני במקומם מבין שאין לי סיכוי לאליפות, לא מוציא שקל ומנסה להיפטר מכל החרא העודף.

לא מבין מאיפה הבאתם את הדברים על באר שבע.

אין מצב שהם לא שופכים עוד כסף בינואר.

חיפה תביא שחקן או שניים ותנדה שניים או שלושה.

חוגג יוציא קצת כסף, האוהדים של ביתר טוענים שטאפוקו סגור שם.

כל השאר זה נגזרות של שיחרורים וחינמים.

אהבתי מאוד את הקו האדום שעשית וזה על אף ששימוש בצבע האדום על גבי הפורום הזה אסור בהחלט.

חוגג, אלונה ושחר יוציאו כסף.

לדעתי הכי מסקרן מה הפועל יעשו בהתחשב בזה שיש להם ביחד עם אשדוד את הסגל החלש בליגה (של אשדוד קצת יותר חלש בכל זאת יש להם את רייכרט בהרכב!! )

ב"ש נראית רע בהגנה, יביאו עוד חלוץ.

הנוסחה שהכי מסמלת את ב"ש.

אשכרה טמטום. במקום לחזק את ההגנה והקישור האחורי - מחזקים את ההתקפה.

כנראה שהם בונים על ויטור... גם המנתח בבית חולים בונה עליו...

בספורט 5 רשום שכחילה בדרך החוצה מבית"ר, הוא לא היה הבלם הכי טוב שלהם שנה שעברה?

אין מחשבה מעבר להצלחה רגעית בליגה הזאת.

מביא אותו אם יש אפשרות זה מישהו שאפשר לעבוד איתו ויהיה תוספת טובה לסגל. שנה שעברה היה אחלה בלם ביחס לליגה.

למה ?

יש לך את אמאדור, פיבן וייני בכושר טוב שלושתם, אין מקום לעוד בלם וגם את טיבי ברוטציה בלם רביעי שהוא בלם פותח בכל קבוצה בליגה, כל קבוצה.

למה ?

יש לך את אמאדור, פיבן וייני בכושר טוב שלושתם, אין מקום לעוד בלם וגם את טיבי ברוטציה בלם רביעי שהוא בלם פותח בכל קבוצה בליגה, כל קבוצה.

לא חושב שטיבי ימשיך במכבי מעבר לעונה הזאת.

שלא ימשיך אבל לכחילה אין מקום בכל אופן כרגע יש לך 3 בלמים טובים, מקסימום יעלו בלם מהנוער..איביץ' עושה קסמים עם שחקנים, אני לא דואג להגנה..

מביא אותו אם יש אפשרות זה מישהו שאפשר לעבוד איתו ויהיה תוספת טובה לסגל. שנה שעברה היה אחלה בלם ביחס לליגה.

הוא לא מוכן לשבת בבית"ר על הספסל, אתה רוצה אותו שיהפוך לבלם רביעי אצלנו כי אולי בשנה הבאה יהיה לו מקום ברוטציה?

אני לא בטוח שזה יתאים למה שהוא מחזיק מעצמו

הוא לא מוכן לשבת בבית"ר על הספסל, אתה רוצה אותו שיהפוך לבלם רביעי אצלנו כי אולי בשנה הבאה יהיה לו מקום ברוטציה?

אני לא בטוח שזה יתאים למה שהוא מחזיק מעצמו

יש הבדל בין להילחם על מקום במכבי עם משכורת טובה מאשר לשבת בספסל בשכונה של בית"ר. גם אף אחד לא אמר שיהיה מקום אחרון ברוטציה אם יהיה טוב הוא ישחק כמו כל שחקן בסגל. אני גם לא חושב שהעניין שם הוא מקצועי כי שנה שעברה היה אחד הבלמים הטובים בליגה עד ההתרסקות של בית"ר בסוף העונה.

אבל בשביל מה להביא בלם שיש לך כבר 3 טובים ? כמה בלמים אנחנו צריכים להחזיק ? אז תקדם בלם רביעי מהנוער או משהו

כחילה לפני 3 חודשים נחשב לבלם בכיר בליגה ההזויה הזו אז נ ראה לך שהוא יבוא לשבת בספסל של מכבי? הוא יעדיף ללכת לקבוצה אחרת בליגה שתיתן לו לפתוח וגם מכבי לא מחפשת בלם כרגע...

לא מבין מאיפה הבאתם את הדברים על באר שבע.

אין מצב שהם לא שופכים עוד כסף בינואר.

אני חושב שב"ש ויתרו על העונה הזאת והם מתחילים לבנות לעונה הבאה ,אם יהיה להם משהו טוב שמתאים לעונה הבאה הם ילכו עליו

ידוע שהם מחפשים חלוץ ולדעתי הם צריכים גם בלם, אבל הם גם ינסו להסיר כבר עכשיו "שומנים" כלומר שחקנים שלא בונים עליהם לעונה הבאה.

אני חושב שב"ש ויתרו על העונה הזאת והם מתחילים לבנות לעונה הבאה ,אם יהיה להם משהו טוב שמתאים לעונה הבאה הם ילכו עליו

ידוע שהם מחפשים חלוץ ולדעתי הם צריכים גם בלם, אבל הם גם ינסו להסיר כבר עכשיו "שומנים" כלומר שחקנים שלא בונים עליהם לעונה הבאה.

הזוי שהם מחפשים חלוץ בשביל מה השקיעו 2 מיליון יורו על סבע? גם בן שהר הוא חלוץ ליגה מעולה בלעדיו הם באזור של הפועל ובית"ר.