Jump to content

תשתחוו! | יש אליפות! | 2 משחקים - מה שחסר לטר?ב??ל

Omer

Recommended Posts

למי אכפת אם זה יפריע או לא לאוהדי בש? הם כבר לא הטים טו ביט כי אין לנו כזאת אז אם הפועל לא בפליאוף העליון ניקח את הרע במיעוטו וזאת לא בש.

מרכז טבלה? הגזמת. עדיין יסיימו מקום שני בליגה (לא שזה כזה הישג כשהיריבה שלך היא בני יהודה, אבל עדיין). עונה הבאה מאמין שיהיה יותר צמוד, ובכלליות אני ממש לא חושב שהם יעלמו ממאבקי האליפות בשנים הקרובות.

מתי פעם אחרונה באמת נאבקנו בחיפה על התואר? ב-12/13 הם אמנם סיימו מקום שני אבל לא באמת איימו לקחת את הצלחת. בנקודת הזמן הנוכחית, עם כמה שהם מציקים ומפגרים - ב"ש זאת ה-team to beat מבחינתנו. לקחת להם אליפות על הפנים בטרנר הרבה יותר עושה לי את זה מאשר לחגוג בפעם המיליון על חיפה עם סמי עופר חצי ריק.

אני לא חושב שהם יסיימו שני ובעונה הבאה הפער יהיה יותר גדול אם איביץ' נשאר ויש את בבלומפילד. הם התחילו מגמת ירידה עכשיו אחרי השיא, שתימשך שנתיים לפחות, זה מחזור של כל קבוצה.

שמע, ברור שזה לגיטימי, אחרי הכל כמו שאמרת זה אינדיבידואלי. אני אישית פשוט לא רואה את ב"ש כיריבה כרגע (אולי ישתנה בעתיד). אולי הייתי יותר מתחבר לסימבוליות אם לא היינו לוקחים כבר בוסרמיל בעשור הנוכחי. או אם הם היו נאבקים איתנו העונה. אבל לקחת אליפות בחיפה כן יהיה משהו היסטורי מבחינתי. מבחינת הישג מקצועי זה לא משנה מול מי אתה מבטיח, אבל לקחת אליפות במגרש של היריבה שלך זה משהו שייחרט יותר בזיכרון לדעתי.

למי אכפת אם זה יפריע או לא לאוהדי בש? הם כבר לא הטים טו ביט כי אין לנו כזאת אז אם הפועל לא בפליאוף העליון ניקח את הרע במיעוטו וזאת לא בש.

אני בדעה שלך פה בגדול, גם אם זה כן היה מפריע להם באותה מידה הייתי מעדיף מול חיפה. רק אומר שזה להתעלל בגוויה, אז אם כבר להתעלל בגוויה עדיף בשל חיפה, כי לא אכפת לי מב"ש.

והפועל זו לא טים טו ביט?

מעל שנתיים שלא נצחנו אותם בליגה...

אני לא חושב שהם יסיימו שני ובעונה הבאה הפער יהיה יותר גדול אם איביץ' נשאר ויש את בבלומפילד. הם התחילו מגמת ירידה עכשיו אחרי השיא, שתימשך שנתיים לפחות, זה מחזור של כל קבוצה.

אין לי ספק שהם יסיימו מקום שני, ויודע מה? זה גם יהיה בפער יחסית ניכר ממקום שלישי. הם עדיין יותר איכותיים מכל שאר הליגה שלנו, במיוחד בחלק הקדמי, וזה יספיק כדי לסיים כסגנית.

קצת מוגזם לדעתי להגיד שהפער יהיה יותר גדול כשבפועל איבדת העונה רק 6 נקודות שזה משהו יחסית נדיר לנקודת הזמן הנוכחית. סטטיסטית, אין מבחינתנו הרבה יותר מקום לשיפור ואצלם מדובר בצבירת נקודות רעה באופן חריג לשנים האחרונות. לנבא כבר עכשיו שהם שנתיים לפחות יהיו בירידה זה נאיבי. יכול להיות שאתה צודק (הלוואי), אבל בסופו של דבר אין חוק שקובע שאתה בהכרח תהיה בירידה למשך כמה עונות אחרי הצלחות, יכול מאוד להיות שכבר בעונה הבאה הם יעשו כמה החתמות חכמות ויחזרו לעניינים. בחלק הקדמי יש להם המון כישרון, בטח בשביל הליגה, כך שאם הם יחזקו את ההגנה שלהם ויביאו עוד שחקן איכותי לקישור אז הם יכולים לחזור לדבר חזק במאבקי האליפות. זה לא שאנחנו בפרמיירליג, בסה"כ בביצה המקומית שלנו, הם לא צריכים הרבה מהלכים מקצועיים כדי לחזור לעניינים.

הנפה בסמי תוך כדי שירת "האליפווווות חזרה הביתה אל הכרמל"

בחייאת למי אכפת מבש עכשיו כשהם חזרו להיות קבוצת מרכז טבלה?

קנית אותי פה עם השיר

אין לי ספק שהם יסיימו מקום שני, ויודע מה? זה גם יהיה בפער יחסית ניכר ממקום שלישי. הם עדיין יותר איכותיים מכל שאר הליגה שלנו, במיוחד בחלק הקדמי, וזה יספיק כדי לסיים כסגנית.

קצת מוגזם לדעתי להגיד שהפער יהיה יותר גדול כשבפועל איבדת העונה רק 6 נקודות שזה משהו יחסית נדיר לנקודת הזמן הנוכחית. סטטיסטית, אין מבחינתנו הרבה יותר מקום לשיפור ואצלם מדובר בצבירת נקודות רעה באופן חריג לשנים האחרונות. לנבא כבר עכשיו שהם שנתיים לפחות יהיו בירידה זה נאיבי. יכול להיות שאתה צודק (הלוואי), אבל בסופו של דבר אין חוק שקובע שאתה בהכרח תהיה בירידה למשך כמה עונות אחרי הצלחות, יכול מאוד להיות שכבר בעונה הבאה הם יעשו כמה החתמות חכמות ויחזרו לעניינים. בחלק הקדמי יש להם המון כישרון, בטח בשביל הליגה, כך שאם הם יחזקו את ההגנה שלהם ויביאו עוד שחקן איכותי לקישור אז הם יכולים לחזור לדבר חזק במאבקי האליפות. זה לא שאנחנו בפרמיירליג, בסה"כ בביצה המקומית שלנו, הם לא צריכים הרבה מהלכים מקצועיים כדי לחזור לעניינים.

יש להם אינדיוידואלית כשרון בהתקפה זה נכון אבל בקבוצת כדורגל צריך כימיה בין כל המערכים, איזון וחדר הלבשה בריא, אין להם אף אחד מהפרמטרים האלה.

ספציפית העונה נכון, רק קריסה טוטאלית שלנו תמנע אליפות קלילה. כשאני אומר טים-טו-ביט הכוונה ליריבה המקצועית הגדולה ביותר שלנו בשנים האחרונות. כולנו ראינו כמה דומיננטיים הם היו ב-3 העונות הקודמות, והעובדה היא שהסגל שלהם עם כל מגרעותיו - הוא עדיין סגל עם לא מעט שחקנים טובים מאוד, שצריך כמה חיזוקים נקודתיים בשביל לחזור להיאבק על הצלחת. יכול מאוד להיות שהם לא יצליחו לעשות את התיקונים האלה ויחזרו להיות קבוצה קטנה, אבל עדיין מדובר בקבוצה שכבר 5-6 עונות אתה נאבק איתה ראש בראש, לחגוג עליהם אליפות בנקודת הזמן הנוכחית שווה לי יותר מאשר לחגוג על אוהדי חיפה שכבר מתקרבים ללסגור עשור בלי להיות באמת רלוונטיים ברמה התחרותית.

אני לא חושב שבשלו שנים שלקחנו אליפות אפשר לקרוא לזה ראש בראש וגם לא בשתיים שהם לקחו, הם פשוט היו אלו שהניפו את הצלחת.

באופן אישי אני לא מסתכל עליהם כמו ירבה ואין לי שנאה אליהם, אני מעדיף שיצליחו במשחקים באירופה.

רק את אוגו אני שונא אבל אחרי שוואקמה עזב הוא נראה פטתי מתמיד, אפילו יותר מב6-2.

וגם בהנפה בוסרמיל, לא הרגשתי משהו מיוחד בטח אחרי שסוזה זיין לנו לקחת אליפות היסטורית במשחק חוץ נגד הפועל.

אני לא חושב שבשלו שנים שלקחנו אליפות אפשר לקרוא לזה ראש בראש וגם לא בשתיים שהם לקחו, הם פשוט היו אלו שהניפו את הצלחת.

באופן אישי אני לא מסתכל עליהם כמו ירבה ואין לי שנאה אליהם, אני מעדיף שיצליחו במשחקים באירופה.

רק את אוגו אני שונא אבל אחרי שוואקמה עזב הוא נראה פטתי מתמיד, אפילו יותר מב6-2.

וגם בהנפה בוסרמיל, לא הרגשתי משהו מיוחד בטח אחרי שסוזה זיין לנו לקחת אליפות היסטורית במשחק חוץ נגד הפועל.

באמת? וואלה, מאחל להם כשלונות קשים באירופה.

לא יודע להסביר את זה, אבל אני ממש ממש שונא אותם, שזה משעשע לנוכח העובדה שבכלל אין לי השקה עם אוהדים שלהם. יש לי בעיה מאוד רצינית כשמועדון שעשה שנתיים-שלוש טובות פתאום חושב שהוא איזה ריאל מדריד ומתנהג עליך בפוזות של 'אתם זונות שלנו'. פשוט יש להם אפס קלאסה ואני מת להשפיל אותם כמה שיותר לפני שהם יחזרו באופן קבוע למאבקי פלייאוף עליון במקרה הטוב.

ההנפה אז בוסרמיל היא ממש לא אותו דבר כמו להניף להם צלחת בטרנר אחרי השנים האחרונות, מהמר שאם זה יגיע לזה אז אתה תהנה הרבה יותר.

הכתרות רשמיות (אני לא מדבר על מצב בו היינו אלופים מעשית, אלא רשמית)

92- רשמי שכונת התקווה (בני יהודה)

79- בלומפילד מחזור אחרון (נגד הפועל חיפה)

77- עכו (הפועל עכו)

72- קטמון (הפועל י-ם)

70- קטמון (הפועל י-ם)

68- המכביה (הפועל פ"ת)

58- קטמון (הפועל י-ם)

56- באסה (בדרבי מול הפועל שגם יכלה לקחת אליפות!)

54- קרית חיים (נגד הפועל חיפה)

את המוקדמים יותר לא הצלחתי לאתר

תודה חתול.

56- באסה (בדרבי מול הפועל שגם יכלה לקחת אליפות!)

מפחיד.

סיכום ביניים ב15 אליפויות מתוך ה22:

בלומפילד(ובאסה) - 4
קטמון, ירושלים - 3
וסרמיל, באר שבע - 2
רמת גן - 2
המכבייה - 1
שכונת התקווה - 1
קריית חיים - 1
עכו - 1

עדיין לא מיציתי את חיפה, ובכנות אני לא בטוח שזה יפריע לב"ש כמו שאתם חושבים. לכל הפחות זה לא יפריע להם כמו שזה יפריע לחיפה.

רק תדמיינו את רדיו חיפה אם ניקח שם אליפות.

מעניין אם יאניב ישלם לשחר בשביל שלא יביא לנו עוד כרטיסים אם נבוא לקחת שם אליפות. האמת שגם מול הפועל חיפה לא אכפת לי יכול להיות קרנבל סמי עופר מלא צהוב במשחק אליפות.

עשינו את זה לפני 6 שנים בקרית אליעזר, אבל זה היה אחרי שהבטחנו (ושהנפנו). לקחת אליפות במגרש של חיפה זה חלום.

זכור לי איזה משחק כזה בסמי, ששרנו לכל אוהד מכבי תל אביב יש אליפות חצי מהזמן. עוד מישהו זוכר או שאני מדמיין?

הנפה בסמי תוך כדי שירת "האליפווווות חזרה הביתה אל הכרמל"

בחייאת למי אכפת מבש עכשיו כשהם חזרו להיות קבוצת מרכז טבלה?

ענק

זכור לי איזה משחק כזה בסמי, ששרנו לכל אוהד מכבי תל אביב יש אליפות חצי מהזמן. עוד מישהו זוכר או שאני מדמיין?

ואז שדרגנו לדאבל/טרבל קל

זה היה בגמר הגביע אם אני לא טועה

כן זה היה בפליאוף עליון בעונה של פאקו

באותה עונה הם התחילו לשיר "לכל אוהד מכבי ת"א יש בת זונה"

ואז התחלנו לשיר להם את זה במשחק הזה

לדעתי האליפות עוד לא הייתה סגורה , אבל היינו בפער גדול ואנחנו מכביסטים אז שרנו את זה כבר

ואכן בגמר גביע נגד ב"ש זה התחלף ל"טראבל קל"

כן זה היה בפליאוף עליון בעונה של פאקו

באותה עונה הם התחילו לשיר "לכל אוהד מכבי ת"א יש בת זונה"

ואז התחלנו לשיר להם את זה במשחק הזה

לדעתי האליפות עוד לא הייתה סגורה , אבל היינו בפער גדול ואנחנו מכביסטים אז שרנו את זה כבר

ואכן בגמר גביע נגד ב"ש זה התחלף ל"טראבל קל"

איזה שיר מפגר, אפילו הפועל לא שרים אותו.

איזה שיר מפגר, אפילו הפועל לא שרים אותו.

הפועל דווקא כן שרו אותו, וענינו להם שלכל אוהד הפועל ת"א יש קו אדום.

הפועל דווקא כן שרו אותו, וענינו להם שלכל אוהד הפועל ת"א יש קו אדום.

אני זוכר ששרנו להם לכל אוהד הפועל תל אביב יש קו אדום אבל לא זוכר שהם שרו לנו, כנראה התקופה בלאומית גרמה לי לשכוח...

מבחינת שיר הוא קליט אבל די מטומטם.