Jump to content

תשתחוו! | יש אליפות! | 2 משחקים - מה שחסר לטר?ב??ל

Omer

Recommended Posts

אם אנחנו מנצחים וחיפה לא זה יורד ל-23 נקודות?

לגבי יורדי - אני באמת לא מבין איך מישהו שאוהד מכבי יותר מעשור יכול לטעון שהוא לא אחד האנשים הכי משפיעים בהיסטוריה של המועדון שלו. מקום של כבוד בהיכל התהילה של מכבי בלי להתלבט ובלי להסס. אנשים באמת שכחו מה היה כאן בעידן לפני מיטשענק ויורדי.

הדבר שהכי כאב בשלהי תקופת לוני היה שפשוט לא היינו פקטור במשך כמעט עשור שלם, ואם מורידים את ההבלחות בעונות 2003 ו-2004 (כולל ההעפלה לליגת האלופות והזכיות בגביע), לא היינו רלוונטיים למאבק האליפות במשך תקופה ארוכה כמעט כמו זאת בשנות השמונים, שזה הכי רחוק ממכבי שאפשר.

לגבי יורדי - אני באמת לא מבין איך מישהו שאוהד מכבי יותר מעשור יכול לטעון שהוא לא אחד האנשים הכי משפיעים בהיסטוריה של המועדון שלו. מקום של כבוד בהיכל התהילה של מכבי בלי להתלבט ובלי להסס. אנשים באמת שכחו מה היה כאן בעידן לפני מיטשענק ויורדי.

הדבר שהכי כאב בשלהי תקופת לוני היה שפשוט לא היינו פקטור במשך כמעט עשור שלם, ואם מורידים את ההבלחות בעונות 2003 ו-2004 (כולל ההעפלה לליגת האלופות והזכיות בגביע), לא היינו רלוונטיים למאבק האליפות במשך תקופה ארוכה כמעט כמו זאת בשנות השמונים, שזה הכי רחוק ממכבי שאפשר.

לאורך כל ההיסטוריה שלנו מכבי הייתה עשור בשיאה ועשור אחר כך של אכזבות.

אנחנו עכשיו בעשור השמח שלנו, שישאר ככה. הרבה בזכות ג'ורדי את גולדהאר.

לגמד את מה שהוא עשה פה זה לעשות צחוק. לא היינו איפה שאנחנו היום בלעדיו. (כנראה)

כן הספירה יורדת ל - 23.

כרגע אנחנו צפויים לקחת אליפות במחזור ה - 28, לא ממש האמנתי שזה אפשרי אבל אפשר לגמרי לקחת אליפות לפני הפלייאוף. בני יהודה די בקריסה, חדרה קשה לי להאמין שתחבר רצף של ניצחונות עכשיו, חיפה יש משחקים קשים (הפועל, בית"ר, חדרה, הפועל חיפה וק"ש חוץ) ונתניה לא יציבים מספיק. מצד שני לנו נשאר את הפועל חיפה, סכנין, ק"ש, פ"ת, אשדוד ובני יהודה. בסיטואציה מסויימת שבני יהודה איכשהוא יצליחו להיות שניים אז המשחק נגדם יכול להיות משחק ההכתרה.

כן הספירה יורדת ל - 23.

כרגע אנחנו צפויים לקחת אליפות במחזור ה - 28, לא ממש האמנתי שזה אפשרי אבל אפשר לגמרי לקחת אליפות לפני הפלייאוף. בני יהודה די בקריסה, חדרה קשה לי להאמין שתחבר רצף של ניצחונות עכשיו, חיפה יש משחקים קשים (הפועל, בית"ר, חדרה, הפועל חיפה וק"ש חוץ) ונתניה לא יציבים מספיק. מצד שני לנו נשאר את הפועל חיפה, סכנין, ק"ש, פ"ת, אשדוד ובני יהודה. בסיטואציה מסויימת שבני יהודה איכשהוא יצליחו להיות שניים אז המשחק נגדם יכול להיות משחק ההכתרה.

יהיו לנו 3 משחקי "בית" רצופים אם בני יהודה גומרת מקום שני.

יהיו לנו 3 משחקי "בית" רצופים אם בני יהודה גומרת מקום שני.

בני יהודה מארחת במושבה.. אבל בכל מקרה יהיו לנו שלושה משחקי בית רצופים. אני אישית מעניין אותי לקחת אליפות לפני הפלייאוף ככה שאני בכלל לא מסתכל על לוח המשחקים שמה. מוזר להגיד וחזירי אבל קצת התאכזב אם לא ניקח אליפות לפני הפלייאוף, חושב שאנחנו יכולים לעשות משהו שבחיים לא יצליחו לעשות וזה לקחת אליפות עשרה מחזורים לסיום. עונה הזאת לא תחזור עם כל כך הרבה קבוצות בינוניות וקשה לי להאמין שיהיה לנו צ'אנס נוסף בעונה הבאה. כמובן שהאליפות הזאת לא משנה מתי אני אשמח, רק רוצה לעשות שיא שאף אחד לא יצליח לשבור.

האמת שיותר קריטי לעשות עונה ללא הפסד מאשר להבטיח אליפות במחזור 28 או 26.

וככל שנבטיח את האליפות יותר מוקדם ככה סביר להניח הסיכוי להפסיד יעלה, אין מה לעשות תהיה ירידת מתח.

ובלי קשר הסיכוי להבטיח לפני הפליאוף קלוש ביותר, צריך לנצח הכל ושאף קבוצה לא תגיע ל40 נקודות.

הם אירחו אותנו בסיבוב הקודם

נכון ובגלל זה נארח אותם במחזור האחרון לפני הפלייאוף ואז בפלייאוף בגלל שאנחנו במקום הראשון אנחנו מארחים את המקום השישי ואז את המקום השני בלי שום קשר למי שסיים שם גם אם ב"ש יסיימו שישי וחדרה שניים עדיין נארח שלושה משחקים בית ברציפות.

מוזר להגיד וחזירי אבל קצת התאכזב אם לא ניקח אליפות לפני הפלייאוף, חושב שאנחנו יכולים לעשות משהו שבחיים לא יצליחו לעשות וזה לקחת אליפות עשרה מחזורים לסיום.

איך אפשר להתאכזב אם לא נקח אליפות לפני הפלייאוף כשזה לא תלוי רק בנו? גם אם תנצח את כל 6 המשחקים עד אז (למרות שכנראה זה לא יקרה) הסיכויים הם לא גדולים.

ואגב גם אף פעם לא לקחו פה אליפות 6 מחזורים לסוף...

האמת שיותר קריטי לעשות עונה ללא הפסד מאשר להבטיח אליפות במחזור 28 או 26.

וככל שנבטיח את האליפות יותר מוקדם ככה סביר להניח הסיכוי להפסיד יעלה, אין מה לעשות תהיה ירידת מתח.

ובלי קשר הסיכוי להבטיח לפני הפליאוף קלוש ביותר, צריך לנצח הכל ושאף קבוצה לא תגיע ל40 נקודות.

למה קלוש? לכל הקבוצות נשארו חמישה משחקים מלבד חיפה שיש להם שישה משחקים ולרובן המשחקים נגד קבוצות שמתחרות איתן על הפלייאוף העליון. בשביל שחדרה תגיע ל - 40 נק' היא צריכה לעשות 8 - מ- 15 שזה לא פשוט בשבילה בכלל, בני יהודה שנראית רע מאז עזיבת שועה צריכה לנצח שלוש פעמים וקשה לראות אותם עושים את זה ונתניה לא מאמין שפתאום תחבר רצף ניצחונות ותצליח לצבור עשר נק'. היחידה שאולי יכולה זו חיפה שצריכה להשיג 10 מ-18 אבל יש לה לוח משחקים קשה שכולל את הפועל, בית"ר, חדרה והפועל חיפה וגם ק"ש חוץ.

בשורה התחתונה זה הרבה יותר מריאלי שניקח אליפות לפני הפלייאוף. בכל מקרה עונה ללא הפסד יהיה קשה מאוד כי צפויים לנו לפחות שישה משחקים בגארבז' טיים ויהיה קשה לשמור על רמת מתח גבוהה.

איך אפשר להתאכזב אם לא נקח אליפות לפני הפלייאוף כשזה לא תלוי רק בנו? גם אם תנצח את כל 6 המשחקים עד אז (למרות שכנראה זה לא יקרה) הסיכויים הם לא גדולים.

ואגב גם אף פעם לא לקחו פה אליפות 6 מחזורים לסוף...

חח אמרתי קצת וזה נטו בגלל החזירות שלי, כמו שניצחנו את ב"ש ורציתי לתת להם ארבע וחמש. אליפות גם אם היא על הפרש שערים אני קונה כל עונה.

אם לא נפסיד העונה בליגה עד הרגע שבו נניף את הצלחת ונהיה אלופים רשמית, פחות מעניין מה נעשה בגארבג'. העיקר שכל הדרך לזכייה הרשמית תהיה ללא הפסד

אם לא נפסיד העונה בליגה עד הרגע שבו נניף את הצלחת ונהיה אלופים רשמית, פחות מעניין מה נעשה בגארבג'. העיקר שכל הדרך לזכייה הרשמית תהיה ללא הפסד

הפוך

מזה זה שווה אם בסוף הפסדת בסתם משחק? שיהיה מושלם בלי הפסדים

מה זה לא משנה? יש הזדמנות שלא יודע מתי תחזור לעשות עונה ללא הפסדים והפרש בסיום של מעל 16 נקודות. כל שיא אפשרי צריך להיות שלנו.

זה כמו ההפסד למכבי פ"ת 2:0 בבלומפילד במשחק חגיגות האליפות (טרבל) בסוף עונת 14/15, זה היה הפסד מ', אבל הפסד לא כיף, גם הרס לנו רצף של תקופה ארוכה בלי הפסד בבית.