Jump to content

איך מעבירים את העונה מבלי להשתעמם?

הנדון

Recommended Posts

חיפה עשתה 46 משחקי ליגה ללא הפסד (1993-1995)

אנחנו כבר על 19 (עם 6 מהעונה שעברה)

עונה ללא הפסד תהיה משוגעת

אלי כהן עשה איתנו איזה 24 משחקים ללא הפסד, לא? כמובן שהרבה מתוכם היו תיקויים, אבל זכור לי רצף גדול מאוד

אלי כהן עשה איתנו איזה 24 משחקים ללא הפסד, לא? כמובן שהרבה מתוכם היו תיקויים, אבל זכור לי רצף גדול מאוד

כן, לי זכור 20. הפסדנו בבית לחיפה שעצרה את הרצף, חגגה אליפויות ושרה "תודה רבה לך, מכבי חיפה, אנחנו אוהבים אתכם". כשהם במקום 7 בערך.

כן, לי זכור 20. הפסדנו בבית לחיפה שעצרה את הרצף, חגגה אליפויות ושרה "תודה רבה לך, מכבי חיפה, אנחנו אוהבים אתכם". כשהם במקום 7 בערך.

בעונה עם בוס עשינו 21 משחקים ללא הפסד (הפסדנו לבש במחזור 15 עדין עם יוקאנוביץ וזה היה ההפסד האחרון לאותה עונה)

ואז שוטא הגיע והיו לנו עוד 6 משחקים ללא הפסד (סהכ 27)

ואז שוב חיפה היו אלה שהורסים לנו תרצף

ברגעים אלו אלונה שולחת מכתב למנהלת הליגה שתחזיר את הקיזוז העונה בשביל ליצור לעניין ולטובת הכדורגל הישראלי.

מכבי עושים לי דווקא ולא שומרים על ספורטיביות.

"השחקנים שלי מתאוששים מגמילה"

מדמיין את אלונה מתקשרת למשטרה מטלפון ציבורי:"אני יודעת מי רצח את תאיר ראדה ז"ל, אתם רושמים? ד"ר מרק רוסנובסקי"

הייתי מצפה מקהל שכל שלושה ימים ממציא עוד איזה קונטרה שהוא עשה לנו, וכופה עלינו בכוח יריבות מעיקה, שלפחות יכיר אותנו קצת.
אליפות "מרגשת" במאי היא הסוג אליפות הפחות מועדף בפער. יותר מדי דרמה שמראה שלא היינו שלוש רמות מעל כולם כמו שאנחנו מצפים מעצמנו.
תנו לי כל אליפות להבקיע שער אליפות בדצמבר, להניף צלחת במרץ, ולהסתלבט ולשיר לכל הליגה מאפריל להשתחוות.

הטירוף הזה שהולך פה בשבועיים האחרונים סביב נתונים סטטיסטיים, אחוזי הצלחה והשוואות לקבוצות היסטוריות, מעיד על כך שמבחינתו הכי כיף
זה לרוץ לבד, 100 נק' מעל כולם בדרך לאליפות "משעממת", להשתין על כל הליגה ולהתחרות רק בשיאים מהעבר שלנו, ולא באיזה קבוצה מיותרת.

חבל שהשדים מת, רק הפועל מכירים אותנו..
עוד עוד עוד יא בני זונות.

הייתי מצפה מקהל שכל שלושה ימים ממציא עוד איזה קונטרה שהוא עשה לנו, וכופה עלינו בכוח יריבות מעיקה, שלפחות יכיר אותנו קצת.

אליפות "מרגשת" במאי היא הסוג אליפות הפחות מועדף בפער. יותר מדי דרמה שמראה שלא היינו שלוש רמות מעל כולם כמו שאנחנו מצפים מעצמנו.

תנו לי כל אליפות להבקיע שער אליפות בדצמבר, להניף צלחת במרץ, ולהסתלבט ולשיר לכל הליגה מאפריל להשתחוות.

הטירוף הזה שהולך פה בשבועיים האחרונים סביב נתונים סטטיסטיים, אחוזי הצלחה והשוואות לקבוצות היסטוריות, מעיד על כך שמבחינתו הכי כיף

זה לרוץ לבד, 100 נק' מעל כולם בדרך לאליפות "משעממת", להשתין על כל הליגה ולהתחרות רק בשיאים מהעבר שלנו, ולא באיזה קבוצה מיותרת.

+1

אינשאללה נעשה לכם שמעון מזרחי יא בני זונות

נכנסתי לשם עכשיו אחרי שנים, הם קוראים לנו "המיצ'ייה" חחחח

נכנסתי לשם עכשיו אחרי שנים, הם קוראים לנו "המיצ'ייה" חחחח

איפה הימים שהם היו קוראים לג'ורדי אייכמן.

איך מעבירים את העונה בלי להשתעמם? מדמיינים את אלונה עושה לנו טקס אליפות בטרנדר ומחלקת לשחקנים פרחים.

מה לשחקנים? שמה פרח על כל כיסא שלנו, ואז מעמידה את כל השחקנים שלה וכולם משתחווים.

איך מעבירים את העונה בלי להשתעמם? מדמיינים את אלונה עושה לנו טקס אליפות בטרנדר ומחלקת לשחקנים פרחים.

מה לשחקנים? שמה פרח על כל כיסא שלנו, ואז מעמידה את כל השחקנים שלה וכולם משתחווים.

יעשו לנו טקס כפיים כמו שיש בספרד? בכל זאת הם קבוצה ספורטיבית. היא תכבד אותנו ותסכים שנעלה עם חולצת החוץ הכחולה.

להשתעמם? להשתעמם?!

בזכותם, בזכות הפועל ובזכות חיפה גיליתי מחדש את ההנאה שבשמחה לאיד.

שימשיכו באותו קו ואני בטוח שלא נשתעמם לרגע עד סוף העונה