Jump to content

נושא חגיגות ירידה של הפועל/בית"ר

Omer

Recommended Posts

אתה אוהב להגיב לחלק מטיעון כאילו הגבת לכולו?

זו כבר הודעה שניה שאתה עושה את זה.

שיהיה.

היפותטי, אם החל מעכשיו התוצאות והמצב של ב"ש, נתניה ופ"ת משתווים, אתה חושב שבעוד 20 שנה ב"ש ייזכרו יותר מה5 של פ"ת?

אני לא מגיב להכל אף פעם כי לא תמיד הכל רלוונטי לדעתי, עם חלק אין לי מחלוקת, וכי אני עצלן (:

אבל אני לא רואה איך מה שאמרתי בסוף אומר שהם עדיין לא באותה רמה, בגלל זה לא הגבתי. אני מייחס להווה משקל גדול. נתניה כמה עשורים לא רלוונטית, אי אפשר להתעלם מזה.

ואני לא יודע מה אחרים יזכרו, אני בטח אזכור את מה שראיתי. פ"ת היא כבר מזמן רק סיפור. כשהייתי ילד האליפויות שלהם היו סיפור, לילדים של היום כל הקיום של המועדון הזה בליגה הראשונה הוא סיפור.

לצורך העניין, אנשים גם זוכרים שלנוטינגהאם פורסט יש 2 אליפויות אירופה, וזה סיפור שכיום ילדים מכירים, עדיין אף אחד באנגליה לא מחשיב אותם מועדון גדול.

אני לא מגיב להכל אף פעם כי לא תמיד הכל רלוונטי לדעתי, עם חלק אין לי מחלוקת, וכי אני עצלן (:

אבל אני לא רואה איך מה שאמרתי בסוף אומר שהם עדיין לא באותה רמה, בגלל זה לא הגבתי. אני מייחס להווה משקל גדול. נתניה כמה עשורים לא רלוונטית, אי אפשר להתעלם מזה.

ואני לא יודע מה אחרים יזכרו, אני בטח אזכור את מה שראיתי. פ"ת היא כבר מזמן רק סיפור. כשהייתי ילד האליפויות שלהם היו סיפור, לילדים של היום כל הקיום של המועדון הזה בליגה הראשונה הוא סיפור.

לצורך העניין, אנשים גם זוכרים שלנוטינגהאם פורסט יש 2 אליפויות אירופה, וזה סיפור שכיום ילדים מכירים, עדיין אף אחד באנגליה לא מחשיב אותם מועדון גדול.

פ"ת גם בשנות ה-90, תחילת 2000 היו מועדון גדול. היו כמה סגנויות, גביע.

קיצר אתה מסכים איתי ובא לך להתווכח.

אני לא (:

אני חושב שבנקודת הזמן הזאת ב"ש לא מועדון פחות גדול. אני חושב שאם הם ונתניה יהיו קבוצות מרכז טבלה בעשור הקרוב הן ייחשבו בגודל זהה.

אני חושב שמותר לך לחשוב אחרת ואני יכול להבין את הטיעונים שלך.

פ"ת גם בשנות ה-90, תחילת 2000 היו מועדון גדול. היו כמה סגנויות, גביע.

נכון. בשבילי הם היו מועדון דרג ב' כילד. למרות שהגביע היה כשהייתי בן 3, ב-1992. הם היו סגנים ב-1997, וב-2000 הם סוג של רצו לאליפות ברוב העונה למיטב זכרוני. בהמשך העשור הם לא היו מאיימים, ועדיין, כשהם ירדו ליגה בפעם הראשונה זה הרגיש לי *ממש* מוזר.

אבל מאז כבר יותר מעשור שבו היתה להם עונה אחת בליגה שממנה זכורה שביעייה להפועל ת"א, ולא שומעים עליהם.

אם מישהו חושב שרק מהצד שלנו הדרבי בשחיקה, הנה רשימת היריבות העדכנית של הפועל ת"א:

1. אדי גוטליב

2. החוק שמותר לשוערי היריבות לגעת ביד, קורות, משקופים, חוקי הפיזיקה ושאר מה שמונע מהם להבקיע שערים

3. העובדה שמקום אחרון לא ממשיך בליגה

4. מכבי ת"א

אם תרצה, פעם הבאה שתשב אצלי, אראה לך למה אתה לא מסכים עם הטיעונים שלך.

ברור לך שזה יהיה מהדיונים שלוקח להם חמש דקות להגיע לטונים פסיכיים כי שנינו לוקחים שטויות קשה מדי ומתבצרים בעמדותינו, כן? (:

אם מישהו חושב שרק מהצד שלנו הדרבי בשחיקה, הנה רשימת היריבות העדכנית של הפועל ת"א:

1. אדי גוטליב

2. החוק שמותר לשוערי היריבות לגעת ביד, קורות, משקופים, חוקי הפיזיקה ושאר מה שמונע מהם להבקיע שערים

3. העובדה שמקום אחרון לא ממשיך בליגה

4.הפועל רעננה

5. מכבי ת"א

או נגיד 6:2?

כן, אבל זה לא נחשב מבחינתי ביריבות החדשה עם בכר

רוצה להשפיל אותם ואם אפשר אז בטרנר עם בכר

דרך אגב מאז המשחק ההוא לא הצלחנו להבקיע לב"ש יותר משער אחד במשחק. מצד שני גם הם לא הצליחו להבקיע יותר משני שערים שרוב המשחקים בדר"כ נגמרים בשנים האחרונות בהפרש שער אחד. הגיע הזמן לשנות את הסטטיסטיקה.

את האליפויות של נתניה אתה זוכר? 35 שנה לתואר האחרון. אם נתניה נחשבת קבוצה גדולה אצלך אז גם הפועל פתח תקווה והמשטרה הבריטית הן כאלו.

את האליפויות של נתניה אתה זוכר? 35 שנה לתואר האחרון. אם נתניה נחשבת קבוצה גדולה אצלך אז גם הפועל פתח תקווה והמשטרה הבריטית הן כאלו.

תגיד לי, קראת בכלל את ההודעה בהקשר שלה? אחרי שהסברתי למה לדעתי ב"ש ברמה של נתניה, שאל אותי איזו הצלחה יזכרו יותר, עניתי שאני אזכור את מה שאני ראיתי.

מה אתה מבין מזה? שאת נתניה אני אזכור?

תגיד לי, קראת בכלל את ההודעה בהקשר שלה? אחרי שהסברתי למה לדעתי ב"ש ברמה של נתניה, שאל אותי איזו הצלחה יזכרו יותר, עניתי שאני אזכור את מה שאני ראיתי.

מה אתה מבין מזה? שאת נתניה אני אזכור?

מה שאני מבין מזה הוא שאתה חושב שקבוצה שלא לקחה תואר כבר 35 שנה גדולה כמו קבוצה שאלופה 3 שנים ברצף. על פי אותה לוגיקה גם הפועל פתח תקווה קבוצה "גדולה".

בפועל כרגע ב"ש קבוצה גדולה ונתניה לא.

מה שאני מבין מזה הוא שאתה חושב שקבוצה שלא לקחה תואר כבר 35 שנה גדולה כמו קבוצה שאלופה 3 שנים ברצף. על פי אותה לוגיקה גם הפועל פתח תקווה קבוצה "גדולה".

בפועל כרגע ב"ש קבוצה גדולה ונתניה לא.

אני בתור בחור בן 25 שמעולם לא ראה את נתניה מסיימת מעל מקום 2 עדיין מכיר את המושג "נתניה ועוד 15" כי כנראה שהקבוצה ההיא הייתה מספיק קונצנזוס כדי שהכבוד והכינוי יידבקו כ"כ הרבה שנים קדימה.

כמה אנשים ידברו עוד 30 שנה על 3 שנים של וואקמה אוגו בוזגלו וברדה?