Jump to content

שחר פיבן, אח על מלא

maynard_prica

Recommended Posts

איפה הוא הסתובב כל הזמן הזה?

ב14/15 היה שייך לסגל הבוגרת. אחרי זה 2 עונות בבית"ר רמלה, עונה באשדוד ואז הגיע אלינו.

אגב מסתבר שהשם האמצעי שלו זה בכטיאר חח רק עכשיו גיליתי את זה

אני חושב שמה שמדהים בכל מה שקשור לפיבן זה שהשחקן הזה פתח ב11 מול ב"ש, עשה טעות של גול ולמרות שהוא צעיר יחסית ידע ללמוד ולגדול מזה ולחזור כמו גדול להרכב.הרבה שחקנים צעירים אחרים באותה סיטואציה היו יוצאים מהסגל ולא חוזרים.

אני חושב שמה שמדהים בכל מה שקשור לפיבן זה שהשחקן הזה פתח ב11 מול ב"ש, עשה טעות של גול ולמרות שהוא צעיר יחסית ידע ללמוד ולגדול מזה ולחזור כמו גדול להרכב.הרבה שחקנים צעירים אחרים באותה סיטואציה היו יוצאים מהסגל ולא חוזרים.

מגיע קרדיט לא קטן גם לאיביץ' בקטע הזה. עמד מאחוריו באש ובמים מה שנקרא, עכשיו כולנו קוצרים את הפירות

לא יאמן פשוט לא יאמן מה שקורה איתנו השנה

מה זה כל הכשרונות האלה, מאיפה הם מגיעים

תמיד היו כאלה? מה זה

האמת שבמקרה שלו הוא לא היה נחשב עד כדי כך ולכן מה שהוא עושה מפתיע.

מה שכן, יש לנו המון כשרונות צעירים גדולים כרגע בקבוצה ובהשאלות:

קארצב

חביב אוחיון

אילון אלמוג

אלטמן

פאדי נאג'ר

שי גולן

בלטקסה

וזה עוד בלי שמדברים על מי שבנוער, שגם שם יש כמה כישרונות גדולים.

עתיד ורוד.

האמת שבמקרה שלו הוא לא היה נחשב עד כדי כך ולכן מה שהוא עושה מפתיע.

מה שכן, יש לנו המון כשרונות צעירים גדולים כרגע בקבוצה ובהשאלות:

קארצב

חביב אוחיון

אילון אלמוג

אלטמן

פאדי נאג'ר

שי גולן

בלטקסה

וזה עוד בלי שמדברים על מי שבנוער, שגם שם יש כמה כישרונות גדולים.

עתיד ורוד.

בשביל שכל אלו יעשו את השינוי שפיבן עשה, צריך מאמן שמאמין בהם כמואיביץ' וגם פייר פליי

זה לא יהיה לתמיד

בשביל שכל אלו יעשו את השינוי שפיבן עשה, צריך מאמן שמאמין בהם כמואיביץ' וגם פייר פליי

זה לא יהיה לתמיד

ברור. אין בכלל ספק לגבי זה.

ועדיין, יש לנו מאגר עצום של צעירים מוכשרים, שחלקם באמת עם פוטנציאל עצום. זה יותר חשוב ממאמן שנותן צ'אנס מן הסתם.

גם בחיפה הם נותנים צ'אנס להרבה צעירים אבך רובם סתם גרועים. כל הרז מאירים והוייסמנים האלה שלהם.

זה לא יהיה לתמיד

באופן כללי אתה צודק אבל נשאר רק לקוות שהמערכת תבין שהצעירים האלה ״שווים״ ניסיון בקבוצה הבוגרת ותדע לשלב אותם בידיוק כמו השנה.

בסופו של דבר, איך שאני רואה את זה, הפייר פליי עשה רק טוב בגזרה הזו למכבי ואקווה שימשיכו לתת במה לשחקני בית צעירים.

אנחנו, האוהדים, נצטרך בעיקר סבלנות (גם שפחות ילך)

בכטיאר? הוא פרסי כמו דוידזאדה?

יש שחקן פוטבול ממוצא פרסי (לא יהודי) ששם המשפחה שלו זה בחטיארי. הזכיר לי.

שחר פיבן חייב תודה ענקית לעמיר תורג'מן שהעלה אותו מהליגה הלאומית לליגת העל ונתן לו מקום בהרכב של מ.ס אשדוד. אם לא עמיר תורג'מן, אני לא יודע אם שחר פיבן פותח את העונה במכבי. אני גם זוכר ראיון שלו שהוא אמר שהוא מודה לתורג'מן שנתן בו אמונה.

אין לו משחק ראש, והוא קצת נמוך מה שפוגע בו, אבל חוץ מזה משחק יפה מאוד, סגירות ותיקולים טובים, מלא ביטחון. כל הכבוד ילד הרווחנו בלם לעתיד ועוד שחקן בית

האמת שציבוטה עשה לו סחרחורת היום.

כל כדור גובה לרחבה אצלנו זה מצב מסוכן ליריבה. בעיה רצינית האספקט הזה. פחות בליגה הישראלית יותר בראייה קדימה.

מצויין בנוהל. מבין את המשחק גם בסגירה וגם בפוזשן.
התכונה הכי מרשימה אצלו לטעמי היא הריכוז והעירנות. תמיד מפוקס משריקת הפתיחה ועד לסיום, ולא לוקח שום דבר כמובן מאליו.
הוא בטח לא מושלם וחף מטעויות, אבל בניגוד לטיבי, אני יודע שמקורן של הטעויות אף פעם לא יהיה משאננות/חולמנות/טמטום.

העובדה שהוא לא ג׳באר לא פוסלת את האפשרות שיעשה קריירה מוצלחת... רק אומרת שהוא ייצטרך לעבוד קשה יותר.
ברזי, קנאברו, קומאן, פויול והקייזר גירדו את ה 1.78 מלמטה.