Jump to content

אורוש ניקוליץ' מצטרף למכבי תל אביב

T.L MTA

Recommended Posts

לפני6 שעות , Raumdeuter said:

נזק נפשי זה גם משהו משמעותי לחיים אחרי פרישה אצל כדורגלנים.

יש מישהו בעולם שלא חוווה משברים? אני באמת לא בא ממקום שיפוטי אבל כשמדברים עליו ספציפית אז וואלה..הבנאדם ינגב את הדמעות עם יורו

לפני2 שעות , guyG said:

יש מישהו בעולם שלא חוווה משברים? אני באמת לא בא ממקום שיפוטי אבל כשמדברים עליו ספציפית אז וואלה..הבנאדם ינגב את הדמעות עם יורו

איזה שטויות…

ומה עם הרצון לעבוד? והרצון להתפתח ברמה המקצועית ולשחק כדורגל?

אם זה היה ככה וכל המחשבה הייתה כסף הוא לא היה מנסה לחזור לשחק ככה

אנסה לזרוק פה משהו מעניין.

בשנתיים האחרונות יש הרבה דיבורים בקהל על זה שלוקח לשחקנים ים זמן לחזור מפציעות, העלו את זה שהצוות הרפואי אולי לא משהו, אבל אולי יש סיבה אחרת, נקרא לה טראומת ניקוליץ.

הביאו שחקן ב 350 אלף יורו לעונה שנפצע על ההתחלה, ניסו להחזיר אותו פעמיים מהר מדי עד שרופא אמר להם שהשחקן דיי גמור(בלי להגיד את זה ישירות), אולי מכבי מאז התקרית הזאת פשוט בטראומה? זה גם מתכתב עם התאריכים שהתחלנו לראות את החזרות האיטיות של שחקנים וגם למשל עם הנושא של נחמיאס כרגע, במכבי אומרים שהוא מפחד להיכנס לתאקלים וכאלו ובנבחרת אומרים שהשחקן נראה בסדר גמור, כמובן יכול להיות שכרגיל הנבחרת עושה ספינים שלא נגיד כלום ברגע שהוא ישחק אבל יש יותר מדי מקרים כאלו.

בקיצור האם אנחנו בטראומת ניקוליץ?

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

זה לא משהו שאפשר לשלול לחלוטין.

לא לשלול לחלוטין, אבל לדעתי זה לאו דווקא בגלל ניקוליץ׳

יש גם את גולסה שאין צורך להרחיב, וגלזר עם הבטן, וקנדיל

בקיצור יש היגיון שפחות לוקחים סיכונים בפציעות, אבל זה גם לא צריך להיות מוגזם ברמה שהשחקן מתקשה לחזור לכושר 

לפני5 שעות , guyG said:

שמע אתה אידיוט גמור.

איך עושים למישהו הסתר?

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

שמע אתה אידיוט גמור.

איך עושים למישהו הסתר?

אתה יודע שלא באמת מעניין אותי מה אתה חושב עליי נכון? 

אל תנסה להוציא את מה שאמרתי מהקשרו, כתבתי את הדברים בהקשר לדברים שנכתבו לפניי. 

האם יש לי אמפתיה כלפיו? ברור.. זה בייסיק בלהיות בנאדם אבל מפה ועד לרחם עליו ומסכן...בוא, יש מיליונים לפניו שאני מרחם עליהם. יש אנשים שנפצעים ו"גומרים את הקריירה" שלהם שמלכתחילה הייתה עם משכורת מינימום אז כן, מצטער שאני לא מרחם על מיליונר בשיא חייו שאולי גמר את קריירת המשחק שלו אבל העתיד הכלכלי שלו והבריאות הכללית שלו מעולים

זה נשמע כמו נכות לכל החיים.

חבל שאחנו שומעים על המצב שלו ממקורות אחרים ולא ממכבי, זה הביא להרבה עצבים ותסכול בקרב האוהדים.

אולי ככה גם היינו תומכים בו, זה כבר לא עניין של כדורגל, אלא להיות אנושי.

28 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זה נשמע כמו נכות לכל החיים.

חבל שאחנו שומעים על המצב שלו ממקורות אחרים ולא ממכבי, זה הביא להרבה עצבים ותסכול בקרב האוהדים.

אולי ככה גם היינו תומכים בו, זה כבר לא עניין של כדורגל, אלא להיות אנושי.

חבל גם שמכבי לא שלחה פוש בחילוף של קניקובסקי על זה שהוא יוצא כי נפצע זה היה מונע מהקהל לשרוק בוז למאמן. 

לפני6 שעות , ebibo said:

אנסה לזרוק פה משהו מעניין.

בשנתיים האחרונות יש הרבה דיבורים בקהל על זה שלוקח לשחקנים ים זמן לחזור מפציעות, העלו את זה שהצוות הרפואי אולי לא משהו, אבל אולי יש סיבה אחרת, נקרא לה טראומת ניקוליץ.

הביאו שחקן ב 350 אלף יורו לעונה שנפצע על ההתחלה, ניסו להחזיר אותו פעמיים מהר מדי עד שרופא אמר להם שהשחקן דיי גמור(בלי להגיד את זה ישירות), אולי מכבי מאז התקרית הזאת פשוט בטראומה? זה גם מתכתב עם התאריכים שהתחלנו לראות את החזרות האיטיות של שחקנים וגם למשל עם הנושא של נחמיאס כרגע, במכבי אומרים שהוא מפחד להיכנס לתאקלים וכאלו ובנבחרת אומרים שהשחקן נראה בסדר גמור, כמובן יכול להיות שכרגיל הנבחרת עושה ספינים שלא נגיד כלום ברגע שהוא ישחק אבל יש יותר מדי מקרים כאלו.

בקיצור האם אנחנו בטראומת ניקוליץ?

ניקוליץ' הגיע בעונה הראשונה של איביץ

כבר בעונות האליפות של ב"ש החזרה מפציעות הייתה ארוכה בטירוף

לפני1 שעה , המכבייה said:

אני לא מתרשם שיש לנו בעיה כרונית בצוות הרפואי(שהוחלף כמה פעמים). לא נראה לי שהכסף שלנו קונה פחות טוב מאחרים. 

מסכים

ואוסיף שלדעתי יש לנו צוות טוב יותר מהיריבות בליגה פשוט יש לנו עומס מטורף בגלל אירופה+ שחקני נבחרת

תראה את כמות הפציעות שיש לחיפה השנה לא רחוק משהיה לנו והם עוד לא התחילו להיכנס ללופ הזה כמו שהיה לנו בלי פגרה בכלל בין עונות

ב"ש הרסה כמה קריירות בשתי עונות של האירופית שלהם ושם שחקנים גם לא היו שחקני נבחרת כמו אצלנו

לפני1 שעה , המכבייה said:

אני לא מתרשם שיש לנו בעיה כרונית בצוות הרפואי(שהוחלף כמה פעמים). לא נראה לי שהכסף שלנו קונה פחות טוב מאחרים. 

אני נוטה להסכים. אני חושב שזה נובע משילוב של איכפתיות אמיתי של הארגון כלפי העובד ובריאותו וזה שיש לנו סגל רחב מרוב הקבוצות מה שבד"כ מאפשר חזרה הדרגתית יותר.

וכן, יש לנו גם שחקנים פציעים מאוד שפשוט צריכים לעשות הכל לאט יותר (גולסה, קנדיל).

לפני8 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

חבל גם שמכבי לא שלחה פוש בחילוף של קניקובסקי על זה שהוא יוצא כי נפצע זה היה מונע מהקהל לשרוק בוז למאמן. 

לא שאני מצדד בדעתו

אבל לתת טיפה פירוט לפציעות של שחקנים ולשתף את הקהל במה קורה זה התנהלות נורמלית וממש לא חוגגית או חיפאית

לפני11 שעות , Dr. Caligari said:

לא שאני מצדד בדעתו

אבל לתת טיפה פירוט לפציעות של שחקנים ולשתף את הקהל במה קורה זה התנהלות נורמלית וממש לא חוגגית או חיפאית

אבל אחי מה אתה רוצה שהם יוציאו? אפילו רופא מהמומחים בעולם לא מצליח להעריך אם ומתי הוא יחזור, ובהסתכלות אחורה כל פעם שהעריכו טעו כמובן. כנל לגבי גולסה. לגבי שאר השחקנים לרוב כן יש מידע.

לפני14 שעות , tkui said:

מסכים

ואוסיף שלדעתי יש לנו צוות טוב יותר מהיריבות בליגה פשוט יש לנו עומס מטורף בגלל אירופה+ שחקני נבחרת

תראה את כמות הפציעות שיש לחיפה השנה לא רחוק משהיה לנו והם עוד לא התחילו להיכנס ללופ הזה כמו שהיה לנו בלי פגרה בכלל בין עונות

ב"ש הרסה כמה קריירות בשתי עונות של האירופית שלהם ושם שחקנים גם לא היו שחקני נבחרת כמו אצלנו

אני הכי אוהב את התגובות של אוהדי חיפה לכמות הפציעות שיש להם השנה(יאשימו את הכל לפני שיבינו שלו"ז המשחקים הזה חדש לרוב המוחלט של השחקנים שלהם+מיעוט ימי מנוחה בין משחק למשחק).

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

אני הכי אוהב את התגובות של אוהדי חיפה לכמות הפציעות שיש להם השנה(יאשימו את הכל לפני שיבינו שלו"ז המשחקים הזה חדש לרוב המוחלט של השחקנים שלהם+מיעוט ימי מנוחה בין משחק למשחק).

עם נטע לביא הם באמת נדפקו בלי קשר לעומס, נפצע בתחילת יולי במשחק הראשון באירופה ועדיין לא מצליח לחזור.

8 דקות לפני, thunderbolt said:

עם נטע לביא הם באמת נדפקו בלי קשר לעומס, נפצע בתחילת יולי במשחק הראשון באירופה ועדיין לא מצליח לחזור.

זה נכון. אבל ההלם שלהם שאפילו רופאי הפלא שלהם לא מצליחים להחיות כל שחקן תוך יום וחצי משעשע.

לפני10 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

אבל אחי מה אתה רוצה שהם יוציאו? אפילו רופא מהמומחים בעולם לא מצליח להעריך אם ומתי הוא יחזור, ובהסתכלות אחורה כל פעם שהעריכו טעו כמובן. כנל לגבי גולסה. לגבי שאר השחקנים לרוב כן יש מידע.

צודק נקודתית בגלל זה אני לא מסכים עם מי שציטטת 

אישית אני איתך, לגבי ההתנהלות הזאת, השליטה והידיעה בזה שיודיעו מתי הם יחזרו לא יגרום לי לשקט נפשי אלא להתבאס מלחשוב על השחקנים הפצועים ואם יש סיכוי קטן שההכנה של היריבות שלנו יפגע מחוסר הידיעה הזאת בין אם ישקיעו בהכנה לקראת שחקנים פצועים וישרפו זמן בין אם לא יהיו מוכנים לקראתם מצוין לי 

אבל אני מבין אוהדים שרוצים טיפה יותר לדעת מה קורה עם שחקנים פצועים, לפעמים החוסר ידיעה לגבי מכבי מטמטם

תראו דסה אצלינו היה סופר פציע ונראה שבהולנד זה די השתנה(בלי לפתוח עין, שרק יצליח).

גם אצילי הפציע הפך לאיש הפלדה בחיפה(כמובן עם לפתוח עין).

גם דור פרץ נפצע לא מזמן וחזר לכשירות די במהירות והוא טוען בכתבה שפורסמה היום בone שהסטנדרטים המקצועים שיש שם תרמו לכך. ציטוט:

"בפגרת הנבחרות הקודמות נפצעת, איך התמודדת עם הפציעה?
“להיפצע זה לא כיף, לשמחתי זו הייתה פציעה קלה של שבועיים בחוץ. השיקום היה בסדר גמור. הרגלי העבודה באיטליה שונים ממה שאני רגיל ויש מקצוענות. זה מה שהחזיר אותי מוקדם. שמח שחזרתי ויש לי את הזכות לשחק בנבחרת וכמובן עם הקבוצה שלי”."

אולי יש פה איזשהי בעיה, אולי זה סתם נקודתי. אבל מעניין.

15 דקות לפני, zion8 said:

תראו דסה אצלינו היה סופר פציע ונראה שבהולנד זה די השתנה(בלי לפתוח עין, שרק יצליח).

גם אצילי הפציע הפך לאיש הפלדה בחיפה(כמובן עם לפתוח עין).

גם דור פרץ נפצע לא מזמן וחזר לכשירות די במהירות והוא טוען בכתבה שפורסמה היום בone שהסטנדרטים המקצועים שיש שם תרמו לכך. ציטוט:

"בפגרת הנבחרות הקודמות נפצעת, איך התמודדת עם הפציעה?
“להיפצע זה לא כיף, לשמחתי זו הייתה פציעה קלה של שבועיים בחוץ. השיקום היה בסדר גמור. הרגלי העבודה באיטליה שונים ממה שאני רגיל ויש מקצוענות. זה מה שהחזיר אותי מוקדם. שמח שחזרתי ויש לי את הזכות לשחק בנבחרת וכמובן עם הקבוצה שלי”."

אולי יש פה איזשהי בעיה, אולי זה סתם נקודתי. אבל מעניין.

אצילי בריא כי הוא צורך את הסמים של בכר

ההזיה היא שדסה לפני העזיבה למכבי היה פחות טוב הגנתית מג'ראלדס (וטוב ממנו התקפית, אבל לא בהרבה ) והיום אחרי הסיבוב בהולנד הוא טוב ממנו בפער גם בהגנה וגם בהתקפה.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

ההזיה היא שדסה לפני העזיבה למכבי היה פחות טוב הגנתית מג'ראלדס (וטוב ממנו התקפית, אבל לא בהרבה ) והיום אחרי הסיבוב בהולנד הוא טוב ממנו בפער גם בהגנה וגם בהתקפה.

א.הסגנון של הליגה ההולנדית יושב לאלי דסה מעולה וגם הסגנון של ויטסה עצמה.

ב.רמת המשחק,האימון והמתקנים גם לא מזיקים להתפתחות של שחקן.

On 5.10.2021 at 19:49, קמחי said:

בחור על הכיפאק עם מזל רע.

אני שמח שהמועדון יותר מהוגן כלפיו. 

אני מקווה שיערכו לכבודו משחק פרידה חגיגי מול יריבה ראויה.