Jump to content

אורוש ניקוליץ' מצטרף למכבי תל אביב

T.L MTA

Recommended Posts

די,כבר כואב לי על הבן אדם.

סביר להניח שהוא כבר לא יחזור לשחק כדורגל מקצועני אז אני מקווה שלפחות מהצד של מכבי מנסים לסיים איתו את תקופת החוזה ברוח טובה בשביל לצמצם סיכון לתביעת ענק(מניח שבכל מקרה תהיה תביעה כלשהי לצערנו).

מעניין מה היו עושים אם הוא היה מצליח להישאר באימונים במהלך הקיץ 

לא היו מביאים זר שישי במקומו?

ואהבתי את איך שבכתבה מנסים להפיל עלינו את האשמה ומצוייר כאילו אנחנו אשמים אבל לא נעים לרופא בראיון להאשים אותנו

בזמן שכנראה כל הקבוצות בעולם היו מחזירות את השחקן הרבה לפני ומחמירות לו את הפציעה יותר (אם כבר הבעיה שלנו זה ההחזרה המאוחרת של השחקן והטיפול בכפפות של משי) חוץ מאיתנו כמה מועדונים בכדורגל הישראלי מקיימים את החוזה איתו? 4.5 שנים והכל מתקתק בלי נידויים ובלי תביעות נגדיות ובלי קיצוצי שכר כי בעלת הבית מצטרפת לפוליטיקה, חבל שמאירי לא יתבע אותם על זה אבל זה פוגע בנו הרושם הזה שמצוייר בתקשורת

נשמע בחור שיכל מאוד להצליח פה והאמת בלי שום קשר אלינו די כואב לי עליו 

אבחנו אצלי את אותה פציעה לפני שנה, ושני רופאים מומחים שונים אמרו לי שאין באמת טיפול.
אותי הפנו רק לפיזותרפיה וללכת לחזק את השרירים שמעל הברך. 
אני בן 35 ולא מקיים שגרת ספורט באופן קבוע, ולכן הרגליים שלי גם חלשות משמעותית משל כדורגלן, וזה זוועה לחיות עם זה. 

אפילו עם כדורגל בשכונה הוא סיים

האמלק שלי מהכתבה זה שהוא צריך לפרוש מכדורגל והוא למעשה כבר פרש ולא יחזור לשחק כדורגל מקצועני. 

מסכן, שמרוויח 350 אלף יורו בשנה, שיהיה לו בהצלחה בהמשך החיים.

האם מכבי ת"א ביצעה טעויות בטיפול הרפואי שלו?

"בטוח שנעשו טעויות, זה ברור לכולם, אבל זו פציעה מאוד מתעתעת ואני לא מאשים את מכבי ת"א בכלום. כמו שאמרתי, לקבוצה יש אינטרס שהוא יחזור וזה בסדר גמור. אני בקשר עם הרופאים של מכבי ת"א שאני יודע שעשו הכל כדי שהוא יחזור והעמידו את כל האמצעים לרשותו. אני יודע שאורוש מאוד מעריך את זה. ייתכן שהיו טעויות בטיפול, אבל אי אפשר להאשים אותם בזה".

לפחות הוא אומר שמכבי היו בסדר ואין פה מחדל ברמת המועדון.

וואלה מסכן, שיהיה בריא

גולסה אמר פעם שהוא יכל להיות אחד הזרים הכי טובים שנחתו פה. הוא עבר איתו את השיקום, לא ויתר והראה תמיד ניצוצות של כוכב.

חבל בשבילנו ובשבילו.

כל אלה שקוראים לו עוקץ,נפילה או כל מילה אחרים פשוט הזויים

הגיע שחקן עם גיליון רפואי נורמלי לחלוטין,בגיל מצויין ועם כושר מעולה אחרי עונה מצויינת

הוא אשם שהוא נפצע ככה? היה לו המון המון חוסר מזל וזה סיפור מאוד עצוב איך כנראה נגמרה לו הקריירה

6 דקות לפני, קמחי said:

בחור על הכיפאק עם מזל רע.

אני שמח שהמועדון יותר מהוגן כלפיו. 

מקווה שלפחות יעשה לנו שירות טוב בגזרת הלשכנע סרבים עם רזומה להגיע לכאן(שחקנים זרים רוצים לדעת שהמקום שהם חותמים בו *בקבוצות הגדולות* הוא לפחות במינימום סביר+ ביחס לשחקנים).

7 דקות לפני, erantheking21 said:

נפל למקום הכי טוב שיכל ומכבד את החוזה שלו

מעולה שמכבי כזאת. ואם לא יכבדו, לא אומר שלא ישלמו בסוף. סיטואציה חסרת מזל לשני הצדדים. ניקוליץ קורבן של הנסיבות לא פחות מאיתנו. אנחנו הסתדרנו בלעדיו ונמשיך הלאה. לו, התרסקה הקאריירה. 

הפועל הייתה מוציאה אותו לחל"ת ומתנערת מהחוזה אחרי חודש

ובואו עם כל הצער על הקריירה שהלכה, 350 אלף יורו נטו לעונה הבחור לא מסכן. אם לא הייתי מכיר את המקרה לפי התגובות שלכם הייתי חושב שכרתו לו את 2 הרגליים

מקווה בשבילו שהבעיה הרפואית תיפתר בשביל שיהיה לו חיים נורמליים בלי קשיים מיוחדים

ממש עצוב הסיפור שלו, ואם יש משהו שאני גאה במועדון שלנו לגביו זה שהם לא זורקים שחקנים כאילו היו זבל שאפשר להיפטר ממנו כשלא מתאים (בניגוד לעאלק מועדונים גדולים אחרים בארץ), נותנים את הכלים ומטפלים במה שצריך, כך שכל שחקן שעזב אותנו אומר עלינו רק דברים טובים. זה לא פעם ראשונה שהמועדון מטפל בשחקן פצוע ולא מחפש איך לחתוך אותו מהסגל. 

שיהיה לו רק בריאות, קשה לי לראות אותו אי פעם חוזר לשחק אבל מקווה שהוא יצליח איכשהו, בין אם במכבי או בכל מקום אחר. 

36 דקות לפני, פנחס שוף said:

הפועל הייתה מוציאה אותו לחל"ת ומתנערת מהחוזה אחרי חודש

ובואו עם כל הצער על הקריירה שהלכה, 350 אלף יורו נטו לעונה הבחור לא מסכן. אם לא הייתי מכיר את המקרה לפי התגובות שלכם הייתי חושב שכרתו לו את 2 הרגליים

מקווה בשבילו שהבעיה הרפואית תיפתר בשביל שיהיה לו חיים נורמליים בלי קשיים מיוחדים

זה לא רק כסף(שגם שם הוא הפסיד לא מעט שנות השתכרות קדימה). זה החלום ושברו למישהו שבטח מגיל צעיר עבד וחלם לשחק ולממש את עצמו.  

12 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא רק כסף(שגם שם הוא הפסיד לא מעט שנות השתכרות קדימה). זה החלום ושברו למישהו שבטח מגיל צעיר עבד וחלם לשחק ולממש את עצמו.  

שחקנים מבוטחים במיליונים במידה וקורה להם משהו אח, שיביא לי את הבעייה הזאת ברגל+ביצה שמאלית בתמורה לעו"ש והכסף שייכנס מהביטוח שלו 

מסכן.

במקרה והוא פורש מכדורגל הוא מקבל פיצוי כלשהו מהביטוח או משהו כזה?

נשארו לו די הרבה שנים לשחק ולהרוויח לולא הפציעה.

31 דקות לפני, guyG said:

שחקנים מבוטחים במיליונים במידה וקורה להם משהו אח, שיביא לי את הבעייה הזאת ברגל+ביצה שמאלית בתמורה לעו"ש והכסף שייכנס מהביטוח שלו 

נזק נפשי זה גם משהו משמעותי לחיים אחרי פרישה אצל כדורגלנים.