Jump to content

סבוריט וקנדסה

matis

Recommended Posts

דסה לא ישאר. הוא רוצה אירופה, בצדק מבחינתו.

מקווה שיבחר קבוצה נכונה בליגה נכונה שתוכל להינות מהיכולות ההתקפיות שלו , אחרת הוא יחזור מהר לארץ.

אגב, אני במקום מכבי מוכר אותו כבר עכשיו עם זכות ראשונים בחזרה לארץ. זה עדיף מכך שהוא ישתחרר בחינם בקיץ ונאבד זכות ראשונים

מתעב את הדבר הזה שנקרא זכות ראשונים. שחקנים הם בני אדם, הם לא רכוש. אם הוא רוצה לשחק בקבוצה אחרת בארץ מה אני צריך שחקן שישחק בלי חשק ובכח בגלל שהוא חתם על איזה סעיף הזוי שה' יודע איך הוא חוקי לפני 3 שנים?

דסה לא ישאר. הוא רוצה אירופה, בצדק מבחינתו.

מקווה שיבחר קבוצה נכונה בליגה נכונה שתוכל להינות מהיכולות ההתקפיות שלו , אחרת הוא יחזור מהר לארץ.

אגב, אני במקום מכבי מוכר אותו כבר עכשיו עם זכות ראשונים בחזרה לארץ. זה עדיף מכך שהוא ישתחרר בחינם בקיץ ונאבד זכות ראשונים

למה בצדק?

לשחק בקבוצת אמצע טבלה בבלגיה או בשוויץ זה עדיף מאשר לשחק במכבי וכמעט כל שנה להיות באירופה/להתמודד על תארים?

אלא אם באירופה יתנו לו הרבה יותר שכר לא מבין איך זה בצדק מבחינתו.

כמובן שאם יקבל הצעה מליגה בכירה זה משהו אחר, אבל לא רואה את זה קורה.

מתעב את הדבר הזה שנקרא זכות ראשונים. שחקנים הם בני אדם, הם לא רכוש. אם הוא רוצה לשחק בקבוצה אחרת בארץ מה אני צריך שחקן שישחק בלי חשק ובכח בגלל שהוא חתם על איזה סעיף הזוי שה' יודע איך הוא חוקי לפני 3 שנים?

מבין, רק שאתה לוקח את זה לקיצון. זה לא שתהיה לו הצעה ממכבי והצעה מברצלונה בפי 10 שכר כך שהוא יהיה ממורמר. כנראה שהוא יחזור יהיו לו הצעות מ3-4 קבוצות בשכר דומה. אתה רוצה את היתרון בשלב הזה.

אתה יכול לשחרר אותו בסכום נמוך ממה שתיכננת, בתנאי שאתה מסכם איתו את זה. לדעתי, הוגן

למה בצדק?

לשחק בקבוצת אמצע טבלה בבלגיה או בשוויץ זה עדיף מאשר לשחק במכבי וכמעט כל שנה להיות באירופה/להתמודד על תארים?

אלא אם באירופה יתנו לו הרבה יותר שכר לא מבין איך זה בצדק מבחינתו.

כמובן שאם יקבל הצעה מליגה בכירה זה משהו אחר, אבל לא רואה את זה קורה.

לדעתי הוא שווה יותר מזה (שוב בהינתן קבוצה נכונה בליגה נכונה).

אני מעז לומר שסבוריט המגן עם משחק הראש, לפחות ברמת ההגנה, הכי טוב שראיתי בארץ.

יש לו קטעים שאחרים מרחיקים לחוץ והוא מוריד לשחקן בנחת ומתחיל התקפה.

מבין, רק שאתה לוקח את זה לקיצון. זה לא שתהיה לו הצעה ממכבי והצעה מברצלונה בפי 10 שכר כך שהוא יהיה ממורמר. כנראה שהוא יחזור יהיו לו הצעות מ3-4 קבוצות בשכר דומה. אתה רוצה את היתרון בשלב הזה.

אתה יכול לשחרר אותו בסכום נמוך ממה שתיכננת, בתנאי שאתה מסכם איתו את זה. לדעתי, הוגן

רוצה יתרון? תן לשחקן תנאים טובים, תגרום לזה שיהיה לו כיף להיות במקום עבודה שלו, תראה לו שאכפת לך ממנו גם כשהוא בחו"ל ותתקשר לדרוש בשלומו, רחמנא לצלן אולי אפילו פעם בשנה תטוס אליו לבקר. הרבה יותר אפקטיבי ונכון בעיניי

סאבוריט אדיר וראו את זה מהנגיעה הראשונה שלו בכדור.

לגמרי מהשניה הראשונה. גם את החלודה הוא הוריד מהר וחשוב מזה, התאקלם מצויין בארץ זרה. אבל היו כאן בזמן אמת כמה הודעות מיתולוגיות ממש בהקשר שלו. למסגר ממש. שויין.

לגמרי מהשניה הראשונה. גם את החלודה הוא הוריד מהר וחשוב מזה, התאקלם מצויין בארץ זרה. אבל היו כאן בזמן אמת כמה הודעות מיתולוגיות ממש בהקשר שלו. למסגר ממש. שויין.

בילבאו עלק.

היה מישהו שכתב שהוא יותר גרוע מבן הרוש אחרי משחק אחד בלבד שגם בו היה בסדר גמור ביחס למשחק בכורה.

כולם פתחו על סאבוריט כאשר מהרגע הראשון היה אפשר לראות שהוא שחקן טוב ומצריך זמן הסתגלות. לטעמי בצד ההגנתי הוא הטוב ביותר שנחת כאן מזה שנים. התקפית הוא טוב יותר מכל מי ששיחק כאן בשנים האחרונות .

כולם פתחו על סאבוריט כאשר מהרגע הראשון היה אפשר לראות שהוא שחקן טוב ומצריך זמן הסתגלות. לטעמי בצד ההגנתי הוא הטוב ביותר שנחת כאן מזה שנים. התקפית הוא טוב יותר מכל מי ששיחק כאן בשנים האחרונות .

מי זה כולם?

מי זה כולם?

בדיוק, על איזה כולם מדובר, היה מגיב אחד שקטל אותו אחרי משחק אחד וקרא לו עומרי בן סבוריט, אבל כולם יצאו עליו, רוב האנשים נתנו לו את הזמן, והוא הוכיח בענק.

היו פה מלא טינופים עליו.

מעטים אלה שהחזיקו ממנו מההתחלה.

מלא. אנשים עם דימיון מפותח שמדמיינים דברים. לא נתנו לו שניה להתאקלם. היה ברור שמדובר במגן שמאלי טוב.

איכות כזאת בשני הצדדים באותו הזמן, לא היה למכבי שנים. ולא, שטרית ושפונגין לא היו שם.

בדיוק, על איזה כולם מדובר, היה מגיב אחד שקטל אותו אחרי משחק אחד וקרא לו עומרי בן סבוריט, אבל כולם יצאו עליו, רוב האנשים נתנו לו את הזמן, והוא הוכיח בענק.

מי מוצא את הנושאי משחק/שחקן הראשונים של סבוריט? מלבד כמה טרולים לא זכור לי שיצאו עליו כמו שמתארים לפורום יש נטייה לדרמטיות בקטעים האלו או שהזיכרון שלי לא טוב.