Jump to content

לקראת אשדוד

itan17

Recommended Posts

לא הבאנו את דיה סבע. אפשר לסגור את הליגה.

בלי דיה סבע אין מה למכור בליגה הזאת.

הליגה הזאת בדיחה, בדיוק כמו הפרנויה של אוהדי מכבי.

הכל תלוי במכבי וגם אם אמיל אמבמבה ייפתח היום, זה צריך להיגמר ב2-3 חתיכות למכבי.

עשיתם משוינפלד אפס מאופס. הלוואי יבקיע היום רק בשביל שכולכם תתהפכו פה כמו חסרי מושג.

תשמע, זה שהוא יבקיע לא אומר שאתה מבין בכדורגל באותה מידה כן?

הוא חלוץ עם מספרים של בלם אני באמת לא מבין איך אפשר לסנגר עליו

עשיתם משוינפלד אפס מאופס. הלוואי יבקיע היום רק בשביל שכולכם תתהפכו פה כמו חסרי מושג.

זה לא חוסר מושג, הבנאדם פועל בניין. חלוץ עם 0 שערי ליגה.

צריך להיות חסר מושג בשביל להגן עליו, אם כבר.

אני לא מסנגר על שוינפלד

רק מטיל ספק בסטטיסטיקה

סטטיסטיקה היא סטטית ויבשה ולא תמיד מספרת את הסיפור וצריך לקחת אותה בערבון מוגבל

לדוגמא הנתון הזה של 0 שערי ליגה - טומן בחובו גם כמעט 10 שערים אם אני לא טועה במסגרות אחרות

כמובן שגם 10 זה לא מספק

אבל פה נכנס השימוש הלא מספיק והנסיבות האובייקטיביות שבאמת מנעו ממנו מספיק הזדמנויות

בקיצור כולנו מסכימים שהוא לא שחקן הרכב במכבי ושספק אם בכלל ראוי להוות מחליף

אבל מיותר לעשות סביבו כל כך הרבה דרמה

אני חושב שאם אנחנו מאמינים באיביץ, אז צריך לעשות פחות דרמה מההרכבים. ובקבוצה ראויה לאליפות, בדרך כלל כל מטאטא פוגע- זה כלל ידוע. אז אם העסק בריא וזורם, קל לאינדבדואל לבוא לידי ביטוי. הכדורגל הוא כבר מזמן לא משחק של הרכב, אלא של סגל.

אי אפשר להתווכח עם נתון של 0 שערי ליגה בכמעט 2 עונות מלאות. אבל כן ראוי להזכיר, בכוכבית קטנה, שהבן אדם לא שיחק כמעט בכלל.

כשכבר כן קיבל צ'אנס אז הוא או תופקד באגף או באמצע בשיטת נשק יום הדין, שמכבי חייבים גול ב10 דק האחרונות ומעיפים לו כדורים לאנדזון בהייל מארי.

אני חושב שאם אנחנו מאמינים באיביץ, אז צריך לעשות פחות דרמה מההרכבים. ובקבוצה ראויה לאליפות, בדרך כלל כל מטאטא פוגע- זה כלל ידוע. אז אם העסק בריא וזורם, קל לאינדבדואל לבוא לידי ביטוי. הכדורגל הוא כבר מזמן לא משחק של הרכב, אלא של סגל.

מסכים איתך ברמת העיקרון (קנדיל נכנס להרכב ובמשחק השני כבר היה טוב ואפילו כבש, יוני בדרבי-טוטו ולא חסר דוגמאות) אבל נראה שהולכים פה ליותר מדי שינויים בהרכב (בלי גולסה - כפוי, מיכה, אצילי, ושכטר), נקווה לטוב.

בדיוק.

יש כמה מאפיינים ברורים לקבוצה אלופה, עוד אחד מהם זה איזה 2-3 ניצחונות דקה 90 ולנצח את היריבה הגדולה שלך בחוץ, את זה עדיין לא ראינו.

בדיוק.

יש כמה מאפיינים ברורים לקבוצה אלופה, עוד אחד מהם זה איזה 2-3 ניצחונות דקה 90 ולנצח את היריבה הגדולה שלך בחוץ, את זה עדיין לא ראינו.

היו כמה ניצחנות בסוף משחק (ולא בהכרח דקה 90 לנוכח זה שלא הגעת להמון מצבים שבדקה 90 אתה לא מוביל) ועבר רק סיבוב אחד כדי לנצח את היריבה הגדולה שלך (חדרה?)

מסכים איתך ברמת העיקרון (קנדיל נכנס להרכב ובמשחק השני כבר היה טוב ואפילו כבש, יוני בדרבי-טוטו ולא חסר דוגמאות) אבל נראה שהולכים פה ליותר מדי שינויים בהרכב (בלי גולסה - כפוי, מיכה, אצילי, ושכטר), נקווה לטוב.

וואלה? קשה לי להאמין. אחד מאצילי מיכה בעיני זה מאסט.

כמה פעמים שוינפלד פתח בליגה בתור חלוץ בהרכב חזק?

אפילו שיש לו 0 שערים, הסטטיסטיקה הזאת אומרת הרבה פחות ממה שאתם חושבים.

בדיוק.

95 לא ניצחנו שום יריבה גדולה בחוץ ככל הזכור לי.

היו כמה ניצחנות בסוף משחק (ולא בהכרח דקה 90 לנוכח זה שלא הגעת להמון מצבים שבדקה 90 אתה לא מוביל) ועבר רק סיבוב אחד כדי לנצח את היריבה הגדולה שלך (חדרה?)

ברור שעדיין מוקדם להגיד.

חדרה זו לא היריבה הגדולה, לנצח בטרנר יהיה סימן טוב.

זה לא 100% כן? אבל קורה ברוב המקרים, קח את ב"ש ניצחו אותך בבלומפילד, לפני 2 עונות בנתניה עם הגול של אוגו ושנה שעברה עם ממן.

כמה פעמים שוינפלד פתח בליגה בתור חלוץ בהרכב חזק?

אפילו שיש לו 0 שערים, הסטטיסטיקה הזאת אומרת הרבה פחות ממה שאתם חושבים.

אני גם חושב. בכל מקרה הוא היה צריך לתת יותר, אבל יותר פעמים מלא, זה קרה בבגלל תנאים שלא היו קשורים אליו.

מסתמן שגם היום הוא יסבול מזה...

ניצחנו את השלישית בחוץ(בש) במשחק הכי חשוב של העונה מול קבוצה שלא הפסידה כל העונה בבית כמדומני.

תשמע, זה שהוא יבקיע לא אומר שאתה מבין בכדורגל באותה מידה כן?

הוא חלוץ עם מספרים של בלם אני באמת לא מבין איך אפשר לסנגר עליו

מדויק !

אני לא מסנגר על שוינפלד

רק מטיל ספק בסטטיסטיקה

סטטיסטיקה היא סטטית ויבשה ולא תמיד מספרת את הסיפור וצריך לקחת אותה בערבון מוגבל

לדוגמא הנתון הזה של 0 שערי ליגה - טומן בחובו גם כמעט 10 שערים אם אני לא טועה במסגרות אחרות

כמובן שגם 10 זה לא מספק

אבל פה נכנס השימוש הלא מספיק והנסיבות האובייקטיביות שבאמת מנעו ממנו מספיק הזדמנויות

בקיצור כולנו מסכימים שהוא לא שחקן הרכב במכבי ושספק אם בכלל ראוי להוות מחליף

אבל מיותר לעשות סביבו כל כך הרבה דרמה

6 בכל המסגרות מאז שהגיע. (0 בליגה)

הלוואי שיבקיע בשביל לנצח למי אכפת מכל יתר השטויות. עדיין לא אומר שהוא לא נגר.

לא מבין מה הקשר לכמות הדקות של שויינפלד. רואים שאין לו כדורגל, הוא גמלוני עם ובלי הכדור וגם את מה שהוא אמור לעשות טוב שזה להוריד כדורי גובה או לנגוח לשער הוא לא עושה מספיק טוב. כן הוא עושה לחץ, חוזר להגנה ונלחם על כל כדור אבל לשחקן כמוהו אין מקום במכבי, גם אם יבקיע היום שלושער.