Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

לי יש יותר סיכוי לצאת לאירופה בעונה הבאה מאשר לסבוריט. סבוריט שחקן מעולה הוא ספרדי צרפתי שלא צריך חצי עונה לא רעה בליגה בינונית בשביל לחזור לשחק באירופה. תהיו רגועים, סבוריט כאן, לפחות לעוד עונה. המקסימום שהוא יעשה זה לצאת להתחתן סופ"ש ולחזור.

אני באמת חושב שוידאר היה האור בקצה המנהרה בשנים האחרונות. לא יכול לשכוח כל כך מהר את מה שעשה כאן.. בעיניי הוא עדיין רמה מעל הליגה ויש לו מקום גם היום.

אני בכל אופן הייתי רוצה שיחזור.

מאמין שיגיעו רק זרים ואולי שחקן הגנה ישראלי. בכל עמדה שחושבים לעבות את הסכל עם ישראלי יסתכלו קודם כל על רשימת המושאלים ובכל עמדת קישור והתקפה יש פרוספקטים טובים.

ההוא עם נבואת הזעם...רוצים חצי קבוצה ? בסדר זה לא אומר שמכבי תשחרר את כולם..

סאבוריט? סיכוי של 10 אחוז שיעזוב.

עם כבר לאצילי יש פוטנציאל לצאת לאירופה לפני מיכה..הם לא ימהרו לרוץ מהר ומכבי לא תמהר לשחרר לדעתי.

חוץ מדסה שתלוי בעצמו, דור פרץ שאם תהיה עליו הצעה של 4-5 מליון וראיקו לא נראה לי שיש שחקנים עם פוטנציאל לעזוב בעל כורחנו.

וידאר? נו באמת..מיצה את עצמו במכבי, נתן פה המון..גולר בחסד, אבל תלוי בהמון משתנים, התנועה שלו היא בהתאם לשחקנים שיעשו בשבילו, הוא מלך ברחבה, אבל שכטר למשל יוצא החוצה ועובד בשביל לפתוח הגנות, אנחנו צריכים תואם שכטר אבל משופר, ראינו ששכטר יכול לסחוב חצי עונה ואז היתה ירידה קלה כמו כולם..וידאר לא מתאים כרגע לסגנון, להצעה הכספית ולמה שאנחנו צריכים..מי אמר שישוחרר בחינם? הוא הרוויח מליון יורו לעוה במכבי, אז כמה נראה לכם שנשלם לו? הוא יסכים לרדת בחצי שלם? לא לא נראה לי..הוא יקר גם בלי העברה והוא לא הסגנון שאנחנו צריכים, גולר ככל שיהיה.

בעקבות האב? יבגני שאחוב קיבל פנייה ממכבי תל אביב בנו של שחקן מכבי פ"ת ומכבי נתניה לשעבר מסיים חוזה בפאוק סלוניקי וכבר שוחח עם איביץ', שאימן אותו ביוון. רשם העונה 26 הופעות וכבש שער אחד במדי האלופה שבדרך

יבגני מתפקד כקשר 50:50, מרבה להצטרף להתקפות ובעל מסירות והגבהות מדויקות מאוד. הוא היה יכול לייצג את נבחרת ישראל, אבל לא נקרא לדגל, ובסופו של דבר קיבל את ההזדמנות באוקראינה, בה רשם ארבע הופעות, כבש שער אחד, ואף היה חלק מהסגל הראשוני שלה ליורו 2016. כרגע, הוא בדרך לאליפות עם פאוק סלוניקי, שחווה עונה מטורפת ולא הפסידה ב-25 מחזורים בליגה היוונית.

החלק המודגש נשמע קצת הזוי.

לא מכיר אותו כשחקן, אבל אם הוא קשר אחורי ושחקן הרכב בפאוק העונה, אז הוא בוודאי מספיק טוב עבורנו, ופותר את הבעיה שלנו במרכז השדה (עזיבה אפשרית של דור פרץ, צורך בזר).

עם זאת, אני בספק גדול אם יש לנו את הכסף להציע לו חוזה טוב יותר ממועדונים אחרים.

הוא ישראלי אגב?

הוא התגורר בארץ תקופה, אין לי מושג למה חושבים שהוא ישראלי.

כאן בפורום או בכתבה?

כי בכתבה כתוב שהוא יכל לשחק בנבחרת ישראל. כלומר יש לו אזרחות לפי מה שהם אומרים.

https://sports.walla.co.il/item/2822517

כתבתי עליו לפני שנה.

לדעתי יחשב ישראלי ויכול להיות שיחוק.

הוא שחקן רוטציה בפאוק, אבל נכנס להרכב במשחקים האחרונים. פאוק זכו באליפות ביוון ככה שקשה לי להאמין שיוותר על הצ'מפיונס, למרות שבראיון נשמע שהוא אוהב את ישראל וירצה לשחק פה.

לי יש יותר סיכוי לצאת לאירופה בעונה הבאה מאשר לסבוריט. סבוריט שחקן מעולה הוא ספרדי צרפתי שלא צריך חצי עונה לא רעה בליגה בינונית בשביל לחזור לשחק באירופה. תהיו רגועים, סבוריט כאן, לפחות לעוד עונה. המקסימום שהוא יעשה זה לצאת להתחתן סופ"ש ולחזור.

לא הבנתי - גם הסברת למה סביר שיעזוב, וגם סיכמת בזה שלא סביר שיעזוב?

לבן אדם יש משמעת טקטית וטכניקה שנדירות אצל מגנים שמאליים - ולא רק בארץ. את הטכניקה שלו ראינו גם בכל אחד מהגולים שלו, וגם אפילו (עם כמה שיישמע מצחיק) בשיתוף הפעולה שלו עם צ'יקו בטורניר הטניס-רגל של מכבי.

עם כל זה שבשדים אוהבים להתלהב מהמגן השמאלי שלהם שמגביה כדורים לשום מקום ולהאשים את ההתקפה בזה שלא הגיעה לכדורים, כי ידוע שהגבהות זה דבר מאוד אפקטיבי - אנריק מגן שלא עושה חורים, שלא מגביה הרבה כי מקבל החלטות נכונות ולא סתם מעיף כדורים, שמשתלט על כדורים ומוסר אותם משל היה פליימייקר, ושמבקיע שערים משל היה חלוץ. אין מגנים שמאליים כאלה. לא רק בארץ. יודע שבארץ אוהבים להתלהב מהגבהות, כי מסתבר שאנחנו עדיין בשנות התשעים, אבל אנריק הוא מגן אדיר. ברמה שמעל הארץ.

אנריק אחד השחקנים הטובים במכבי, ועדיין לא מחפש לגנוב את ההצגה. כי יודע שמגן ושצריך להיות אחראי. שחקן כזה הוא נכס לכל קבוצה, גם ברמות יותר גבוהות משלנו. וכמו כל מגן שמאלי טוב, אם יעזוב נרגיש את העזיבה שלו יותר ממה שמרגישים את הנוכחות שלו - כי אנחנו לוקחים כמובן מאליו את כל החורים שמגינים שמאליים שהם לא אנריק סבוריט גורמים להם. כמה פעמים השנה ראיתם התקפות מסוכנות באות מהאגף שלו? ולעומת זאת כמה התקפות מסוכנות ראיתם שלקח בהן חלק? הוא השחקן שהכי מתאים לרמות הגבוהות מכל שחקני מכבי הנוכחית לדעתי.

שחקן דוגמת סאבוריט לא צריך להיות בליגה הישראלית, בטח ובטח במעמד וברמת השכר שהוא זוכה לה במכבי.

אני בהחלט רואה תרחיש שבקיץ מכבי תזכה להצעות עליו.

מה האינטרס לעזוב ליגה טובה מישראל?

משלמים כסף גדול בליגה הישראלית באופן יחסי ובזמן.

(בדיחות הפועל והבקרה בעוד 3,2,1)

שאחוב, בלם זר, חלוץ זר, שוער זר במקום ראיקו - וזה חלון טוב בשבילי

בהנחה שמיכה משחק באמצע. קצת מיותר להחזיק שני שחקנים זרים בעלי אותו תפקיד.

שאחוב נראה יותר 50-50 כמו גולסה וכו' ולא קדמי כמו מיכה וניקוליץ

שחקן דוגמת סאבוריט לא צריך להיות בליגה הישראלית, בטח ובטח במעמד וברמת השכר שהוא זוכה לה במכבי.

אני בהחלט רואה תרחיש שבקיץ מכבי תזכה להצעות עליו.

שחקן מדהים, אני באמת מקווה שנוכל להשאיר אותו לפחות לעוד שנה.