Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

דרך אגב, יותר יבאס אותי לראות את טוואטחה חותם בחיפה...לדעתי הוא ישדרג כל קבוצה בליגה, אבל בתפקיד שלו אנחנו סגורים.

מקווה מאוד שטוואטחה לא יחזור לארץ.

דרך אגב, יותר יבאס אותי לראות את טוואטחה חותם בחיפה...לדעתי הוא ישדרג כל קבוצה בליגה, אבל בתפקיד שלו אנחנו סגורים.

אתה באמת רואה את סבוריט נשאר אחרי עונה כזאת?

מפתיע אותי שאנשים לא בלחץ שאנחנו הולכים לאבד חצי סגל בערך.

אתה באמת רואה את סבוריט נשאר אחרי עונה כזאת?

מפתיע אותי שאנשים לא בלחץ שאנחנו הולכים לאבד חצי סגל בערך.

מה אתה בלחץ? מי יסתכל על קבוצה מישראל בלי אירופה אם ניתן קמפיין אירופי יפה עונה הבאה אפשר להתחיל להילחץ.

מה אתה בלחץ? מי יסתכל על קבוצה מישראל בלי אירופה אם ניתן קמפיין אירופי יפה עונה הבאה אפשר להתחיל להילחץ.

ראיקוביץ' בוודאות עוזב, דסה כמעט בוודאות, פרץ,מיכה וסבוריט - פוטנציאל לצאת לאירופה.

ואז יש לך את אלה שיעזבו מפאת חוסר בדקות משחק / לא טובים מספיק לסגל - טיבי, אמאדור, אולי שוינפלד.

אני פחות דואג מאלה שיעזבו מפאת חוסר דקות משחק, יותר משחקני הרכב שיש סיכוי יותר מסביר שלא יהיו פה בעונה הבאה.

ראייקו חייב להימכר- זה הכי לטובתנו. פרץ, פוטינציאל גדול למכירה- בגיל וביכולת(לא מעט קשרים מושאלים יכולים להתחיל להשתלב במקרה כזה). דסה- חבל. סאבוריט ומיכה ישארו במכבי כי יש גבול. לא רואה את אמאדור(עוד שנתיים חוזה) משוחרר. ספק גדול לגביי שוינפלד כי הוא נכס למאמנים ובכל מקרה יש למכבי תחליפים מידיים(אלמוג, חוזז). טיבי, סימן שאלה גדול.

דעה לא פופולרית: לא מתלהב מאז'ובל.

אני לא ראיתי הרבה משחקים שלו אבל ממה שראיתי לא בטוח שהוא עדיף על שוינפלד כחלוץ רוטציה שלישי (יכול להיות שהוא יותר טוב אבל עדיף לא לשלם עליו ולהשאיר את שוינפלד שמבין כמה דקות הוא מקבל), וגם לא נראה לי שהוא ירצה לבוא כחלוץ שלישי.

דעה לא פופולרית: לא מתלהב מאז'ובל.

אני לא ראיתי הרבה משחקים שלו אבל ממה שראיתי לא בטוח שהוא עדיף על שוינפלד כחלוץ רוטציה שלישי (יכול להיות שהוא יותר טוב אבל עדיף לא לשלם עליו ולהשאיר את שוינפלד שמבין כמה דקות הוא מקבל), וגם לא נראה לי שהוא ירצה לבוא כחלוץ שלישי.

לדעתי הוא יעקוף את שכטר גם ברוטציה ויתחרה עם אופאדו אם לא יבוא איזה חלוץ זר אכזר.

הוא שחקן הרבה יותר ורסטילי יש לו דריבל מהירות ובעיטה טובים ויחסית לשחקן ישראלי גם חכמת משחק. אני חושב שבמערכת כמו מכבי עם איביץ' הוא יוכל רק להשתפר עוד יותר.

לדעתי הוא יעקוף את שכטר גם ברוטציה ויתחרה עם אופאדו אם לא יבוא איזה חלוץ זר אכזר.

הוא שחקן הרבה יותר ורסטילי יש לו דריבל מהירות ובעיטה טובים ויחסית לשחקן ישראלי גם חכמת משחק. אני חושב שבמערכת כמו מכבי עם איביץ' הוא יוכל רק להשתפר עוד יותר.

זה נשמע שעקבת אחריו קצת יותר ממני, לדעתך הוא יכול להיות כמו שכטר של השנה, חלוץ ראשון ברוטציה עם צ'יקו?

אני ראיתי משחקים שלו בעיקר נגדנו ונגד היריבות שלנו ולא עפתי.

זה נשמע שעקבת אחריו קצת יותר ממני, לדעתך הוא יכול להיות כמו שכטר של השנה, חלוץ ראשון ברוטציה עם צ'יקו?

אני ראיתי משחקים שלו בעיקר נגדנו ונגד היריבות שלנו ולא עפתי.

עקבתי אחריו עד כמה שאפשר עוד מתקופתו בעכו. לדעתי בטח במצב של שכטר היום הוא יותר טוב ממנו ואצלנו יוכל לבוא הרבה יותר לידי ביטוי.

שום אז'ובל, שום אלון תורג'מן וכאלה - מה קרה לכם??? בעונה הבאה צריך לעשות צעד קדימה, לא אחורה או להישאר במקום.

ועם איזה כסף תעשה את זה?

אתה צריך שיהיו גם ישראלים טובים בסופו של דבר. זה מה שיש בשוק. לדעתי אז'ובל זה חלוץ טוב ולגיטימי שיכול רק להשתפר אצלנו. כמובן שהנבואה ניתנה לשוטים אבל מבחינת פוטנציאל אני חושב שבהחלט יש לו.

ועם איזה כסף תעשה את זה?

אתה צריך שיהיו גם ישראלים טובים בסופו של דבר. זה מה שיש בשוק. לדעתי אז'ובל זה חלוץ טוב ולגיטימי שיכול רק להשתפר אצלנו. כמובן שהנבואה ניתנה לשוטים אבל מבחינת פוטנציאל אני חושב שבהחלט יש לו.

לאז'ובל אין מקום בהרכב של הפועל חיפה, עם סך הכל 4 שערים, אז יש לו מקום אצלנו? לא חושב

אולי לספסל. אבל אני מזכיר לך שאנחנו מחפשים חלוץ פותח, לא לספסל.

אז'ובל. ממש. כבר עדיף איילון אלמוג.

אם נצא מנקודת הנחה (הלא מופרכת) שמוכרים את ראיקו ברווח נאה ושהשוער שיגיע במקומו יהיה בעלות שכר יותר נמוכה, יהיה מספיק כסף להביא חיזוק אחד מצוין בהעברה לא גדולה ועוד ישאר כסף להביא שחקנים חופשיים.

אז'ובל. ממש. כבר עדיף איילון אלמוג.

אם נצא מנקודת הנחה (הלא מופרכת) שמוכרים את ראיקו ברווח נאה ושהשוער שיגיע במקומו יהיה בעלות שכר יותר נמוכה, יהיה מספיק כסף להביא חיזוק אחד מצוין בהעברה לא גדולה ועוד ישאר כסף להביא שחקנים חופשיים.

אני חושש שכל מכירה בלי שלב בתים באירופה לא באמת תעזור כי הכסף שיכנס מהמכירה ילך לאיזון התקציב.

כך או כך זה לא שאני נעול על אז'ובל או משהו. לא אומר שצריך להתאבד עליו (לא שנצטרך, כץ מוכר את כולם בחצי חינם) זה לא שחקן MUST כמו למשל מוחמד עלי, אבל מבין הישראלים שיש הוא החלוץ הלגיטימי היחיד שהייתי מביא. (אלמוג כבר שלנו הוא לא רלוונטי לדיון).

וידאר בראיון בוואלה לא פוסל חזרה למכבי אם יפנו אליו.

אחלה חלוץ אבל לא יודע אם יותר מתאים לשיטה שלנו מצ'יקו, והוא גם יושב על חוזה יקר מאוד. הייתם מחזירים?

אחלה חלוץ אבל לא יודע אם יותר מתאים לשיטה שלנו מצ'יקו, והוא גם יושב על חוזה יקר מאוד. הייתם מחזירים?

וואו

וידאר זה כ"כ האקסית שיצאת איתה בטיול בהודו

מה קשור עכשיו לחזור?

היתה תקופה יפה, אבל בואי לא נחזור לשם..

ראייקו חייב להימכר- זה הכי לטובתנו. פרץ, פוטינציאל גדול למכירה- בגיל וביכולת(לא מעט קשרים מושאלים יכולים להתחיל להשתלב במקרה כזה). דסה- חבל. סאבוריט ומיכה ישארו במכבי כי יש גבול. לא רואה את אמאדור(עוד שנתיים חוזה) משוחרר. ספק גדול לגביי שוינפלד כי הוא נכס למאמנים ובכל מקרה יש למכבי תחליפים מידיים(אלמוג, חוזז). טיבי, סימן שאלה גדול.

אני חושש שיהיה ביקוש לסבוריט, מקווה שיישאר.

גם בשכר של 150 אלף לא מחזיר אותו.

בעיקר בגלל שהוא לא מתאים לשיטה של איביץ.

בשיטה של איביץ כולם עובדים בשביל אחרים. וידאר רק עובדים בשבילו, הוא לא עובד בשביל אחרים.