Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

יקר, אחרי השיא ולא משדרג אותנו בשום צורה.

אם יד דמי העברה אז זה באמת יורד מהפרק אבל לגבי שאר הדברים שציינת, לדעתי הוא התחליף הישראלי הכי טוב שניתן להביא לדור פרץ לעמדה 6. ולא חושב שהוא מעבר לשיא, לדעתי הוא טוב מהן ביטון.

אם יד דמי העברה אז זה באמת יורד מהפרק אבל לגבי שאר הדברים שציינת, לדעתי הוא התחליף הישראלי הכי טוב שניתן להביא לדור פרץ לעמדה 6. ולא חושב שהוא מעבר לשיא, לדעתי הוא טוב מהן ביטון.

מן הסתם התכוונת לניר ביטון אבל שניהם יקרים מדי בשבילנו ולא חושב שישפרו אותנו מי יודע מה..

חמד יקר, שחקן שלא מתאים לשטף ההתקפי ושיטת הלחץ שלנו, פציע, לא גדול כמו שעושים ממנו בתקשורת, לא אוהב את איך שהוא מתראיין נגד מאמנים ושחקנים אחרים בתקשורת ועם צבא של כתלבלבים שמפרסמים איך השמש זורחת לו מהתחת.. אם כבר לא ריאלי אז בלקמן שלפחות אנחנו כבר מכירים את היתרונות הרבם שלו וגם את החסרונות שלו

נ.ב. אור דסה שחקן נהדר שמתאים מאוד לקישור שלנו השחקן הראשון שאני מחזיר מהמושאלים

גם בלי דמי העברה הוא יקר.

מחליף לדור פרץ יש לנו בסגל כבר.

חלוצים כמו חמד יש בלי סוף, היתרון היחיד של חמד זו האזרחות הישראלית.. אז אם כבר מחפשים שחקן מהסוג הזה אז במה חמד טוב יותר מבן אזובל?

בקיצור, רק לא חמד. חי בסרט שהוא זהבי או רוזנטל.

שחקן בינוני פלוס ומזל שגורדי לא הצליח להביא אותו בשכר שהוצע לו.

חלוצים כמו חמד יש בלי סוף, היתרון היחיד של חמד זו האזרחות הישראלית.. אז אם כבר מחפשים שחקן מהסוג הזה אז במה חמד טוב יותר מבן אזובל?

בקיצור, רק לא חמד. חי בסרט שהוא זהבי או רוזנטל.

שחקן בינוני פלוס ומזל שגורדי לא הצליח להביא אותו בשכר שהוצע לו.

לא רק שהוא לא טוב יותר מבן אז'ובל, לדעתי אז'ובל אפילו יותר טוב ממנו

בחייאת ראבק אלמוג כהן זה מה שאתה רוצה לקבוצה שלך?!?

את הגמד הכסחן חסר יכולת הזה שיבוא ע"ח הילדים שלנו שעולים עליו באלף דרגות.

הדבר היחיד שאני זוכר מאלמוג כהן זה שהפועל הביאה אותו כשאנחנו הבאנו את זהבי.

הוא לא מעניין. לדעתי החיזוק צריך להיות נקודתי (אישית הייתי משאיר את אמאדור אבל אני מניח שהוא לא יישאר). אסור להתחיל להתפרע ולאבד את הקסם והטאץ של השנה.. כן חלוץ, כן שוער כי ראיקו יעזוב.

מי שמשחק כבר הרבה שנים בכדורגל האנגלי בטוח לא אפס.

העניין שהחלוץ הכבד הזה שצריכים לעבוד בשבילו לא מתאים לסגל הזה, ובכלל לכדורגל הישראלי. וידאר היה סקורר ענק אבל לא היה יודע לעשות לחץ או לפנות שטחים, ואחת הסיבות שההתקפה שלנו השתפרה היא הדינמיות והתנועות של שכטר וציקו בניגוד לוידאר. לא הייתי רוצה לחזור לשם. גם חמד צריך שיסדרו לו.

הישראלים שלנו נהדרים. הכי טובים בשוק. אין טעם להתאבד על ליגיונר בתפקיד חלוץ וכו', אפשר למצות את עניין הזרים, לשלם פחות שכר, להביא צעירים יחסית (מודל ראייקו - מבורך). חלוץ, בלם, שוער, קשר אחורי - לא להתפשר על פחות מהרכב פותח.

הוא לא אפס

אבל הוא לא מתאים למדיניות הרכש שלנו...אולי לשל ג'ורדי\חיפה .

הוא לא שחקן שיבוא ויתן פה את החיים שלו, אלא יהיה עוד בן בסט מפונק כזה שחושב שצריך לפתוח בהרכב.

למען הסר ספק אני ממש לא בעד תומר חמד.

הוא פשוט לא אפס כמו שעושים ממנו פה.

סתם אישיות מעצבנת ומקצועית אני לא חושב שהוא מתאים לסגנון של מכבי או יכול להתמודד עם תחרות.

מבחינת חלוץ ישראלי לרוטציה יש את: בלקמן, תורגמן ואזובל.

תורגמן הרשים מאד בשנה שעברה

באמת מה איתו מאז שעבר לאוסטריה?