Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

לא חושב שחוזז יחזור.

בהנחה שיגיע חלוץ זר לפי הדיווחים, יהיה רק עוד יותר צפוף בהרבה בהתקפה. אופואדו יחזור לקבל יותר דקות בכנפיים, וגם ניקוליץ' ייכנס לרוטציה בקישור ההתקפי (ואמרו שהוא גם משחק בכנף ימין לפעמים).

כל זה כמובן בהנחה שמיכה ואצילי לא יימכרו.

לגבי נאתכו, לא חושב שזה רלוונטי. הוא מרוויח בערך פי 4 ממה שנוכל להציע לו.

לא חושב שמישהו מהמושאלים בליגת העל יכול לשחק במשבצת של פרץ/גולסה למעט אולי קארצב.

יש לנו דווקא כמה בלאומית או בנוער שאולי יוכלו בעתיד (כמו תומר אלטמן, שי גולן או עידו שחר) אבל בטח לא בעונה הבאה. רחוק מזה.

לדעתי כל ה"בלאגן" הזה בקישור האחורי ואיך פותרים אותו (בעיקר אם פרץ אכן יימכר וכבר יהיו 6 זרים בעמדות אחרות כמו שמדווחים) זה האתגר הכי גדול של מנספורד, ברק ואיביץ' בקיץ הקרוב.

קראצב ואלמוג יהיו בסגל לדעתי. קראצב ישחק, בטח עם פרץ ימכר. זאת לא הבונדסליגה- הוא ישחק אם צריך. הוא כבר עכשיו שווה בין שווים.

אולי יתפשרו על חלוץ ישראלי (בלקמן,תורג'מן , חמד לפנטזיונרים)

ויביאו קשר זר.

בסך הכל אני בכלל לא נגד הרעיון (אבל כן נגד תורג'מן מבחינה מקצועית, וחמד מבחינה כלכלית או רצון לראות את השיגעון גדלות המהלך הזה שגם רק רוצה לבוא לחיפה ולא אלינו) אבל איביץ' כבר אמר לתקשורת שגם מדווחת מדווחת בלי סוף שמכבי מחפשת חלוץ זר. אני נוטה להאמין.

קראצב ואלמוג יהיו בסגל לדעתי. קראצב ישחק, בטח עם פרץ ימכר. זאת לא הבונדסליגה- הוא ישחק אם צריך. הוא כבר עכשיו שווה בין שווים.

גם אני חושב את זה לגבי קארצב. עדיין לא בטוח אבל שיהיה מספיק עומק אם יש לך את קארצב, גלזר וברסקי כאופציות ראשונות (גולסה צריך להוכיח שהוא מסוגל להיות כשיר ולחזור מהפציעה לא בכאילו אלא באמת).

לגבי אילון אלמוג, אני מאוד מחזיק ממנו אבל פשוט לא רואה איך הוא מקבל פה דקות בעונה הבאה. עדיף לו לצאת להשאלה נוספת. מקווה שבעתיד יירש את מקומו של עטר ויהיה קיצוני שמאלי פותח אצלנו.

אני חושב שצריך תכונות אחרות וגיל אחר. לא רוצה פנסיה במכבי. והיי, הוא לא הוואו לשפוך עליו משכורת.

לא שאני איזה מעריץ אבל הוא חלוץ מעולה בטח למטרות שלנו. והוא לא כזה זקן.

בסך הכל אני בכלל לא נגד הרעיון (אבל כן נגד תורג'מן מבחינה מקצועית, וחמד מבחינה כלכלית או רצון לראות את השיגעון גדלות המהלך הזה שגם רק רוצה לבוא לחיפה ולא אלינו) אבל איביץ' כבר אמר לתקשורת שגם מדווחת מדווחת בלי סוף שמכבי מחפשת חלוץ זר. אני נוטה להאמין.

גם אני חושב את זה לגבי קארצב. עדיין לא בטוח אבל שיהיה מספיק עומק אם יש לך את קארצב, גלזר וברסקי כאופציות ראשונות (גולסה צריך להוכיח שהוא מסוגל להיות כשיר ולחזור מהפציעה לא בכאילו אלא באמת).

לגבי אילון אלמוג, אני מאוד מחזיק ממנו אבל פשוט לא רואה איך הוא מקבל פה דקות בעונה הבאה. עדיף לו לצאת להשאלה נוספת. מקווה שבעתיד יירש את מקומו של עטר ויהיה קיצוני שמאלי פותח אצלנו.

גלזר הוא 6. אם פרץ נמכר, כן צריך גיבוי ל6. בסיטואציה הכלכלית שלנו, חייבים להמר. או בזר או במושאל.

לא שאני איזה מעריץ אבל הוא חלוץ מעולה בטח למטרות שלנו. והוא לא כזה זקן.

33 לא? אני הייתי רוצה חלוץ כמו שכטר רק צעיר יותר. אחד כזה שמשתתף במשחק בכל איזור.

33 לא? אני הייתי רוצה חלוץ כמו שכטר רק צעיר יותר. אחד כזה שמשתתף במשחק בכל איזור.

31 , יותר צעיר משכטר ועטר.

גלזר הוא 6. אם פרץ נמכר, כן צריך גיבוי ל6. בסיטואציה הכלכלית שלנו, חייבים להמר. או בזר או במושאל.

יש בזה משהו.

אבל יכול להיות שגם יסתפקו בשרן, שיהיה מן גיבוי של הגיבוי.

כרגע לפחות, נראה שלא נחתים שם זר.

31 , יותר צעיר משכטר ועטר.

במאי הקרוב הוא בן 32. שבע ו9 מאד חד מימדי. לא יודע. אם איביץ יהיה בעניין, אז גם אני. למה הוא על הפרק? הוא שחקן חופשי בקיץ?

אחד השנואים עלי חמד

קל, מעולם לא היה שחקן שכל חודש מקבל ראיון מקיף על זה שאין לו יח"צ בתקשורת וכמה חוסר יחס הוא מקבל.

מאז הסרט אתמול אני לא מפסיק לחלום ולפנטז שזהבי חוזר למכבי, מה אתם אומרים חלוץ מתאים?

מספיק להשאיל אותו מהסינים לחודש והוא יעלה אותנו לאלופות.

ועכשיו בחזרה למציאות, לצערי אני לא רואה חלוץ ישראלי שמתאים למכבי. ואגב חמד יכול לבוא לפה עם הפייר פליי?

לא רוצה את חמד, שלא יעשה פוזות שזהבי יבוא

באמת שאין ישראלים טובים על המדף, מישהו שבאמת הייתי רוצה לראות במכבי זה ניר ביטון

שאר הישראלים הכי טובים זה המושאלים שלנו

חייבים לפגוע בזר(ים?) שנביא

יש בזה משהו.

אבל יכול להיות שגם יסתפקו בשרן, שיהיה מן גיבוי של הגיבוי.

כרגע לפחות, נראה שלא נחתים שם זר.

ניקוליץ הוא לא סוג של 50-50 בסיטואציות מסויימות?

לא רוצה את חמד, שלא יעשה פוזות שזהבי יבוא

באמת שאין ישראלים טובים על המדף, מישהו שבאמת הייתי רוצה לראות במכבי זה ניר ביטון

שאר הישראלים הכי טובים זה המושאלים שלנו

חייבים לפגוע בזר(ים?) שנביא

מה מעמדו של ביטון בסלטיק העונה?

אני דווקא מחזיק יותר מאלמוג כהן

לא הייתי מביא אף ישראלי שלא שייך לקבוצה למעט האחד והיחיד.

מדברים פה על אלמוג כהן וזה מעלה בי חלחלה.

לא חושב שדור פרץ עוזב הקיץ. גם לא חושב שזו תהיה החלטה חכמה מבחינתו, הוא לא בשל לאירופה.

הישראלי היחיד מחוץ למכבי שהייתי ממש רוצה פה, אם לא הפציעה, זה אוחנה. אין לנו שחקן כזה, גם לא בפרוספקטים. אבל אי אפשר לדעת איך יחזור מהפציעה ומתי יפצע שוב. בהינתן סיטואציה מופרכת שיהיה אפשר להביא אותו משם בעסקה הגיונית כלכלית הייתי לגמרי הולך על זה.

וכמובן, זה שאי אפשר כבר לשמוע את השם שלו אבל חייב להיות כאן גם במחיר כבד, עלי מוחמד

לא חושב שדור פרץ עוזב הקיץ. גם לא חושב שזו תהיה החלטה חכמה מבחינתו, הוא לא בשל לאירופה.

הישראלי היחיד מחוץ למכבי שהייתי ממש רוצה פה, אם לא הפציעה, זה אוחנה. אין לנו שחקן כזה, גם לא בפרוספקטים. אבל אי אפשר לדעת איך יחזור מהפציעה ומתי יפצע שוב. בהינתן סיטואציה מופרכת שיהיה אפשר להביא אותו משם בעסקה הגיונית כלכלית הייתי לגמרי הולך על זה.

וכמובן, זה שאי אפשר כבר לשמוע את השם שלו אבל חייב להיות כאן גם במחיר כבד, עלי מוחמד

אני חושב שכל שחקן בסגל, עד גיל 28, מועמד למכירה.

לא הייתי מביא אף ישראלי שלא שייך לקבוצה למעט האחד והיחיד.

מדברים פה על אלמוג כהן וזה מעלה בי חלחלה.

למה חלחלה?