Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

ברור ששחר לא צריך עזרה.אני לא מדבר על עזרה, אני מדבר על מכירה. זה נשמע ספקולטיבי ודימיוני אבל זה מחבר לי את הקצוות. לכן גרנט מגיע מלכתחילה. סתם חושב בקול רם.

מפץ אמיתי בכדורגל הישראלי יהיה שיתחילו להנחית פה זרים במשכורות של 1.5 - 2 מיליון יורו, כמו שלפני 20 שנה התחילו לעשות בטורקיה וככה הביאו לשם שמות וקידמו את הליגה.

אם היה קורה כזה דבר הייתי חושד שקורה משהו.

כל ההחתמות האלו של חיפה זה בידיוק מה שהיה קורה כל שנה. אבל בפחות מרשים (החתמות של גרשון וקהת לדוגמא היו על הנייר יותר מרשימות)

מפץ אמיתי בכדורגל הישראלי יהיה שיתחילו להנחית פה זרים במשכורות של 1.5 - 2 מיליון יורו, כמו שלפני 20 שנה התחילו לעשות בטורקיה וככה הביאו לשם שמות וקידמו את הליגה.

אם היה קורה כזה דבר הייתי חושד שקורה משהו.

כל ההחתמות האלו של חיפה זה בידיוק מה שהיה קורה כל שנה. אבל בפחות מרשים (החתמות של גרשון וקהת לדוגמא היו על הנייר יותר מרשימות)

אני לא מסתכל על זה ככה ולא חושב שניהיה טורקיה בחיים. זה לא הסדרי גודל שלנו. לא בכמות תושבים, לא בטירוף למשחק, לא בקהל ולא במתקנים. גם אם מיטש/שחר ירצו להביא 7 שחקנים של מיליון יורו, למה להם? אין לזה שום היתכנות כלכלית בפייר פליי.

בקשר לחלון הזה, אני מסתכל על אליפות סגורה ועדיין חיפה מביאה בלי הפסקה. חיפה צריכה להשיג את המקום השני או השלישי והיא השיגה את מטרתה העונה. משהו בסיסי במדיניות נראה לי שהשתנה. כאילו יש מטרת על אחרת שרק עכשיו מתחילים לעבוד עליה. אני לא טוען להצלחתה וגם לא יודע מהי. זה פשוט מרגיש אחרת. אולי זה אברם באמת.

אני לא מסתכל על זה ככה ולא חושב שניהיה טורקיה בחיים. זה לא הסדרי גודל שלנו. לא בכמות תושבים, לא בטירוף למשחק, לא בקהל ולא במתקנים. גם אם מיטש/שחר ירצו להביא 7 שחקנים של מיליון יורו, למה להם? אין לזה שום היתכנות כלכלית בפייר פליי.

בקשר לחלון הזה, אני מסתכל על אליפות סגורה ועדיין חיפה מביאה בלי הפסקה. חיפה צריכה להשיג את המקום השני או השלישי והיא השיגה את מטרתה העונה. משהו בסיסי במדיניות נראה לי שהשתנה. כאילו יש מטרת על אחרת שרק עכשיו מתחילים לעבוד עליה. אני לא טוען להצלחתה וכם לא יודע מהי. זה פשוט מרגיש אחרת. אולי זה אברם באמת.

מעולה. הלוואי שאברהם גרנט יגיע לשם, בלנדר מהשורה הראשונה שהוכיח שאפשר להיות מאמן פח ולהגיע לגמר ליגת אלופות אם אתה מלקק את חורי התחת הנכונים.

כרגע הם בעיקר קונים כל דבר שזז וחוץ משועה אף רכישה שלהם לא הייתה "וואו", אז הם מדברים על בלקמן, טווטחה, דסה, ניר ביטון וחמד, בנתיים זה רק דיבורים באוויר,

שאר הרכישות לא מרשימות, כולל פלקושצ'נקו שהוא לא טוב יותר מקהת או אזולאי כך שזה לא שדרוג גדול.

וואו וואו שבוע טוב..אני רואה פוש שבלקמן מועמד למכבי ואני קופץ עכשיו אני רואה שוואן וספורט 5 אומרים שזה חיפה , אני מקווה מאוד שגם מכבי בתמונה , מנספורד אמר בתחילת השנה שהוא בקשר רציף איתו ואם תהיה אפשרות להחזיר אותו הוא יחזור הוא ישראלי הכי אירופאי שיש בשוק..לשאלה מאיפה ליענרלה יש את הכסף פתאום ? תשובה מיענקלה בעצמו שנתיים הוא החזיק מתחתיו מנהלים ספורטיביים חכמים כמו מו אלאך שמנעו ממנו להכנס לעסקאות יקרות, שיעקנלה סיכם עם שירצקי על הייסלבינק תמורת 3 מליון זה היה מו אלאך שמנעו את העסקה, עכשיו גרנט נכנס ומבזבז ליענרלה כסף מקווה ששניהם יכשלו

בלקמאן בינואר, נוואקמה בקיץ ותהיה כאן מכונה שתיזכר לעולמים.. יענקלה לך לישון... סתם האמת, מי שיציע לו יותר יקבל אותו.. בלקמאן אוהב אותנו אבל לא פראייר.. מקווה שיצליחו להביא אותו

טוב זה כבר יותר מידי,

עלי מוחמד צריך להיות פה. טיבי+שוינפלד+אור דסה+אליאל פרץ+גרצ'קין+ כסף עליו ועל בצ'יראי

די כבר עם הטיבי+

לא מובן שטיבי מסיים חוזה?!?

בחייאת

אז מה אם הוא מסיים חוזה בקיץ, אני מעביר אותו כבר עכשיו לנתניה במקום ורמוטץ' הפח הזה

די כבר עם הטיבי+

לא מובן שטיבי מסיים חוזה?!?

בחייאת

אפשר לחשוב גם שנתניה יכולה לעמוד בשכר שלו או רוצה אותו בכלל.

מציעים אותו את שוינפלד ויחזקאל בטריידים כאילו זו הסחורה הכי חמה בשוק

בכלל לא גנבת דעת מה שעשית עכשיו כשחתכת מהשמות את אליאל פרץ ואור דסה (וגם גרצ'קין) שהם כשרונות צעירים מעולים ואת התוספת כסף

מה גם שאם אתה מעביר לנתניה את טיבי אתה יכול לשאת את החוזה שלו עד סוף העונה ובלאו הכי בקיץ הוא יצטרך לקצץ משמעותית את השכר שלו כי אף קבוצה לא תשלם לו מה שהוא קיבל מאיתנו עד עכשיו אז אין סיבה שלא יגיע לעמק השווה עם נתניה שיש לה כרגע בלם מזעזע ותשמח לבלם נבחרת ישראל אם שכחת, שיבוא לחזק אותה.

טוב שלא רשמו פה +הפינגווין של החולצה