Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

מכבי של עונת 13/14 נתנה יופי של קמפיין באירופה, והיא באה באותה סיטואציה שכביכול מכבי של שנה הבאה תגיע. לא מבין מאיפה אנשים טוענים שיהיה 'קשה' להגיע לאירופית, עשינו את זה עם פאקינג גרוזיני אוטיסט על הקווים, וגם השנה בלי טיבי אנחנו שם.

צ'מפיונס זה אופרה אחרת, קשה מאד מאד, אבל בבלומפילד קורים ניסים.

להגיע לבתים האירופית זה לא יעד, זה המינימום. אלא אם יהיה לנו באמת מזל הרחב בהגרלה, אין שום סיבה לצפות לפחות מזה. לא להיות בבתים של שום מפעל זה כישלון, חד וחלק. השנה מילא, כי באנו כקבוצה חדשה, וגם ככה הדגש היה על לחזור לקחת אליפות בליגה.

אני לא מבין למה אנשים נגררים לשטויות של התקשורת על זה שהליגה חלשה כי תמיד היא הייתה חלשה. יש לנו קבוצה מצוינת וחבל שאתה מזלזלים בה כי זאת עונה היסטורית.

לגבי ליגת האלופות אי אפשר לדעת מעכשיו כי לא יודעים מי מהשחקנים ממשיך, לא יודעים איזה שחקנים יגיעו ואפילו לא יודעים אם איביץ' ימשיך.

בכל מקרה אי אפשר להשוות את מכבי של אז למכבי של היום כי אז היינו קבוצה ששיחקה בשביל שחקן אחד והיום אנחנו קבוצה שמשחקת על כולם. יש בכל אחד מהמקרים היו יתרונות וחסרונות.

להגיע לבתים האירופית זה לא יעד, זה המינימום. אלא אם יהיה לנו באמת מזל הרחב בהגרלה, אין שום סיבה לצפות לפחות מזה. לא להיות בבתים של שום מפעל זה כישלון, חד וחלק. השנה מילא, כי באנו כקבוצה חדשה, וגם ככה הדגש היה על לחזור לקחת אליפות בליגה.

השנה מה שמנע ממך בתים זה שופט מהרייך ה3 וטיבי.

9/10 היית עובר חלק, נפלנו שם על חוסר מזל.

בתים אירופאית חייב לקרות השנה, רק בגלל הפייר פליי.

לדעתי הקבוצה הנוכחית לא מספיק חזקה כדי להחזיק משחק/יתרון דחוק/לשחק על תוצאה. וזה, אחד האלמנטים הכי חשובים באירופה.

רק מול בית״ר הצלחנו להחזיק תוצאה, וגם זה לא הישג להתגאות בו.

לדעתי הקבוצה הנוכחית לא מספיק חזקה כדי להחזיק משחק/יתרון דחוק/לשחק על תוצאה. וזה, אחד האלמנטים הכי חשובים באירופה.

אתה רוצה להגיד שזה לא טוב שמכבי השנה כובשת יותר משער אחד כמעט בכל משחק כי זה לא מלמד אותנו לשחק על תוצאה?

זה קצת כמו להגיד שאנחנו לא חזקים מספיק כדי לחזור מפיגור 0-2, כי פשוט לא היינו בפיגור כזה כל העונה.

לא רואה בעיה מנטלית, לדעת לשמור על תוצאה זה בעיקר קשור למאמן. איביץ לא אוהב במצב של 0-1 בדקות סיום להכניס עוד בלם על חשבון שחקן קישור או התקפה ולהזמין התקפות (לא יודע למה), אולי באירופה הוא יהיה זהיר יותר.

השאיפה של מכבי בקיץ זה לבנות קבוצה שתגיע לפלייאוף צמפיונס

שזה ערימה של כסף + הבטחה לבתים האירופית וכמובן מרחק 2 משחקים מהצמפיונס.

הרבה תלוי בהגרלה אבל המשמעות זה לעבוד 2 קבוצות (!) ברמה של זאגרב, ניקוסיה, מאריבור לודוגורץ וכאלו.

בלם וקשר אחורי זרים ברמה גבוהה, וחלוץ 9 משודרג ביחס לשכטר (לא מבקש יותר) זה חובה.

אתה רוצה להגיד שזה לא טוב שמכבי השנה כובשת יותר משער אחד כמעט בכל משחק כי זה לא מלמד אותנו לשחק על תוצאה?

לא, אני טוען שאם אנחנו מגיעים לדקות הסיום עם תוצאה שבירה, אנחנו לחיצים. בנוסף אם הקבוצה היריבה עושה עלינו לחץ קבוצתי ואגרסיבי, אנחנו גם נלחצים.

העניין הוא שאף קבוצה כאן בארץ לא עושה את זה נכון, בגלל זה העסק הזה די ״מוחבא״ כרגע. לא רוצה לחשוב על פיבן כשהקבוצה היריבה לוחצת אותנו כמו באזל בזמנו.

אני מדבר כמובן על מוקדמות ליגת האלופות. לליגה האירופאית זה יכול להספיק.

זה קצת כמו להגיד שאנחנו לא חזקים מספיק כדי לחזור מפיגור 0-2, כי פשוט לא היינו בפיגור כזה כל העונה.

לא רואה בעיה מנטלית, לדעת לשמור על תוצאה זה בעיקר קשור למאמן. איביץ לא אוהב במצב של 0-1 בדקות סיום להכניס עוד בלם על חשבון שחקן קישור או התקפה ולהזמין התקפות (לא יודע למה), אולי באירופה הוא יהיה זהיר יותר.

השאיפה של מכבי בקיץ זה לבנות קבוצה שתגיע לפלייאוף צמפיונס

שזה ערימה של כסף + הבטחה לבתים האירופית וכמובן מרחק 2 משחקים מהצמפיונס.

הרבה תלוי בהגרלה אבל המשמעות זה לעבוד 2 קבוצות (!) ברמה של זאגרב, ניקוסיה, מאריבור לודוגורץ וכאלו.

בלם וקשר אחורי זרים ברמה גבוהה, וחלוץ 9 משודרג ביחס לשכטר (לא מבקש יותר) זה חובה.

למה צריך קשר אחורי כשיש לך את גלזר ופרץ? אם כבר צריך קשר 50-50 כי גולסה חצי עונה פצועה ואי אפשר לבנות על ברסקי לאירופה.

וקמאנן השיטה שלנו באירופה תהיה שונה. קבוצות יתקפו ואנחנו נעשה הגנה בזמן שננסה לצאת למתפרצות.

הסיטואציה שאתה מדבר עליה זה שאנחנו מחזיקים בכדור והיריב עושה עלינו לחץ (אני גם לא מסכים אם מה שאמרת אבל נגיד) באירופה זה יהיה שונה.

למה צריך קשר אחורי כשיש לך את גלזר ופרץ? אם כבר צריך קשר 50-50 כי גולסה חצי עונה פצועה ואי אפשר לבנות על ברסקי לאירופה.

וקמאנן השיטה שלנו באירופה תהיה שונה. קבוצות יתקפו ואנחנו נעשה הגנה בזמן שננסה לצאת למתפרצות.

הסיטואציה שאתה מדבר עליה זה שאנחנו מחזיקים בכדור והיריב עושה עלינו לחץ (אני גם לא מסכים אם מה שאמרת אבל נגיד) באירופה זה יהיה שונה.

האמת, שכתבתי את זה שכחתי מהקיום של ניקוליץ

ואני ממש לא חושב שמול קבוצות ברמה של מאריבור או לודוגורץ וזאגרב השליטה בכדור בהכרך תהיה שלהם (באחוזים)

המשחק בטוח יהיה מהיר יותר

האמת, שכתבתי את זה שכחתי מהקיום של ניקוליץ

ואני ממש לא חושב שמול קבוצות ברמה של מאריבור או לודוגורץ וזאגרב השליטה בכדור בהכרך תהיה שלהם (באחוזים)

המשחק בטוח יהיה מהיר יותר

אבל בליגה השליטה שלנו בכדור היא 70% ברור שבאירופה זה אפילו לא יהיה דומה.

כמו שאנחנו האוהדים מסמנים את דסה, ראיקו ופרץ כ3 שחקנים בעמדות שונות שבסבירות גבוהה יעזבו, אני מניח שמנספורד גם מבין ויודע זאת וכבר מכין כמה חודשים מראש את המחליפים שמיועדים לבוא. באמת שאני רגוע מהבחינה הזאת, יודע שיעשו את העבודה הטובה ביותר על מנת למלא את החלל בעמדות האלו.

לגבי מכבי באירופה והחששות שלא נהיה מספיק טובים, בהנחה שאיביץ' נשאר אני חושב שנתמודד חזק על העפלה ל32 הגדולות. עם קרויף הוצאנו 4 נק', עם שוטה 7 נק' ועם סוזה 11 נקודות. אין סיבה שאיביץ' לא יצליח קרוב למה שסוזה כבר עשה

מרסלו זה כמו לקנות דירה בעיר שלא רצית במחיר למשתכן ועכשיו אתה צריך להשכיר אותה כל פעם לאנשים אחרים כי אי אפשר למכור

??? גדול.דירה בחריש.