Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

אבל ייני ופיבן זה מרכז הגנה חלש מידי מול קבוצות ברמה של באזל.

זה גם לא צמד בלמים שיספיק לרמת קבוצות כמו אסטנה או סלביה פראג. לליגה הם מספיקים כי קבוצות בארץ לא מצליחות לפתח מולנו משחק מהיר (בגלל הלחץ שהקישור ומגינים עושים), באירופה זה לא יהיה כל כך פשוט.

אני חושב ששרן יספיק לאירופה פיבן בטוח לא. שרן כבר הציג יכולת הגנתית טובה כמגן ימין וכבלם הוא מתרכז נטו בהגנה.

אני חושב ששרן יספיק לאירופה פיבן בטוח לא. שרן כבר הציג יכולת הגנתית טובה כמגן ימין וכבלם הוא מתרכז נטו בהגנה.

שרן כחלק משלישיית בלמים זה בסדר

רוב הזמן השיטה הזו לא ממש מתאימה לנו

ייני הבלם הישראלי הכי טוב. לא תביאו שני בלמים זרים בקיץ.

ולגבי פיבן הוא עוד ישתפר ובהרבה.

לדעתי במידה והסגל הזה ממשיך איתנו (אני יודע שלא יהיה אותו סגל בדיוק) צריך בלם זר, קשר 50-50 זר, וחלוץ זר.

ייני הבלם הישראלי הכי טוב. לא תביאו שני בלמים זרים בקיץ.

ולגבי פיבן הוא עוד ישתפר ובהרבה.

לדעתי במידה והסגל הזה ממשיך איתנו (אני יודע שלא יהיה אותו סגל בדיוק) צריך בלם זר, קשר 50-50 זר, וחלוץ זר.

גם במידה ואמאדור ישוחרר, אז יש מקום רק לשני זרים.

לתחושתי, מכבי הנוכחית לא סחורה באירופה.

ועכשיו תוריד את ראיקוביץ',דור פרץ ודסה שיש מצב גדול ששלושתם לא יהיו פה.

יש לא מעט עבודה, למצוא מחליפים ראויים לשלישיה הזאת, שכטר לא יספיק, חייבים בלם ושחקן בריא במקום גולסה כי זה לא עובד יותר,

לא רק לאירופה אגב, אני חושב שגם הליגה בעונה הבאה תהיה סיפור אחר (בטח בלי השלישייה הזאת שכנראה תעזוב).

יש לא מעט עבודה, אבל אני בונה על מנספורד ואיביץ' אם הם ימשיכו יהיה טוב.

מכבי הנוכחית, כמו שהיא, לא תעשה פדיחות בליגה האירופית, כמו מכבי של המאמן ג'ורדי.

מכבי היום קשוחה, ומוכשרת, עם מאמן מצויין.

צריך לפגוע בבלם אחד ממש ממש טוב, ואפשר יהיה לעשות דברים יפים.

הסגל הזה פרט לזהבי יותר טוב מכל שחקן שהיה בעונת הצמפיונס- וזה עוד בלי חיזוק.

בדרך לטראבל, שוברים כל שיא אפשרי. אבל אנחנו לא סחורה, טוב אנחנו לא ברזיל 82.

הקבוצה של עונת הצ'מפיונס לא לקחה כלום, למעשה את איבדה את כל שלושת התארים שהחזיקה ורק בזכות עונה פסיכית של זהבי הייתה בתמונה עד הרגעים האחרונים והגיעה גם לאירופה.

אז ההשוואה הזאת לא ברורה לי, למה אני צריך להשוות את עצמי לקבוצה שלא לקחה כלום? אני שואף לקחת את כל התארים ואז להתחזק ולהתמודד גם באירופה.

אגב תוריד מהסגל את ראיקוביץ', דור פרץ ואלי דסה שבסבירות גבוהה לא יהיו פה בעונה הבאה ותצטרך להביא להם מחליפים.

תוסיף לזה דברים בסיסיים שיש הסכמה רחבה לגביהם: בלם אחר במקום אמאדור, שחקן על המשבצת של גולסה, ושכטר לא יספיק בטח אם אתה רוצה אירופה.

זה לא אומר שיש לך סגל לא טוב והסיסמאות האלו כאילו אי אפשר לציין שיש דברים לשנות ולשפר אחרת זה לטעון שהקבוצה הנוכחית פח פשוט מיותרות.

הקבוצה של עונת הצ'מפיונס לא לקחה כלום, למעשה את איבדה את כל שלושת התארים שהחזיקה ורק בזכות עונה פסיכית של זהבי הייתה בתמונה עד הרגעים האחרונים והגיעה גם לאירופה.

אז ההשוואה הזאת לא ברורה לי, למה אני צריך להשוות את עצמי לקבוצה שלא לקחה כלום? אני שואף לקחת את כל התארים ואז להתחזק ולהתמודד גם באירופה.

אגב תוריד מהסגל את ראיקוביץ', דור פרץ ואלי דסה שבסבירות גבוהה לא יהיו פה בעונה הבאה ותצטרך להביא להם מחליפים.

תוסיף לזה דברים בסיסיים שיש הסכמה רחבה לגביהם: בלם אחר במקום אמאדור, שחקן על המשבצת של גולסה, ושכטר לא יספיק בטח אם אתה רוצה אירופה.

זה לא אומר שיש לך סגל לא טוב והסיסמאות האלו כאילו אי אפשר לציין שיש דברים לשנות ולשפר אחרת זה לטעון שהקבוצה הנוכחית פח פשוט מיותרות.

קבוצת הצ'מפיוניון היתה מעולה. שני משחקים מדאבל. נכון, פחות טובה מזאת של סוזה.

למכור- רצוי וצריך. להם, לנו, לסירקולזציה.

לכן ליגה אירופאית.

בשביל ליגת אלופות אתה צריך להיות בפיק שלך(כמו הקבוצה ההיא של יוקאן) פלוס טונה מזל. אנחנו לא שם אבוציונאלית. אשמח להיות מופתע. ליגה אירופאית- הלוואי.

ראייקו ככל הנראה יעזוב...

ראייקו ככל הנראה יעזוב...

אבל תביא שוער זר בכל מקרה.

לכן ליגה אירופאית.

בשביל ליגת אלופות אתה צריך להיות בפיק שלך(כמו הקבוצה ההיא של יוקאן) פלוס טונה מזל. אנחנו לא שם אבוציונאלית. אשמח להיות מופתע. ליגה אירופאית- הלוואי.

כרגע זו בהחלט קבוצה לקמפיין ראוי בליגה האירופאית.

לכן ליגה אירופאית.

אין ספק,

אני לא מכוון לליגת האלופות כי יש פה גם המון אלמנט של מזל בהגרלה ושפיץ של נעל כדי להעפיל, הכדורגל הישראלי וגם מכבי עדיין לא בלבל הזה של לסמן את ליגת האלופות כמטרה ריאלית שצריך להביא, אלא לקוות, לשאוף ולנסות שזה חובה כמובן, אבל המטרה, המאסט, צריכה להיות הליגה האירופית נכון לעכשיו.

אני גם בסדר עם זה שימכרו שחקנים מובילים, בטח כאלו שאנחנו גידלנו כמו פרץ, כי זה גלגל החיים וזה יכניס כסף למועדון שיוריד נטל מגולדהאר ויהיה הרבה יותר בריא לטווח הארוך,

מה שכן, זה לא יהיה כזה פשוט להחליף שלישייה כזאת.

זאת נוסף לעמדת הבלם והחלוץ שצריכות חיזוק וכאמור צריך לראות מאיפה משיגים "גולסה בריא".

הקבוצה הנוכחית לא קרובה לזאת מליגת האלופות. בטח לא בבשלות, הניסיון והמיקוד.

לא מדגדגת, וגם שם נדרש 4 טון מזל.

העפלה לאירופית זה בגדר מאסט, על אף שאני בספק לגבי איכות הקמפיין שהקבוצה יכולה לייצר בשלב הבתים.

לא מדגדגת, וגם שם נדרש 4 טון מזל.

העפלה לאירופית זה בגדר מאסט, על אף שאני בספק לגבי איכות הקמפיין שהקבוצה יכולה לייצר בשלב הבתים.

אבל אתה מסכים איתי שבעוד שהשאיפה והחלום הוא ליגת האלופות ואם זה יתממש מה טוב,

היעד צריך להיות ליגה אירופית?

אבל אתה מסכים איתי שבעוד שהשאיפה והחלום הוא ליגת האלופות ואם זה יתממש מה טוב,

היעד צריך להיות ליגה אירופית?

ברור...

הקבוצה הנוכחית לא קרובה לזאת מליגת האלופות. בטח לא בבשלות, הניסיון והמיקוד.

לגבי בשלות, ניסיון ומיקוד אפשר להתווכח כי הקבוצה ההיא באמת רצה ביחד יותר זמן, אבל מבחינת כדורגל? ממש לא חושב שהיא נופלת מזאת של פאקו, להיפך לדעתי. אני חושב שזאת צריכה להיות הקבוצה שמשווים אליה כרגע (לא זאת של יוקאנוביץ' ובטח שלא זאת של בוס שכמעט לקחה דאבל), אם כי כמובן שאני מסכים שעדיין נדרש מזל.