Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

מקווה מאוד שדסה יישאר ושגם יאריכו לו את החוזה

זה עדיין על הפרק ?

כתבו פה שצנציפר אמר שסיכם עם הטורקים אז זה מגדיל את הסיכוי שיחתום על חוזה חדש.

לפי וואן איביץ' אמר שוידאר נמכר ב4 מיליון ולא ב2.5 מיליון. אם זה נכון זאת הייתה עסקה מושלמת.

הייתם מחזירים את וידאר?

אני חושב שהשנה ראינו שאנחנו צריכים חלוצים שעובדים בשביל הקבוצה ולא שהקבוצה עובדת בשביל החלוץ ,אז לא הייתי מחזיר ,הייתי מחפש שחקן בסגנון של שכטר לא דווקא 9 קלאסי

אני חושב שהשנה ראינו שאנחנו צריכים חלוצים שעובדים בשביל הקבוצה ולא שהקבוצה עובדת בשביל החלוץ ,אז לא הייתי מחזיר ,הייתי מחפש שחקן בסגנון של שכטר לא דווקא 9 קלאסי

אי אפשר לשפוט את העונה עם איביץ' לשנתיים האחרונות.

העונה כולם עושים הגנה, בלי הבדל סטאריות, פוזה ואופי. גם שחקנים שהם לא הטייפ קאסט של לעשות הגנה רצים ולוחצים יותר מבעבר. מי שלא, מוצא את עצמו בחוץ (ע"ע עטר - לא קונה את הסיפור עם הבקבוק).

אפשר ממש לראות את זה. מי שרק מתחיל לזרוק נשלח לצינון קל (פיבן ופרץ נגד חדרה).

החיילים של איביץ'.

אי אפשר לשפוט את העונה עם איביץ' לשנתיים האחרונות.

העונה כולם עושים הגנה, בלי הבדל סטאריות, פוזה ואופי. גם שחקנים שהם לא הטייפ קאסט של לעשות הגנה רצים ולוחצים יותר מבעבר. מי שלא, מוצא את עצמו בחוץ (ע"ע עטר - לא קונה את הסיפור עם הבקבוק).

אפשר ממש לראות את זה. מי שרק מתחיל לזרוק נשלח לצינון קל (פיבן ופרץ נגד חדרה).

החיילים של איביץ'.

אל תשכח שקיארטנסון היה כאן גם בתחילת העונה והוא היה פשוט אותו שחקן של השנתיים האחרונות (שחקן טוב ,אבל לא מה שאנחנו צריכים כרגע )

אתה רואה את קיארטנסון עושה את הלחץ של שכטר או ציקו ?, אני לא חושב .

חוץ מזה שמחוץ לרחבה הוא היה רבע נכה ולפחות אני רוצה לראות חלוץ שיודע לשחק גם מחוץ לרחבה ,שיודע לרדת אחרוה ולהחליף מקומות ובכלל יותר בתנועה

כמה שיחק בתחילת העונה? 2-3 משחקים באירופה?

מכבי קבוצה אחרת מלפני חצי שנה, ההשפעה של איביץ' התעצמה תוך כדי.

לצורך העניין, באותה תקופה של העונה גם סוזה הוציא את זהבי דקה 60 נגד באזל. עדיין שחקנים לומדים את המאמן ולהיפך.

לגבי אם היה עושה את הלחץ של החלוצים שלנו כרגע ובאותה אפקטיביות - לא יודע, יכול להיות שלא היה מתיישר, אני נוטה להאמין שכן כי איביץ' הוכיח שיש לו את היכולת והסמכות לזה. אם לא היה עושה, תהיה בטוח שהיה בחוץ.

הייתם מחזירים את וידאר?

ברור מחזיר - הכל שאלה של מחיר

העברה חופשית ולא יותר מ- 600K שכר, חוזה לשנתיים שלוש, אחלה עסקה. (תשכחו מזה שהוא יירד ממיליון יורו לחצי מיליון)

יותר מזה פשוט לא מתאים לסביבה הנוכחית.

ולנושא הקודם, ברור שאם מוכרים את פרץ צריך ללכת על מוחמד (למרות שאני חושב שהוא קדמי יותר לא?).

אם הסעיף שלו 2.5 אפשר להוציא בפחות. ולא לשכוח שהוא תפור לקישור של ב"ש במקום המוכה שחין שלהם

זכרון קצר יש לאנשים פה. וידאר בעונה הראשונה שלו במכבי היה החלוץ הכי טוב בליגה והיה נראה רמה מעל. עונה אח"כ הרמה שלו ירדה לא מעט והקיץ הנוכחי רק בגלל הלחץ למכור אותו הוא אחד הסיבות לא עלינו. ברור שאיביץ לא הכיר עדיין את הסגל כמו שצריך, אבל אני מאמין שההנהלה די לחצה על איביץ לפתוח עם וידאר ולא שכטר. ההבדל כל פעם ששכטר נכנס במקום וידאר היה עצום ושהפך את המשחק של מכבי להרבה יותר טוב. שוב, אני לא מאשים את וידאר בהדחה אבל הנקודה שלי שהוא לא אותו שחקן שאנחנו זוכרים מלפני שנתיים ולפי דעתי לא מתאים למכבי הנוכחית. לפי דעתי זה שלא זומן לנבחרת שלו ולא שיחק במונדיאל די פגעה במוטיביציה שלו. זה דעתי לפחות. אנחנו לא צריכים להחתים חלוץ בכוח ולהחתים לחצי שנה, אליפות שלנו מזמן ואין אירופה וגביע הסגל הנוכחי הרבה יותר ממספיק. החתמת חלוץ או כל שחקן אחר צריך להיות נטו במחשבה למוקדמות לליגת האלופות.

לפי וואן איביץ' אמר שוידאר נמכר ב4 מיליון ולא ב2.5 מיליון. אם זה נכון זאת הייתה עסקה מושלמת.

אני חושב שלא הבינו אותו או שהוא לא הסביר את עצמו

וידאר נמכר ב 2.5 מיליון

בחשבון שמכבי מנהלת מול אופ״א על הפייר פליי אז המכירה של וידאר שווה 4 מיליון פחות לתקציב כי זה כולל את השכר ברוטו שלו

צנצי טוען שסיכמנו עם הטורקים על דסה

סיכמנו גם עם בן סהר בתחילת העונה, זה הבעיה בסיכומים, הם קובעים פגישה עם הסוכן, זה כבר סיכום.

לגבי דסה, לדעתי מחר נסגר החלון באירופה (טורקיה חלק מהחלון הזה), אז אם לא היום או מחר, הוא נשאר כאן.

סיכמנו גם עם בן סהר בתחילת העונה, זה הבעיה בסיכומים, הם קובעים פגישה עם הסוכן, זה כבר סיכום.

לגבי דסה, לדעתי מחר נסגר החלון באירופה (טורקיה חלק מהחלון הזה), אז אם לא היום או מחר, הוא נשאר כאן.

לפי פרימו בן שהר כבר היה אמור להיות פה בעונה של אוסקר.

מה הלחץ של דסה לעזוב עכשיו ?

לא עדיף והגיוני לו יותר, להעביר כאן בלי הרבה מאמץ עוד כמה חודשים של גארבג', לקחת אליפות עם מכבי ואז עם כרטיס ביד לנסות לקבל חוזה בליגות בכירות יותר כמו גרמניה/צרפת ?

כאילו במקרה הכי גרוע,עם הכרטיס ביד, הוא יוכל להגיע לבלגיה/הולנד/טורקיה די בקלות..

מה הלחץ של דסה לעזוב עכשיו ?

לא עדיף והגיוני לו יותר, להעביר כאן בלי הרבה מאמץ עוד כמה חודשים של גארבג', לקחת אליפות עם מכבי ואז עם כרטיס ביד לנסות לקבל חוזה בליגות בכירות יותר כמו גרמניה/צרפת ?

כאילו במקרה הכי גרוע,עם הכרטיס ביד, הוא יוכל להגיע לבלגיה/הולנד/טורקיה די בקלות..

נראה לי שמכבי לוחצת בשביל לקבל כמה גרושים ועם הרגל הפריכה שלו הוא גם לא יקח את הסיכון של להיפצע בגארבג'.

זכרון קצר יש לאנשים פה. וידאר בעונה הראשונה שלו במכבי היה החלוץ הכי טוב בליגה והיה נראה רמה מעל. עונה אח"כ הרמה שלו ירדה לא מעט והקיץ הנוכחי רק בגלל הלחץ למכור אותו הוא אחד הסיבות לא עלינו. ברור שאיביץ לא הכיר עדיין את הסגל כמו שצריך, אבל אני מאמין שההנהלה די לחצה על איביץ לפתוח עם וידאר ולא שכטר. ההבדל כל פעם ששכטר נכנס במקום וידאר היה עצום ושהפך את המשחק של מכבי להרבה יותר טוב. שוב, אני לא מאשים את וידאר בהדחה אבל הנקודה שלי שהוא לא אותו שחקן שאנחנו זוכרים מלפני שנתיים ולפי דעתי לא מתאים למכבי הנוכחית. לפי דעתי זה שלא זומן לנבחרת שלו ולא שיחק במונדיאל די פגעה במוטיביציה שלו. זה דעתי לפחות. אנחנו לא צריכים להחתים חלוץ בכוח ולהחתים לחצי שנה, אליפות שלנו מזמן ואין אירופה וגביע הסגל הנוכחי הרבה יותר ממספיק. החתמת חלוץ או כל שחקן אחר צריך להיות נטו במחשבה למוקדמות לליגת האלופות.

אותו סיפור כמו ראיקו, שנה שעברה המניה שלו הייתה בשפל, אם היה חלק מהקבוצה היום המניה הייתה חוזרת לגבהים ריווחיים.

כדי שיהיה סיכוי להשיג צ'מפיונס שנה הבאה, למרות שכנראה נקבל שתי קבוצות בסדר גודל של באזל בדרך לשם.... צריך קודם כל לשמור על הסגל.

רייקוביץ, דסה, דור פרץ, כולם צרכים להשאר עד סוף הקמפיין הארופי. זה ישרת אותם לא פחות מאותנו.

מעבר לזה, רצוי מאד שנפגע בחלוץ ובלם, שיכולו להתמודד ברמה הזאת. שכטר אולי אולי יכול להספיק... אבל ייני ופיבן זה מרכז הגנה חלש מידי מול קבוצות ברמה של באזל.