Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

במקום לדבר על שועה מדברים על רוקאביצה

כי נגמר לו החוזה בסוף העונה אבל בכל מקרה לא צריכים שחקן בסגנון שלו. שועה חובה אסור שיגיע לקבוצה אחרת בארץ ואפשרי להביא אותו יש לנו יחסים טובים עם בני יהודה.

במקום לדבר על שועה מדברים על רוקאביצה

אחד מגיע בהעברה חופשית כנראה ועל אחד ירצו 2 מיליון יורו.

לדעתי שועה יכול להצליח בענק אצלנו, אבל קשה לי להאמין שבני יהודה יסכימי לעסקה במתווה של מאור קנדיל.

לדעתי שועה יכול להצליח בענק אצלנו, אבל קשה לי להאמין שבני יהודה יסכימי לעסקה במתווה של מאור קנדיל.

ברור שלא זה שחקן שבשקט הם יכולים למכור בהרבה כסף ביחס לקבוצה ישראלית. נקווה שיעבור לאיזו אוסטריה שקרכלשהו ומשם כבר נוכל להביא אותו במחיר שפוי.

אחד שחקן בינוני מחמיצן וסתם מהיר שישב על חוזה גבוה ואחד הוא פוטנציאל לאחד השחקנים הטובים בדור הנוכחי שאפשר יהיה למכור ביותר כסף.

אם לא באירופה הוא חייב להגיע לכאן, גם אם צריך לשלם כסף. סראבאק ג'ורדי.

לא מבין מה ההתלהבות מרוקאביצה. ממש לא רוצה אותו פה, זה שחקן שכמו שאמרו פה עשה קריירה מלהבקיע נגדנו.

הסיכוי היחיד שלנו להביא את שועה זה שיצא לאירופה ויחווה עונת נפל ואז כבר נהיה אחרי הפייר פליי ונוכל להנחית עליו ארגז.

אבל אני חושב שגם בלי קשר, במידה ויש סיכוי כלשהו שהוא כן יעבור לקבוצה גדולה בארץ זה יהיה רק אלינו, כי ביחס לשאר קבוצות הליגה, היחסים שלנו עם בני יהודה יחסית הכי פוריים, אנחנו גם נותנים להם הכי הרבה שחקנים, לא רק בהשאלה, לאחרונה מכרנו להם את צ'יבוטה, ויש לנו קצת יותר במה להחזיק אותם בביצים מאשר לשאר הקבוצות. נגיד ויחזקאל ובלטסקה יתנו עונה פגז, ואנחנו נרצה את שועה, נוכל להגיד להם שיקחו את יחזקאל ובלטסקה, להוסיף עוד כמה מושאלים לסגל שלהם מאצלנו ואולי גם לתת להם מישהו כחלק מהטרייד, אז בנושא הזה אני רגוע יחסית כי אני יודע שאו שהוא יבוא אלינו או שהוא הולך לאירופה... שוב זה רוב הסיכויים... אני לא ממאין שבאר שבע תוציא שוב את הסכומים של סבע והלסנבייק מבלי לחשוב.

קצת מגזימים פה עם שועה, נדמה לי. שחקן טוב ומוכשר, אבל עוד לא עשה חצי עונה (!) טובה. שחקנים שנראים טוב עונה שתיים כבר ראינו המון.

אין סיכוי שאתה אומר את זה אחרי שראית אותו משחק.

אפשר להגיד משפט כזה רק אם קוראים את השיחה עליו מבלי לראות אותו ואז תוהים על מה ההתלהבות? "גם ארבייטמן וסבע נתנו עונות פיק ואז נעלמו",

יש פה שחקן שחקן ולא פוקסיונר שסתם נתן מספר יפה של שערים, מסירות של אמן, קור רוח מול השער, דיוק בבעיטה, בעיטה בעוצמה טובה, ראיית משחק ועוד.

אפשר להגיד משפט כזה רק אם קוראים את השיחה עליו מלבי לראות אותו ואז תוהים על מה ההתלהבות? "גם ארבייטמן וסבע נתנו עונות פיק ואז נעלמו",

יש פה שחקן שחקן ולא בפוקסיונר שסתם נתן מספר יפה של שערים, מסירות של אמן, קור רוח מול השער, דיוק בבעיטה, בעיטה בעוצמה טובה, ראיית משחק ועוד.

הכל נכון אבל סבע אחלה שחקן.

אפשר להגיד משפט כזה רק אם קוראים את השיחה עליו מלבי לראות אותו ואז תוהים על מה ההתלהבות? "גם ארבייטמן וסבע נתנו עונות פיק ואז נעלמו",

יש פה שחקן שחקן ולא בפוקסיונר שסתם נתן מספר יפה של שערים, מסירות של אמן, קור רוח מול השער, דיוק בבעיטה, בעיטה בעוצמה טובה, ראיית משחק ועוד.

נו באמת. ראיתי אותו משחק, וסבבה, שחקן טוב ומוכשר, אבל בין זה לבין "חייב להיות במכבי" יש פער. וגם, למה הוא חייב להיות במכבי? כי מה? כי הוא שחקן טוב? כדאי מאוד שיהיו שחקנים טובים במכבי, אבל כדי גם שיהיה למכבי מה לעשות איתם, ואין מה לעשות - ברחבי הליגה לעולם יהיו שחקנים טובים ומוכשרים שלא יגיעו למכבי. למה? ככה. כי אין מקום לכולם, ולא צריך את כולם.

בוא גם נפרק את זה קצת: בשביל מה שיבוא לפה, בעצם? שועה שחקן טוב לשטחים פתוחים. ממה שראיתי, המשחק שלו עם הגב לשער הוא לא מתכונותיו הבולטות. מכבי צריכה חלוצי 9 ולא במקרה שכטר ושוינפלד הם סוג החלוצים שהקבוצה התכנסה אליהם כשהיא מוותרת על שחקן כמו וידאר. במקום שני אלה הוא לא יכול לשחק. אז במקום מה ומי הוא מגיע לפה? כשחקן מחליף? כשחקן אגף? אני לא חושב שהוא כרגע טוב מעטר בתפקיד כזה (שהגיע למס' כיבושים פר דקות לא פחות טוב). וגם אם כן, אין פה איזה דיבור שאנחנו ממש סומכים על יונתן כהן ומתן חוזז (ואצילי, וצ'יקו, ואולי גם מיכה אם ניקוליץ' פה)? אז מה בדיוק הטעם להשכיב ארגזים של כסף על מישהו שההתאמה שלו לקבוצה נראית מעט חסרה כרגע?

אולי כדאי להחתים אותו ולהמשיך להשאיל, או משהו כזה. אבל זה נכון רק אם התוכניות של מכבי לטווח הארוך מתאימות לזה.

ואגיד עוד משהו - ייתכן שב"ש כן תרצה להחתים אותו אם הוא יכול לשחק כשחקן אגף, כי זה משהו שיש להם בעיה איתו (נאמר, אחרי שחרור של ממן וזריהן). אי אפשר הכל.

סבע אחלה שחקן אבל ממש לא כמו שעשו ממנו וממש לא ברמה של שועה שגם הרבה יותר מהיר.