Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

מי שמוכן למכור את אילון אלמוג הזוי

אנחנו תחת מגבלת זרים, כך ששחקנים ישראלים מוכשרים הם המשאב היקר ביותר שיכול להיות בידנו. למכור שחקן מוכשר לליגה זה הזיה, בטח בסכום שלא ישנה הרבה במאזן שלנו..

קודם ממצים את הפוטנציאל של שחקן ואז אם הוא תותח נהנים ממנו ומוכרים מקסימום לחול.. זו אבולוציה בריאה של קבוצה ששופכת ארגזים על מחלקת נוער מפוארת

שמחתי לעזור

אגב, התקופה שדור פרץ לא בדיוק כיכב פה, היו דיווחים שב"ש שמה עליו מיליון יורו, וגם חצי פורום הסכים לתת לו טרמפ למדבר

איך זה היה עובד לכם בדיעבד? מצחיקולים

אגב, התקופה שדור פרץ לא בדיוק כיכב פה, היו דיווחים שב"ש שמה עליו מיליון יורו, וגם חצי פורום הסכים לתת לו טרמפ למדבר

איך זה היה עובד לכם בדיעבד? מצחיקולים

א-הא, אז לקחת דוגמא אחת שלא התממשה (ואני הייתי מאחרוני התומכים של פרץ כאן), וממנה השלכת על... מה? על הכל? ומה עם אלטמן? ומה עם דור ז'אן? ואתה זוכר את ליאור ז'אן? הוא היה קפטן הנבחרת הצעירה. אז? אין שום קשר בין הדברים. אי אפשר לקחת את הדוגמאות האלה כמו שאי אפשר לקחת את הדוגמא של פרץ. כל מקרה זה עניין אחר - שחקן אחר, מצבת שחקנים אחרת. קבוצה אחרת.

אין לי שום מושג כמה אלמוג טוב, ומה הוא שווה. אם כדאי או לא כדאי לבנות עליו, ואם יש מידה כלשהיא של אמת בידיעות עליו. אני לא מכיר אותו מספיק. אני מניח שמדובר בשחקן מוכשר. אבל לחשוב שכל שחקן טוב שיוצא מהנוער שלנו אמור בהכרח לקבל הזדמנות בבוגרים שלנו להיות הדור פרץ הבא זה נטול הגיון. פשוט אין צורך בכולם. אם למכבי יש איזו תוכנית לטווח בינוני ארוך שבה השחקן לא משתלב, ואפשר לקבל עליו היום סכום נאה, אז בסדר. יכול להיות שזו עסקה הגיונית מאוד מבחינת מכבי. יתרה מזו, יכול להיות שזו עסקה הגיונית מאוד מבחינת מכבי שתתברר בעתיד כמצערת, כי לאף אחד אין כדור בדולח, אבל אי אפשר שכולם יחזרו וכולם ישחקו וכולם ישתלבו.

משאיל לחדרה עד סוף העונה , רואה איך הוא משתלב

מפציץ בסגנון שועה מחזיר אותו אחרי הקיץ , לא פוגע , משאיל לעוד עונה

גולדהאר רעב ללחם ? מכבי בסדר גמור עם הפייר פליי (ותודה על שחקני בית) .

זה שיעקב שחר מקבל עקיצות מפה ומפה (שימו את התמונה מבובה של לילה) לא אומר שנעיף שחקנים בלי לתת להם צ'אנס בליגת העל אפילו !!

במיוחד פרוספקט שדובר עליו כל כך הרבה כמו איילון אלמוג. שיהיה בהצלחה לילד , שייתן בראש, ויחזור לסגל הכי ביתי בליגה בפער.

משאיל לחדרה עד סוף העונה , רואה איך הוא משתלב

מפציץ בסגנון שועה מחזיר אותו אחרי הקיץ , לא פוגע , משאיל לעוד עונה

גולדהאר רעב ללחם ? מכבי בסדר גמור עם הפייר פליי (ותודה על שחקני בית) .

זה שיעקב שחר מקבל עקיצות מפה ומפה (שימו את התמונה מבובה של לילה) לא אומר שנעיף שחקנים בלי לתת להם צ'אנס בליגת העל אפילו !!

במיוחד פרוספקט שדובר עליו כל כך הרבה כמו איילון אלמוג. שיהיה בהצלחה לילד , שייתן בראש, ויחזור לסגל הכי ביתי בליגה בפער.

מטרת העל של מחלקת הנוער היא לייצר שחקני בוגרים

ברור שזה לא שחור ולבן ושאין מקום לכולם אבל הפרוספקט-שניים במחזור צריכים להשלים את התהליך ולקבל צאנס בסגל, בטח לפני שהם נמכרים לליגה

ומי שכבר נמכר צריך להמכר עם סעיף ביי באק

כבר הוכח בליגה שכמה מיליוני יורו הם לא ערובה להצלחה. שחקנים מוכשרים מחויבים ורעבים הם כן

אתה תתחרט הרבה יותר על כוכב שמכרת ליריבה מפלופ שלא מכרת..

מה שמפתיע בדיווח הזה (אם הוא נכון) זה שמכבי לא פסלה מכירה שלו

על הסף, אלא נכנסה למו"מ.

מנסים להוציא מהם יותר.. שמע.. ברגע שקבוצה מגישה לך מחיר התחלתי על שחקן, אתה כנראה יכול להוציא מהם יותר.. מנסים... כן כן לא לא.. ביזנס

והכי מדהים.

שיש פה אנשים שרוצים את שועה ב-1.5 על 60%.

ולמכור את אילון אלמוג בחצי מזה.

מי אמר לכם ששועה > אלמוג?

א-הא, אז לקחת דוגמא אחת שלא התממשה (ואני הייתי מאחרוני התומכים של פרץ כאן), וממנה השלכת על... מה? על הכל? ומה עם אלטמן? ומה עם דור ז'אן? ואתה זוכר את ליאור ז'אן? הוא היה קפטן הנבחרת הצעירה. אז? אין שום קשר בין הדברים. אי אפשר לקחת את הדוגמאות האלה כמו שאי אפשר לקחת את הדוגמא של פרץ. כל מקרה זה עניין אחר - שחקן אחר, מצבת שחקנים אחרת. קבוצה אחרת.

אין לי שום מושג כמה אלמוג טוב, ומה הוא שווה. אם כדאי או לא כדאי לבנות עליו, ואם יש מידה כלשהיא של אמת בידיעות עליו. אני לא מכיר אותו מספיק. אני מניח שמדובר בשחקן מוכשר. אבל לחשוב שכל שחקן טוב שיוצא מהנוער שלנו אמור בהכרח לקבל הזדמנות בבוגרים שלנו להיות הדור פרץ הבא זה נטול הגיון. פשוט אין צורך בכולם. אם למכבי יש איזו תוכנית לטווח בינוני ארוך שבה השחקן לא משתלב, ואפשר לקבל עליו היום סכום נאה, אז בסדר. יכול להיות שזו עסקה הגיונית מאוד מבחינת מכבי. יתרה מזו, יכול להיות שזו עסקה הגיונית מאוד מבחינת מכבי שתתברר בעתיד כמצערת, כי לאף אחד אין כדור בדולח, אבל אי אפשר שכולם יחזרו וכולם ישחקו וכולם ישתלבו.

גולדהאר משקיע 20 מיליון שקל בשנה על מחלקת הנוער, אז המטרה היא לפתח שחקנים לקבוצה הבוגרת, כי בסופו של יום אנחנו לא מכבי פתח תקווה או אשדוד שמגדלות שחקנים בשביל למכור לקבוצות אחרות, ואתה בטח לא מוכר שחקנים צעירים מובילים ליריבה פוטנציאלית.

והכי מדהים.

שיש פה אנשים שרוצים את שועה ב-1.5 על 60%.

ולמכור את אילון אלמוג בחצי מזה.

מי אמר לכם ששועה > אלמוג?

9 גולים בליגת העל לעומת 0 דקות בליגת העל. כרגע שועה שווה יותר.

על פניו נראה שהגדולות מתחמשות ומתכוננות למלחמה על ההגמוניה תוך כדי נצול מצב הפייר פליי של מכבי עדי כדי גישושים אצל שחקנים שרצינו להביא או שבבעלותנו.

דעתי היא שאסור לעזור להן בשום פנים ואופן.

גם בוואלה מתייחסים לעניין אלמוג

בגזרת הרכש, בימים האחרונים מתנהל מו"מ מול מכבי תל אביב באשר לאילון אלמוג. הקשר ההתקפי/חלוץ ששייך לצהובים מושאל העונה לבית"ר ת"א/רמלה, מעורר עניין רב בבית וגן, כאשר סכום הרכישה המדובר כעת הוא מעל מיליון יורו. עוד לא ברור האם מכבי תל אביב אכן תסכים לשחררו.

עכשיו שבאטוקיו עזה חייבים חלוץ.

בניגוד לתחילת העונה, עם כל משחק שעובר שכטר נראה קצת פחות טוב.

במשחקים הראשונים הוא ממש שיחרר את משחק ההתקפה, מסר, כבש שערים בהזדמנויות שהיו לו.

היום הוא נלחם ומנסה אבל זה פחות מרגיש וההחמצות מתחילות כבר להציק.

הוא חייב תחרות על העמדה ונראה שאיביץ לא חושב ששוינפלד הוא תחרות.