Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

אמאדור צריך להישאר במכבי לדעתכם ?

בהחלט משאיר !!

בלם טוב מאוד.

חוץ מזה, כתבתי לפני כמה ימים שבמציאות הכלכלית שלנו כרגע לא נמצא בלם טוב יותר.

אני גם חושב. הייתי נותן לו ללכת אם תהיה אופציה להביא בלם יותר טוב.

סבירות נמוכה. הם הביאו את אמאדור כי האמינו בו והיה זמין(חוזית וכלכלית). לאמאדור יש יתרון על כל המועמדים(הסתגל למדינה והמשכורת שכבר כך משולמת לו).

מכבי לא תשקיע משאביי חיפוש ועניין שם.

פיזית הוא מתאים לאירופה

חתום לעוד שנתיים חוץ מזה, אחרי שנת התאקלמות והכל מאמין שהוא יהיה טוב יותר עונה הבאה

השאלה היא אם להביא בלם במקום ייני

לגמרי סותר הבאת זר בלם נוסף. לדעתי.

בול הכיוון שחיפשתי

במציאות שאמאדור נשאר ,טיבי מסיים חוזה אנחנו נשארים עם מצבת בלמים של פיבן,ייני ואמאדור.

עכשיו השאלה החשובה , האם זה מספיק לשלבים המתקדמים של אירופה שאנחנו מתכוונים להגיע אליהם או שאפשר להסתדר עם הכלים הנוכחיים ?

דמיינו לכם קו של אמאדור עם הביטחון שהיה לו לפני הפציעה יחד עם ייני , או שממשיכים לרוץ עם פיבן וייני,או שבכלל מחפשים בלם חופשי(מן הסתם לא ישראלי כי כולם ליגה ג') לצד מישהו מהם ?

מעניין...

בול הכיוון שחיפשתי

במציאות שאמאדור נשאר ,טיבי מסיים חוזה אנחנו נשארים עם מצבת בלמים של פיבן,ייני ואמאדור.

עכשיו השאלה החשובה , האם זה מספיק לשלבים המתקדמים של אירופה שאנחנו מתכוונים להגיע אליהם או שאפשר להסתדר עם הכלים הנוכחיים ?

דמיינו לכם קו של אמאדור עם הביטחון שהיה לו לפני הפציעה יחד עם ייני , או שממשיכים לרוץ עם פיבן וייני,או שבכלל מחפשים בלם חופשי(מן הסתם לא ישראלי כי כולם ליגה ג') לצד מישהו מהם ?

מעניין...

יהיה חייב להגיע בלם נוסף אם טיבי ישוחרר. לא הגיוני לצאת לעונה ארוכה רק עם שלושה בלמים. מעניין.

כמו שכבר אמרו, לדעתי אין סיבה להיפטר ממנו.

יש לו חוזה לעוד שנתיים שיקשה עלינו לשחרר אותו במצבנו עם הפיירפליי, הוא מציג יכולת לא רעה ולדעתי עוד לא ראינו ממנו מספיק ואולי הוא יותר טוב ממה שאנחנו חושבים. בנוסף, הוא מסתמן כבחור חיובי שלא עושה פרצופים על הספסל וכו'.

בכל מקרה, אני מאמין (ומקווה) שטיבי עם תום החוזה שלו בסוף העונה יסיים את דרכו במכבי ונצטרך למצוא לו מחליף ישראלי שיהיה גיבוי מהספסל.

לא מספיק יציב, אני לא חושב שאנחנו צריכים בלם זר כבלם שלישי. זה טוב שהוא מוסיף עומק ואפשר לסמוך עליו כשהוא משחק, אבל זר צריך לתת אקסטרה בעיניי.

בכל מקרה זה תלוי בכמה נוכל להשקיע בעונה הבאה, ואם יהיו אמצעים לצרף בלם טוב יותר.

אישית מקווה שכן נמצא, אבל אם זה אומר שיצטרכו להמר על שחקן לא מוכח, מעדיף להשאר איתו כשאני יודע מה אני מקבל.

הכי אידיאלי להביא עוד בלם יהודי שלא תופס מקום של זר כמו ההוא שהיה וכבר שכחתי איך קראו לו רק משהו ברמה יותר נורמלית

הכי אידיאלי להביא עוד בלם יהודי שלא תופס מקום של זר כמו ההוא שהיה וכבר שכחתי איך קראו לו רק משהו ברמה יותר נורמלית

איך אפשר לשכוח את מעללי יגור פיליפנקה והסבתא מהגליל...

סטיב בירנבאום וזה חלון טוב בשבילך?

איך אפשר לשכוח את מעללי יגור פיליפנקה והסבתא מהגליל...

או שהוא מדבר בכלל על פידלף הנחמד?

בלקמן שחקן חופשי בקיץ - חייב להיות פה

יהיה לי חבל מאד אם לא יגיע. מכיר את מכבי, אוהב את מכבי ובא בחינם.